Komunikaty PFS

2016-03-04

Squash City Ochota ranga A (junior) 12-13.03.2016r. - wyniki losowania

Prezentujemy wyniki losowania turnieju juniorskiego rangi A:

DRABINKA


Informujemy, że losowanie turnieju juniorskiego rangi A odbędzie się dziś (4.03) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Drabinki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 4.03):

 

OU11:  

  1. Jan Samborski    2            
  2. Antoni Binasik    3            
  3. Karol Krysiak      4            
  4. Karol Kwiatkowski           7            
  5. Antek Jakubiec   9            
  6. Jakub Szopiak     13         
  7. Bruno Campbell 25         
  8. Nikodem Kazanowski      36         
  9. Alex Winter        50         
  10. Maksymilian Nowakowski            59         
  11. Michał Stawarski              104       
  12. Jakub Kijko                       
  13. Piotr Mielczarski                            
  14. Hubert Chmielewski                      
  15. Michał Kober                   

                                                           

OU13:  

  1. Aleksander Fordoński      PFS#3    ESF#21
  2. Jakub Woziwodzki           PFS#2    ESF#31
  3. Nataniel Hernas PFS#5    ESF#49
  4. Leon Krysiak       8            
  5. Łukasz Marcinkowski      9            
  6. Jakub Zimecki     10         
  7. Mateusz Marcinkowski   11         
  8. Mikołaj Wiechecki           14         
  9. Mikołaj Moncznik            16         
  10. Michał Sienkiewicz          17         
  11. Jakub Nagalski   19         
  12. Maksymilian Celm           21         
  13. Mateusz Górecki              22         
  14. Krzysztof Kuc      23         
  15. Antoni Binasik    31         
  16. Mikołaj Marciniak            32         
  17. Hubert Misztal   95         
  18. Jakub Szopiak     218       
  19. Alex Winter                      
  20. Maksymilian Nowakowski                          
  21. Nikodem Kazanowski                   
  22. Antek Jakubiec                
  23. Karol Kwiatkowski                         
  24. Patryk Misiło                    
  25. Tymoteusz Malec                          

                                                           

OU15:  

  1. Piotr Nowak       2            
  2. Robert Janasiewicz          4            
  3. Tytus Felbór       5            
  4. Aleksander Kanton          6            
  5. Wojciech Kuliński             7            
  6. Jakub Dyczkowski            11         
  7. Leon Dybioch     12         
  8. Marcin Sikorski  13         
  9. Julian Sokołowski             14         
  10. Mikołaj Korsak   16         
  11. Dawid Klimowicz              17         
  12. Wojciech Dobrzyński       19         
  13. Kajetan Lipski     23         
  14. Jakub Puzio         25         
  15. Adrian Hernik     27         
  16. Jakub Zimecki     45         
  17. Aleksander Fordoński      58         
  18. Mateusz Górecki              81         
  19. Leon Krysiak       93         
  20. Jakub Nagalski   160       
  21. Krzysztof Kuc                   
  22. Michał Sienkiewicz                        
  23. Hubert Misztal                 

                                                           

OU17:  

  1. Kamil Przybitkowski         4            
  2. Marcin Hrycaj    5            
  3. Mikołaj Giemza  6            
  4. Maciej Forreiter 7            
  5. Jakub Fordoński 8            
  6. Damian Kraczkowski       10         
  7. Piotr Sienkiewicz              11         
  8. Wojciech Kuliński             13         
  9. Stanisław Krasucki           14         
  10. Mateusz Szabelski            15         
  11. Mikołaj Korsak   16         
  12. Piotr Nowak       19         
  13. Leon Dybioch     22         
  14. Ernest Hernik     33         
  15. Jakub Dyczkowski            44         
  16. Robert Janasiewicz          46         
  17. Dawid Klimowicz              95         
  18. Jakub Puzio         130       

                                                           

OU19:

  1. Łukasz Sokołowski           1            
  2. Piotr Hełminiak  2            
  3. Kamil Przybitkowski         3            
  4. Gaweł Kot           8            
  5. Miłosz Krasucki  12         
  6. Stanisław Krasucki           28         
  7. Damian Kraczkowski       44         
  8. Marcin Hrycaj    52         
  9. Piotr Sienkiewicz              78         
  10. Jakub Fordoński              

                                            

GU11:

  1. Aleksandra Tomczyk       1            
  2. Weronika Zimecka           2            
  3. Joanna Breczko 4            
  4. Pola Paturej        5            
  5. Melania Ziąbska 7            
  6. Tola Otrząsek     8            
  7. Pola Kaźmierowska         11         
  8. Zofia Parafiniuk 18         
  9. Joanna Wilk                     

                                                           

GU13:  

  1. Sonia Rak            1            
  2. Marta Sikora      2            
  3. Natasza Grzechowiak     3            
  4. Kaja Jankowiak  5            
  5. Aleksandra Gałwa            6            
  6. Aleksandra Tomczyk       7            
  7. Jagoda Góra       11         
  8. Joanna Breczko 13         
  9. Weronika Zimecka           14         
  10. Nina Kaźmierowska         20         
  11. Tola Otrząsek     24         
  12. Aleksandra Ochmann      30         
  13. Julia Polewczyk  35         
  14. Zofia Parafiniuk               
  15. Gabriela Fajfer                 
  16. Melania Ziąbska              

                                                           

GU15:

  1. Dominika Lubińska          PFS#1    ESF#46
  2. Wiktoria Sęk       4            
  3. Sonia Rak            7            

                                                           

GU17:  

  1. Emilia Kaniewska             5            
  2. Ewa Wojciechowska       15         
  3. Dominika Lubińska          26         
  4. Marta Sypniewska           49

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner