Komunikaty PFS

2018-01-15

Seniorski turniej rangi A, Wrocław Squash Club (Wrocław) - wyniki losowania

Przedstawiamy wyniki losowania drabinek

Drabinki


Informujemy, że losowanie drabinek turnieju seniorskiego rangi A rozgrywanego w dniach 19 – 21 stycznia odbędzie się dziś (15.01.2018) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 15.01.2018):

OPEN:

Turniej główny:

1. Mateusz Kotra PFS#1
2. Przemysław Atras PFS#2
3. Wojciech Nowisz PFS#3
4. Adam Pełczyński PFS#4
5. Michał Kotra PFS#6
6. Faizan Khan PFS#7
7. Andrzej Pyda PFS#8
8. Rafał Rykowski PFS#9
9. Tomasz Matejski PFS#11
10. Konrad Tyma PFS#12
11. Piotr Hemmerling PFS#13
12. Łukasz Kondratowicz PFS#16
13. Michał Kurek PFS#17
14. Adrian Marszał PFS#20
15. Grzegorz Przybysz PFS#21
16. Jakub Wasilewski PFS#23
17. Marek Szymanowski PFS#27
18. Kaleemullah Khan PFS#28
19. Mikołaj Rogalski PFS#31
20. Karol Andrzejczak PFS#32
21. Dominik Kowalski PFS#33
22. Artur Machno PFS#34
23. Stanisław Rusek PFS#35
24. Michał Przytuła PFS#37

Eliminacje:

1. Marcin Szymczak PFS#43
2. Michał Pilch PFS#48
3. Krzysztof Michałowski PFS#52
4. Tomasz Peukert PFS#53
5. Maciej Kabaciński PFS#62
6. Bartłomiej Podgórski PFS#65
7. Dawid Wilas PFS#68
8. Mateusz Wicher PFS#71
9. Tomasz Piechotka PFS#74
10. Adam Maciejewski PFS#93
11. Marcin Żak PFS#106
12. Piotr Chlebowicz PFS#112
13. Ireneusz Kawalec PFS#114
14. Marcin Kleczyński PFS#117
15. Andrzej Lasota PFS#124
16. Maciej Godula PFS#135
17. Jacek Kowalewski PFS#141
18. Damian Gotówko PFS#146
19. Marcin Pierzgalski PFS#151
20. Aleksandr Kostevich PFS#152
21. Magda Kamińska PFS#162
22. Maciej Stypa PFS#167
23. Sergiusz Rowba PFS#172
24. Jan Wasilewski PFS#176
25. Bartłomiej Więcław PFS#179
26. Łukasz Lisiewicz PFS#187
27. Oskar Młyński PFS#194
28. Maciej Politański PFS#196
29. Marcin Grabowski PFS#201
30. Jakub Zalewski PFS#208
31. Arkadiusz Ossowski PFS#211
32. Mateusz Zieliński PFS#232

Lista rezerwowa:

1. Piotr Popiołek PFS#241
2. Leszek Sienkiewicz PFS#284
3. Rafał Iwan PFS#383
4. Jan Polakowski PFS#386
5. Andrej Lenkov PFS#419
6. Wojciech Saganowski PFS#421
7. Jakub Zieliński PFS#516
8. Aleksander Pietrzak PFS#1379
9. Tomasz Suchocki PFS#1968

DAMSKI:

Turniej główny:

1. Magda Kamińska PFS#1
2. Kinga Szymaniak PFS#3
3. Dominika Witkowska PFS#4
4. Małgorzata Kornowska PFS#5
5. Katarzyna Owcarz PFS#6
6. Anna Zawartka PFS#9
7. Nazia Mohamed PFS#12
8. Małgorzata Rzeszutko PFS#14
9. Paulina Sielska PFS#16
10. Anna Huseynova PFS#18
11. Małgorzata Owczarek PFS#20
12. Małgorzata Maskiewicz PFS#22
13. Agnieszka Skarbińska PFS#25
14. Julia Tarkowska PFS#26
15. Sylwia Tomaszewska PFS#27
16. Agnieszka Sawicka PFS#34
17. Katarzyna Bogdanowicz PFS#35
18. Joanna Wilińska PFS#37
19. Agnieszka Czarzasta PFS#38
20. Kinga Wasilewska PFS#40
21. Klaudyna Zarówna PFS#41
22. Barbara Wilanowska PFS#51
23. Iwona Czerwińska PFS#53
24. Agnieszka Honkisz PFS#58
25. Patrycja Kirszenstein PFS#70
26. Justyna Cielecka PFS#73
27. Kamila Bram PFS#91
28. Ewelina Stasik-Makowska PFS#100
29. Katarzyna Rohleder PFS#102
30. Karolina Drabowska PFS#337
 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner