Komunikaty PFS

2017-01-12

Seniorski turniej rangi A, Redeco (Wrocław) - wyniki losowania

Prezentujemy wyniki losowania drabinek turnieju seniorskiego:

DRABINKA


Informujemy, że losowanie drabinek turnieju rangi A rozgrywanego w dniach 20-22 stycznia odbędzie się dziś (12.12) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 12.12):

OPEN:

Turniej główny:
1. Mateusz Kotra PFS# 1
2. Przemysław Atras PFS# 2
3. Marek Wojnarski PFS# 3
4. Wojciech Nowisz PFS# 4
5. Rafał Rykowski PFS# 6
6. Adam Pełczyński PFS# 7
7. Michał Kotra PFS# 8
8. Faizan Khan PFS# 10
9. Jakub Wasilewski PFS# 11
10. Łukasz Kondratowicz PFS# 12
11. Domagoj Spoljar PFS# 13
12. Tomasz Matejski PFS# 14
13. Kaleemullah Khan PFS# 15
14. Andrzej Pyda PFS# 17
15. Grzegorz Przybysz PFS# 19
16. Michał Kurek PFS# 20
17. Grzegorz Gajewski PFS# 21
18. Filip Mazurkiewicz PFS# 22
19. Konrad Tyma PFS# 23
20. Grzegorz Kaleta PFS# 24
21. Tahir Khan PFS# 27
22. Marcin Grabowski PFS# 30
23. Dominik Kowalski PFS# 31
24. Artur Machno PFS# 32

Eliminacje:
1. Adam Karp PFS# 35
2. Łukasz Popko PFS# 36
3. Karol Andrzejczak PFS# 37
4. Michał Przytuła PFS# 39
5. Tomasz Bolechała PFS# 41
6. Mikołaj Rogalski PFS# 47
7. Piotr Chomicki PFS# 51
8. Bartosz Rewilak PFS# 56
9. Szymon Szczęsny PFS# 58
10. Przemysław Gnitecki PFS# 62
11. Dawid Wilas PFS# 66
12. Tomasz Peukert PFS# 70
13. Jarosław Stachowiak PFS# 78
14. Bartłomiej Podgórski PFS# 93
15. Tomasz Nabzdyk PFS# 99
16. Marcin Smuniewski PFS# 103
17. Michał Szkudlarek PFS# 108
18. Maciej Kabaciński PFS# 109
19. Jakub Gajos PFS# 112
20. Paweł Michalczuk PFS# 114
21. Aleksandr Kostevich PFS# 119
22. Marcin Żak PFS# 124
23. Zbigniew Adamczyk PFS# 128
24. Łukasz Szkuta PFS# 140
25. Jakub Zalewski PFS# 150
26. Tomasz Piechotka PFS# 151
27. Mikołaj Krzyżaniak PFS# 153
28. Kamil Dudek PFS# 174
29. Ireneusz Kawalec PFS# 176
30. Jakub Stachurski PFS# 179
31. Łukasz Lisiewicz PFS# 191
32. Marek Dziewanowski PFS# 761 Dzika Karta Organizatora

Lista rezerwowa:
1. Piotr Chlebowicz PFS# 192
2. Maciej Misiński PFS# 206
3. Jan Wasilewski PFS# 224
4. Marcin Pierzgalski PFS# 243
5. Radosław Kurman PFS# 249
6. Bartłomiej Bernat PFS# 261
7. Marcin Kleczyński PFS# 274
8. Jacek Bobra PFS# 326
9. Piotr Popiołek PFS# 343
10. Oskar Młyński PFS# 371
11. Leszek Sienkiewicz PFS# 389
12. Sławomir Olkuski PFS# 459
13. Sergiusz Rowba PFS# 565
14. Piotr Zierkiewicz PFS# 579
15. Michał Mierzejewski PFS# 1388

DAMSKI:
1. Magda Kamińska PFS# 1
2. Klaudyna Zarówna PFS# 5
3. Kinga Szymaniak PFS# 6
4. Alicja Ślipczyńska PFS# 7
5. Małgorzata Kornowska PFS# 8
6. Retha Jacobs PFS# 9
7. Nazia Mohamed PFS# 10
8. Karolina Wszołek PFS# 11
9. Ewa Buczkowska PFS# 12
10. Anna Zawartka PFS# 13
11. Paulina Sielska PFS# 16
12. Małgorzata Rzeszutko PFS# 18
13. Katarzyna Owcarz PFS# 19
14. Emilia Kaniewska PFS# 21
15. Agnieszka Skarbińska PFS# 23
16. Anna Huseynova PFS# 27
17. Sylwia Tomaszewska PFS# 30
18. Małgorzata Owczarek PFS# 31
19. Ewelina Stasik-Makowska PFS# 34
20. Magdalena Wróblewska PFS# 35
21. Kinga Wasilewska PFS# 36
22. Aleksandra Surdziel PFS# 40
23. Agnieszka Sawicka PFS# 42
24. Julita Kabacińska PFS# 45
25. Maria Jarzembowska PFS# 48
26. Justyna Cielecka PFS# 51
27. Katarzyna Kobierska PFS# 54
28. Iwona Czerwińska PFS# 59
29. Agnieszka Czarzasta PFS# 77
30. Katarzyna Płodowska PFS# 86
31. Julia Tarkowska PFS# 88
32. Julia Sonik PFS# 96

Lista rezerwowa:
1. Barbara Wilanowska PFS# 102
2. Patrycja Kirszenstein PFS# 114
3. Sonia Rak PFS# 118
4. Ewelina Bryś PFS# 130
5. Anita Zaręba PFS# 141
6. Katarzyna Rohleder PFS# 151
 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner