Komunikaty PFS

2016-01-15

Squash Point Bydgoszcz ranga A (junior) 23-24.01.2016r. - wyniki losowania

Prezentujemy wyniki losowania turnieju juniorskiego rangi A:

DRABINKA


Informujemy, że losowanie turnieju juniorskiego rangi A odbędzie się dziś (15.01) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Drabinki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 15.01):

OU11:

  1. Zimecki Jakub     3
  2. Binasik Antoni    4
  3. Wójtowicz Tymon           10
  4. Wójtowicz Szymon          11
  5. Kwiatkowski Karol           17
  6. Szopiak Jakub     21
  7. Wieczorek Filip  31
  8. Jakubiec Antek   30
  9. Hibner Michał    55
  10. Gorzycki Mateusz                          
  11. Szafrański Kamil

 

GU11:

  1. Tomczyk Aleksandra       1
  2. Zimecka Weronika           2
  3. Gałwa Aleksandra            3
  4. Ziąbska Melania 8
  5. Otrząsek Tola     10
  6. Hibner Hanna     16
  7. Kadaj Marcelina
  8. Skarbińska Alicja             

 

OU13:

  1. Fordoński Aleksander      4, ESF #17
  2. Woziwodzki Jakub           2, ESF #34
  3. Marcinkowski Łukasz      9            
  4. Marcinkowski Mateusz   10         
  5. Sokołowski Julian             14         
  6. Zimecki Jakub     16         
  7. Kuc Krzysztof      19         
  8. Celm Maksymilian           20         
  9. Nagalski Jakub   21         
  10. Zoła Antoni         22         
  11. Promiński Dawid              28         
  12. Jagiełka Łukasz  52         
  13. Sienkiewicz Michał          74         
  14. Jułga Weronika  255       
  15. Głuszczyński Jan                             

 

GU13:

  1. Rak Sonia            3
  2. Grzechowiak Natasza     4
  3. Tomczyk Aleksandra       8
  4. Gałwa Aleksandra            10
  5. Jułga Weronika  36
  6. Zimecka Weronika          

 

OU15:

  1. Nowak Piotr       1
  2. Janasiewicz Robert          4
  3. Kanton Aleksander          7
  4. Kuliński Wojciech             10
  5. Dybioch Leon     11
  6. Dyczkowski Jakub            12
  7. Ostrowski Jakub               13
  8. Sikorski Marcin  14
  9. Sokołowski Julian             15
  10. Klimowicz Dawid              18
  11. Puzio Kuba          31
  12. Grzegorczyk Mateusz      49
  13. Gajdemski Dawid             54

 

GU15:

  1. Sęk Wiktoria       5
  2. Rak Sonia            12

 

OU17:

  1. Przybitkowski Kamil         4
  2. Giemza Mikołaj  5
  3. Hrycaj Marcin    7
  4. Fordoński Jakub 10
  5. Kraczkowski Damian       11
  6. Sienkiewicz Piotr              14
  7. Kuliński Wojciech             15
  8. Grochowski Patryk          30

 

GU17:

  1. Marchelewska Karolina  21

 

OU19:

  1. Sokołowski Łukasz           1
  2. Przybitkowski Kamil         3
  3. Hełminiak Piotr  4
  4. Osojca Mateusz 7
  5. Kot Gaweł           9
  6. Giemza Mikołaj  33

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner