Komunikaty PFS

2017-09-25

Seniorski turniej rangi A, Malta Squash (Poznań) - wyniki losowania

Przedstawiamy wyniki losowania drabinek turnieju seniorskiego.

DRABINKA


Informujemy, że losowanie drabinek turnieju rangi A rozgrywanego w dniach 29 września – 1 października odbędzie się dziś (25.09.2017) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 25.09.2017):

OPEN:

Turniej główny:
1. Kotra Mateusz PFS#1
2. Nowisz Wojciech PFS#2
3. Atras Przemysław PFS#3
4. Pełczyński Adam PFS#4
5. Khan Faizan PFS#5 wycofanie
6. Shinnie Chris PFS#6
7. Rykowski Rafał PFS#7
8. Kotra Michał PFS#8
9. Matejski Tomasz PFS#9
10. Wojnarski Marek PFS#10
11. Pyda Andrzej PFS#12
12. Tyma Konrad PFS#14
13. Kondratowicz Łukasz PFS#16
14. Spoljar Domagoj PFS#17
15. Kurek Michał PFS#18 wycofanie
16. Przybysz Grzegorz PFS#19
17. Hemmerling Piotr PFS#20
18. Rewilak Bartosz PFS#22
19. Jarota Filip PFS#23
20. Marszał Adrian PFS#25
21. Szymanowski Marek PFS#29
22. Popko Łukasz PFS#31
23. Andrzejczak Karol PFS#32
24. Tannen Nadav PFS#965 - dzika karta PFS

Eliminacje:
1. Rogalski Mikołaj PFS#33
2. Kowalski Dominik PFS#35
3. Gnitecki Przemysław PFS#39
4. Kaleta Bogusław PFS#45
5. Kleszcz Piotr PFS#47
6. Szymczak Marcin PFS#48
7. Przytuła Michał PFS#53
8. Przybitkowski Kamil PFS#51
9. Soszka Stefan PFS#59
10. Wilas Dawid PFS#62
11. Kabaciński Maciej PFS#67
12. Królewski Edward PFS#69
13. Pilch Michał PFS#72
14. Osojca Mateusz PFS#78
15. Piechotka Tomasz PFS#83
16. Kapuściński Bartosz PFS#109
17. Żak Marcin PFS#115
18. Śmiałek Maciej PFS#121
19. Mikuła Grzegorz PFS#122
20. Hełminiak Piotr PFS#128
21. Kieruzal Piotr PFS#129
22. Gałecki Tomasz PFS#133
23. Lasota Andrzej PFS#135
24. Mikołajczak Piotr PFS#140
25. Chlebowicz Piotr PFS#143
26. Korsak Mikołaj PFS#184 wycofanie
27. Dudek Kamil PFS#209
28. Roguski Jakub PFS#222
29. Stasiak Wojciech PFS#224
30. Wawrzonkowski Nikodem PFS#232
31. Dolata Szymon PFS#292
32. Stolecki Paweł PFS#324 wycofanie

Lista rezerwowa:
1. Grishin Sergei PFS#329
2. Sienkiewicz Leszek PFS#347
3. Skąpski Bartłomiej PFS#599


DAMSKI:
1. Tyma Karina PFS#6 – specjalne rozstawienie KT, na wniosek Organizatora
2. Kamińska Magda PFS#1
3. Szymaniak Kinga PFS#3
4. Witkowska Dominika PFS#4
5. Kornowska Małgorzata PFS#5
6. Ślipczyńska Alicja PFS#8 wycofanie
7. Zawartka Anna PFS#9
8. Grzechowiak Dorota PFS#10
9. Mohamed Nazia PFS#12
10. Owcarz Katarzyna PFS#13
11. Rzeszutko Małgorzata PFS#15
12. Huseynova Anna PFS#20
13. Owczarek Małgorzata PFS#25
14. Maskiewicz Małgorzata PFS#29
15. Tarkowska Julia PFS#32 wycofanie
16. Sawicka Agnieszka PFS# 33
17. Kabacińska Julita PFS#35
18. Surdziel Aleksandra PFS#36
19. Wasilewska Kinga PFS#38
20. Ogorodnik Julia PFS#45
21. Bogdanowicz Katarzyna PFS#44
22. Kwaśniewska Karolina PFS#53
23. Franczuk Ewelina PFS#66
24. Huber Ewa PFS#71
25. Kirszenstein Patrycja PFS#87
26. Lubińska Dominika PFS#120

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner