Komunikaty PFS

2016-10-27

Seniorski turniej rangi A, MySquash (Poznań) - wyniki losowania

Prezentujemy wyniki losowania turnieju seniorskiego rangi A:

DRABINKA


Seniorski turniej rangi A, MySquash (Poznań) – listy startowe

Informujemy, że losowanie drabinek turnieju rangi A rozgrywanego w dniach 4-6 listopada odbędzie się dziś (27.10) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 27.10):

OPEN:

Turniej główny:

1. Atras Przemysław PFS#2
2. Wojnarski Marek PFS#3
3. Shinnie Chris PFS#4
4. Nowisz Wojciech PFS#6
5. Pełczyński Adam PFS#7
6. Rykowski Rafał PFS#8
7. Spoljar Domagoj PFS#11
8. Khan Kaleemullah PFS#12
9. Wasilewski Jakub PFS#13
10. Stachowski Łukasz PFS#14
11. Pyda Andrzej PFS#15
12. Matejski Tomasz PFS#16
13. Kurek Michał PFS#18
14. Khan Tahir PFS#19
15. Jaworski Jakub PFS#20
16. Mazurkiewicz Filip PFS#21
17. Khan Faizan PFS#22
18. Przybysz Grzegorz PFS#23
19. Dominiak Kamil PFS#30
20. Kowalski Dominik PFS#35
21. Andrzejczak Karol PFS#36
22. Popko Łukasz PFS#37
23. Przytuła Michał PFS#41
24. Khan Zeeshan PFS#47

Eliminacje:

25. Szymanowski Marek PFS#49
26. Górzyński Bartosz PFS#50
27. Florczyk Paweł PFS#52
28. Chomicki Piotr PFS#60
29. Peukert Tomasz PFS#62
30. Gnitecki Przemysław PFS#67
31. Macałka Mateusz PFS#74
32. Wojtunik Bartłomiej PFS#82
33. Giemza Mikołaj PFS#84
34. Wilas Dawid PFS#87
35. Królewski Edward PFS#88
36. Kleszcz Piotr PFS#90
37. Roguski Jakub PFS#97
38. Łuczak Radosław PFS#98
39. Siemaszko Michał PFS#113
40. Kieruzal Piotr PFS#119
41. Wróbel Michał PFS#128
42. Bakuła Wojciech PFS#142
43. Lasota Andrzej PFS#150
44. Żak Marcin PFS#152
45. Dudek Kamil PFS#162
46. Jarota Filip PFS#186
47. Rohun Peter PFS#191
48. Gajl Jan PFS#193
49. Jastrzębski Jakub PFS#194
50. Śmiałek Maciej PFS#196
51. Stasiak Wojciech PFS#204
52. Michalczuk Paweł PFS#206
53. Dyrtkowski Dariusz PFS#291
54. Maliński Damian PFS#300
55. Kramer Piotr PFS#395
56. Cygan Marek PFS#1048 - dzika karta organizatora

Lista rezerwowa:

57. Osojca Mateusz PFS#433
58. Korsak Mikołaj PFS#526
59. Maliński Michał PFS#1166
60. Chudzicki Bartosz PFS#


DAMSKI:

Turniej główny:

1. Witkowska Dominika PFS#2
2. Kamińska Magda PFS#3
3. Zarówna Klaudyna PFS#5
4. Szymaniak Kinga PFS#6
5. Kornowska Małgorzata PFS#7
6. Mohamed Nazia PFS#10
7. Grzechowiak Dorota PFS#11
8. Krzywicka Paulina PFS#12
9. Buczkowska Ewa PFS#13
10. Zawartka Anna PFS#14
11. Sielska Paulina PFS#17
12. Owcarz Katarzyna PFS#18
13. Dominiak Zuzanna PFS#19
14. Rzeszutko Małgorzata PFS#20
15. Rohunová Denisa PFS#24
16. Kaniewska Emilia PFS#27
17. Tomaszewska Sylwia PFS#28
18. Stasik-Makowska Ewelina PFS#29
19. Rogaczewska Paulina PFS#30
20. Wróblewska Magdalena PFS#40
21. Huseynova Anna PFS#41
22. Surdziel Aleksandra PFS#42
23. Sawicka Agnieszka PFS#43
24. Nowak Joanna PFS#44
25. Kwaśniewska Karolina PFS#48
26. Wilińska Joanna PFS#55
27. Kobierska Katarzyna PFS#60
28. Michnowska Katarzyna PFS#61
29. Sonik Julia PFS#92
30. Czarzasta Agnieszka PFS#93
31. Rak Sonia PFS#126
32. Pawlak Iwona PFS#173
 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner