Komunikaty PFS

2015-12-03

Squash City Ochota ranga A (senior) 11-13.12.2015r. - wyniki losowania

11.12.2015

Aktualne drabinki turniejowe (po przesunięciach związanych z rezygnacjami zawodników) dostępne są na stronie organizatora: www.squashmasters.pl


03.12.2015

Prezentujemy wyniki losowania turnieju seniorskiego rangi A:

DRABINKA


Informujemy, że losowanie turnieju seniorskiego rangi A odbędzie się dziś (03.12) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Drabinki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu:
Listy startowe (po weryfikacji 03.12):

OPEN:

Turniej główny:

  1. Przemysław Atras 1
  2. Wojciech Nowisz 2
  3. Mateusz Kotra 3
  4. Marek Wojnarski 5
  5. Chris Shinnie 6
  6. Domagoj Spoljar 7
  7. Michał Kotra 8
  8. Łukasz Stachowski 9
  9. Kaleemullah Khan 10
  10. Marcin Kozik 11
  11. Tahir Khan 13
  12. Kamil Dominiak 16
  13. Adrian Marszał 17
  14. Andrzej Pyda 18
  15. Stanisław Rusek 20
  16. Michał Przytuła 21
  17. Tomasz Matejski 23
  18. Łukasz Kondratowicz 25
  19. Grzegorz Przybysz 31
  20. Dominik Kowalski 33
  21. Marek Jankowski 35
  22. Jakub Jaworski 36
  23. Michał Kurek 40
  24. Dawid Kapral 50

 

Eliminacje:

  1. Łukasz Popko 53
  2. Grzegorz Kaleta 59
  3. Tomasz Peukert 60
  4. Krzysztof Pieńkowski 63
  5. Marcin Ratigowski 68
  6. Przemysław Gnitecki 73
  7. Artur Machno 75
  8. Krzysztof Michałowski 77
  9. Michał Teichert 78
  10. Marcin Smuniewski 89
  11. Bartłomiej Wojtunik 110
  12. Jakub Roguski 123
  13. Kamil Przybitkowski 138
  14. Marcin Szymczak 149
  15. Rafał Cieślik 162
  16. Tomasz Fajfer 179 179
  17. Tomasz Banasiak 188
  18. Przemysław Kozłowski 221
  19. Dawid Wilas 225
  20. Robert Łuniewski 227
  21. Michał Wróbel 228
  22. Grzegorz Mikuła 233
  23. Artur Rogalski 242
  24. Mikołaj Giemza 256
  25. Bartosz Rewilak 263
  26. Dariusz Pietrzak 310
  27. Krzysztof Januszewski 344
  28. Grzegorz Multan 347
  29. Tomasz Kulik 361 361
  30. Jakub Staszkiewicz 362
  31. Jakub Wroniecki 363
  32. Tomasz Kwiatkowski dzika karta od organizatora

 

REZERWA:

  1. Marcin Karwowski 4
  2. Grzegorz Gajewski 30
  3. Marcin Laszuk 85
  4. Bartłomiej Bernat 377
  5. Jakub Pytlowany 404
  6. Emil Kaczyński 408
  7. Tomasz Piechotka 414
  8. Leszek Sienkiewicz 483
  9. Waldek Kobus 494
  10. Rafał Barański 857
  11. Michał Grzybowski

 

OPEN DAMSKI:

  1. Dominika Witkowska 2
  2. Natalia Ryfa 3
  3. Retha Jacobs 6
  4. Kinga Szymaniak 7
  5. Małgorzata Kornowska 8
  6. Alicja Ślipczyńska 9
  7. Dorota Grzechowiak 10
  8. Karolina Wszołek 11
  9. Zuzanna Sobierajewicz-Dominiak 12
  10. Sylwia Ziomek 13
  11. Ewa Buczkowska 14
  12. Agnieszka Honkisz 16
  13. Karolina Bellinger 18
  14. Justyna Cielecka 23
  15. Katarzyna Albigowska-Sodo 26
  16. Małgorzata Rzeszutko 28
  17. Emilia Kaniewska 35
  18. Małgorzata Cerlich 50
  19. Katarzyna Kowalik 53
  20. Karolina Marcinkowska 60
  21. Sylwia Wolszczak 67
  22. Joanna Wilińska 101
  23. Monika Obukowicz 107
  24. Katarzyna Bilewicz-Morcinek 119
     

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner