Komunikaty PFS

2017-10-30

Seniorski turniej rangi A, Scout Squash (Częstochowa) - wyniki losowania

Przedstawiamy wyniki losowania drabinek turnieju seniorskiego.

DRABINKA


Seniorski turniej rangi A, Scout Squash (Częstochowa) – listy startowe
Informujemy, że losowanie drabinek turnieju rangi A rozgrywanego w dniach 3 – 5 listopada odbędzie się dziś (30.10.2017) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 30.10.2017):

OPEN:

Turniej główny:
1. Daniel Poleshchuk PFS#1602 PSA #155
2. Mateusz Kotra PFS#1
3. Wojciech Nowisz PFS#2
4. Przemysław Atras PFS#3
5. Adam Pełczyński PFS#4
6. Michał Kotra PFS#6
7. Rafał Rykowski PFS#7
8. Tomasz Matejski PFS#8
9. Faizan Khan PFS#9
10. Andrzej Pyda PFS#11
11. Jakub Wasilewski PFS#14
12. Konrad Tyma PFS#15
13. Michał Kurek PFS#17
14. Domagoj Spoljar PFS#18
15. Grzegorz Przybysz PFS#19
16. Piotr Hemmerling PFS#20
17. Bartosz Rewilak PFS#21
18. Kaleemullah Khan PFS#22
19. Jakub Pytlowany PFS#23
20. Adrian Marszał PFS#25
21. Dominik Kowalski PFS#29
22. Łukasz Popko PFS#30
23. Mikołaj Rogalski PFS#31
24. Artur Machno PFS#34

Eliminacje:

1. Stanisław Rusek PFS#37
2. Przemysław Dróżdż PFS#38
3. Bogusław Kaleta PFS#46
4. Dawid Kapral PFS#48
5. Marcin Szymczak PFS#49
6. Marcin Laszuk PFS#50
7. Tomasz Peukert PFS#56
8. Stefan Soszka PFS#57
9. Dawid Wilas PFS#59
10. Bartłomiej Podgórski PFS#61
11. Michał Przytuła PFS#64
      Krzysztof Michałowski PFS#62 - wycofanie przed losowaniem
12. Michał Pilch PFS#68
13. Jarosław Stachowiak PFS#75
14. Mikołaj Giemza PFS#78
15. Tomasz Piechotka PFS#79
16. Maksymilian Wielgus PFS#93
17. Mikołaj Krzyżaniak PFS#98
18. Marcin Żak PFS#115
19. Andrzej Lasota PFS#128
20. Marcin Kleczyński PFS#132
21. Jakub Stachurski PFS#133
22. Wojciech Stasiak PFS#184
23. Jakub Roguski PFS#185
24. Nikodem Wawrzonkowski PFS#218
25. Kamil Dudek PFS#231
26. Leszek Sienkiewicz PFS#337
27. Maciej Wieczorek PFS#414
28. Mariusz Nowak PFS#482
29. Wojciech Saganowski PFS#560
30. Filip Szewczyk PFS#590
31. Mariusz Dobosz PFS#714
32. Rafał Znojkiewicz PFS#740


Lista rezerwowa:

1. Piotr Biernat PFS#774
2. Marcin Bartolewski PFS#857
3. Arkadiusz Filipczak PFS#905
4. Grzegorz Misiak PFS#945


DAMSKI

Turniej główny:

1. Magda Kamińska PFS#1
2. Dominika Witkowska PFS#2
3. Natalia Ryfa PFS#3
4. Kinga Szymaniak PFS#4
5. Katarzyna Owcarz PFS#9
6. Dorota Grzechowiak PFS#10
7. Anna Zawartka PFS#11
8. Ewa Buczkowska PFS#16
9. Paulina Sielska PFS#17
10. Anna Huseynova PFS#20
11. Małgorzata Owczarek PFS#22
12. Agnieszka Skarbińska PFS#26
13. Patrycja Sopińska PFS#30
14. Joanna Wilińska PFS#38
15. Julia Patałąg PFS#40
16. Katarzyna Bogdanowicz PFS#43
17. Julia Ogorodnik PFS#44
18. Iwona Czerwińska PFS#54
19. Julia Sonik PFS#65
20. Anna Bruk PFS#67
21. Justyna Cielecka PFS#73
22. Anna Egeman PFS#77
23. Patrycja Kirszenstein PFS#82
24. Malwina Brzeska PFS#261
 

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner