Komunikaty PFS

2017-10-16

Seniorski turniej rangi A, Spektrum Sportu (Legionowo) - wyniki losowania

Przedstawiamy wyniki losowania drabinek turnieju seniorskiego.

DRABINKA


Seniorski turniej rangi A, Spektrum Sportu (Legionowo) – listy startowe
Informujemy, że losowanie drabinek turnieju rangi A rozgrywanego w dniach 20 - 22 października odbędzie się dziś (16.10.2017) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 16.10.2017):

OPEN:

Turniej główny:
1. Daniel Poleshchuk PFS#1891 PSA #155
2. Mateusz Kotra PFS#1
3. Wojciech Nowisz PFS#2
4. Przemysław Atras PFS#3
5. Adam Pełczyński PFS#4
6. Michał Kotra PFS#8
7. Marek Wojnarski PFS#9
8. Tomasz Matejski PFS#10
9. Andrzej Pyda PFS#11
10. Łukasz Stachowski PFS#15
11. Michał Kurek PFS#16
12. Konrad Tyma PFS#17
13. Bartosz Rewilak PFS#22
14. Filip Jarota PFS#23
15. Adrian Marszał PFS#24
16. Jakub Pytlowany PFS#25
17. Jakub Jaworski PFS#26
18. Łukasz Popko PFS#30
19. Dominik Kowalski PFS#31
20. Mikołaj Rogalski PFS#32
21. Karol Andrzejczak PFS#33
22. Rafał Daniluk PFS#39
23. Przemysław Gnitecki PFS#40
24. Krzysztof Pieńkowski PFS#47

Eliminacje:
1. Kamil Przybitkowski PFS#48
2. Marcin Szymczak PFS#50
3. Tomasz Peukert PFS#56
4. Stefan Soszka PFS#57
5. Dawid Wilas PFS#59
6. Michał Przytuła PFS#64
7. Michał Pilch PFS#72
8. Edward Królewski PFS#74
9. Mikołaj Giemza PFS#75
10. Mateusz Osojca PFS#79
11. Marek Jankowski PFS#80
12. Michał Teichert PFS#83
13. Tomasz Gałecki PFS#100
14. Maciej Kowalik PFS#119
15. Wojciech Bakuła PFS#125
16. Piotr Chlebowicz PFS#146
17. Marcin Hrycaj PFS#150
18. Maciej Stypa PFS#152
19. Maciej Misiński PFS#153
20. Marcin Pierzgalski PFS#163
21. Marcin Sikorski PFS#167
22. Piotr Nowak PFS#187
23. Jakub Roguski PFS#190
24. Michał Grzeczyński PFS#199
25. Wojciech Stasiak PFS#203
26. Nikodem Wawrzonkowski PFS#219
27. Marcin Szcześniak PFS#238
28. Jakub Wroniecki PFS#307
29. Leszek Sienkiewicz PFS#340
30. Hubert Wewiórkowski PFS#356
31. Andrzej Słowikowski PFS#402
32. Kamil Wójtowicz PFS#411

Lista rezerwowa:
1. Jakub Fordoński PFS#471
2. Dawid Podleś PFS#522
3. Aleksander Fordoński PFS#565
4. Jarosław Tadajewski PFS#898
5. Marcin Wilk PFS#1110
6. Jakub Krysicki PFS#1931

DAMSKI:
1. Dominika Witkowska PFS#2
2. Natalia Ryfa PFS#3
3. Paulina Krzywicka PFS#7
4. Dorota Grzechowiak PFS#10
5. Anna Zawartka PFS#12
6. Małgorzata Rzeszutko PFS#14
7. Ewa Buczkowska PFS#17
8. Anna Huseynova PFS#20
9. Małgorzata Owczarek PFS#25
10. Monika Świerczyńska PFS#29
11. Agnieszka Sawicka PFS#34
12. Patrycja Sopińska PFS#35
13. Joanna Wilińska PFS#40
14. Monika Obukowicz PFS#43
15. Katarzyna Bogdanowicz PFS#44
16. Małgorzata Cerlich PFS#57
17. Barbara Wilanowska PFS#59
18. Julia Sonik PFS#71
19. Joanna Gajowniczek PFS#74
20. Dominika Lubińska PFS#89
21. Anna Egeman PFS#103
22. Aleksandra Ring PFS#112
23. Olga Krzemińska-Zasadzka PFS#120
24. Sonia Rak PFS#121
25. Katarzyna Łatosz PFS#155
26. Ewa Klimowicz PFS#brak
 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner