Komunikaty PFS

2017-03-16

Seniorski turniej rangi A, Squash Point Bydgoszcz (Bydgoszcz) - wyniki losowania

Prezentujemy wyniki losowania drabinek turnieju seniorskiego:

DRABINKA


Informujemy, że losowanie drabinek turnieju rangi A rozgrywanego w dniach 24 - 26 marca odbędzie się dziś (16.03) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 16.03):

OPEN:

Turniej główny:

  1. Wojciech Nowisz PFS# 2
  2. Przemysław Atras PFS# 3
  3. Marek Wojnarski PFS# 4
  4. Chris Shinnie PFS# 5
  5. Adam Pełczyński PFS# 6
  6. Rafał Rykowski PFS# 7
  7. Michał Kotra PFS# 9
  8. Piotr Hemmerling PFS# 10
  9. Tomasz Matejski PFS# 13
  10. Kaleemullah Khan PFS# 14
  11. Domagoj Spoljar PFS# 16
  12. Grzegorz Kaleta PFS# 17
  13. Andrzej Pyda PFS# 18
  14. Michał Kurek PFS# 19
  15. Jakub Jaworski PFS# 20
  16. Konrad Tyma PFS# 21
  17. Grzegorz Gajewski PFS# 23
  18. Łukasz Stachowski PFS# 25
  19. Adrian Marszał PFS# 27
  20. Dominik Kowalski PFS# 28
  21. Artur Machno PFS# 29
  22. Łukasz Popko PFS# 35
  23. Karol Andrzejczak PFS# 36
  24. Karamatullah Khan PFS# brak - Dzika Karta PFS

Eliminacje:

  1. Marek Szymanowski PFS# 38
  2. Mikołaj Rogalski PFS# 43
  3. Bartosz Górzyński PFS# 45
  4. Filip Jarota PFS# 52
  5. Paweł Florczyk PFS# 54
  6. Przemysław Gnitecki PFS# 55
  7. Piotr Chomicki PFS# 60
  8. Grzegorz Sikora PFS# 62
  9. Tomasz Peukert PFS# 67
  10. Jarosław Stachowiak PFS# 80
  11. Kamil Przybitkowski PFS# 92
  12. Marcin Szymczak PFS# 93
  13. Maksymilian Wielgus PFS# 98
  14. Maciej Kabaciński PFS# 102
  15. Tomasz Piechotka PFS# 111
  16. Radosław Łuczak PFS# 113
  17. Tymoteusz Wysocki PFS# 114
  18. Bartosz Kapuściński PFS# 127
  19. Tomasz Glaza PFS# 136
  20. Piotr Hełminiak PFS# 142
  21. Andrzej Lasota PFS# 145
  22. Bartosz Meckien PFS# 151
  23. Mikołaj Korsak PFS# 159
  24. Mateusz Osojca PFS# 162
  25. Michał Janiszewski PFS# 169
  26. Kamil Dudek PFS# 199
  27. Wojciech Stasiak PFS# 204
  28. Adam Kroll PFS# 225
  29. Przemysław Bobkowski PFS# 239
  30. Robert Sapierzyński PFS# 245
  31. Bartosz Konopa PFS# 247
  32. Rafał Firfas PFS# 379 - Dzika Karta Organizatora

Lista rezerwowa:

  1. Michał Ladziński PFS# 310
  2. Leszek Sienkiewicz PFS# 357
  3. Kamil Majewski PFS# 447
  4. Krzysztof Mituś PFS# 646
  5. Maciej Kempa PFS# 865

DAMSKI OPEN:

  1. Natalia Ryfa PFS# 2
  2. Dominika Witkowska PFS# 3
  3. Kinga Szymaniak PFS# 5
  4. Karina Tyma PFS# 34 - specjalne rozstawienie KT
  5. Małgorzata Kornowska PFS# 6
  6. Alicja Ślipczyńska PFS# 7
  7. Paulina Krzywicka PFS# 8
  8. Dorota Grzechowiak PFS# 9
  9. Anna Zawartka PFS# 10
  10. Nazia Mohamed PFS# 11
  11. Ewa Buczkowska PFS# 12
  12. Magdalena Waszkiewicz PFS# 14
  13. Katarzyna Owcarz PFS# 15
  14. Małgorzata Rzeszutko PFS# 16
  15. Emilia Kaniewska PFS# 19
  16. Zuzanna Dominiak PFS# 21
  17. Agnieszka Honkisz PFS# 22
  18. Paulina Rogaczewska PFS# 24
  19. Agnieszka Skarbińska PFS# 25
  20. Joanna Nowak PFS# 27
  21. Magdalena Wróblewska PFS# 29
  22. Aleksandra Surdziel PFS# 32
  23. Karolina Marcinkowska PFS# 53
  24. Katarzyna Płodowska PFS# 54
  25. Olga Kralewska PFS# 61
  26. Aleksandra Szumska PFS# 109
     

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner