Komunikaty PFS

2017-09-22

Turniej juniorski rangi A, Squash City Targówek (Warszawa) - powtórzone losowanie

Wyniki powtórzonego losowania kategorii GU13.

DRABINKA


22.09.2017

Informujemy, że losowanie drabinki juniorskiej kategorii GU13 turnieju juniorskiego .rangi A w Squash City Targówek zostanie w dniu dzisiejszym powtórzone.

Podstawą do przeprowadzenia ponownego losowania jest decyzja Komisji Technicznej, wydana w stosunku do złożonego przez Organizatora wniosku o powtórzenie losowania, w związku z wycofaniem się zawodniczki Joanny Breczko.

Losowanie zostanie przeprowadzone w dniu dzisiejszym (22.09.) o godz. 14:30.


19.09.2017

Prezentujemy wyniki losowania drabinek turnieju juniorskiego:

DRABINKA


Juniorski turniej rangi A, Squash City Targówek (Warszawa) – listy startowe
Informujemy, że losowanie drabinek turnieju rangi A rozgrywanego w dniach 23 – 24 września odbędzie się dziś (19.09.2017) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 19.09.2017):

GU11:
1. Weronika Zimecka PFS#1
2. Melania Ziąbska PFS#3
3. Zuzanna Góra PFS#4
4. Alicja Wilk PFS#12
5. Natalia Łukawska PFS#14
6. Pola Kaźmierowska PFS#16
7. Martyna Malinowska PFS#23
8. Wiktoria Pietrzyk

GU13:
1. Jagoda Góra PFS#1 ESF#40
2. Aleksandra Tomczyk PFS#2
3. Joanna Wilk PFS#4
4. Zofia Parafiniuk PFS#5
5. Weronika Zimecka PFS#7
6. Joanna Breczko PFS#8
7. Melania Ziąbska PFS#11
8. Alicja Filipkowska PFS#13
9. Hanna Goluch PFS#14

GU15:
1. Jagoda Góra PFS#1
2. Natasza Grzechowiak PFS#2
3. Sonia Rak PFS#4
4. Nina Kaźmierowska PFS#6
5. Aleksandra Tomczyk PFS#7
6. Zofia Parafiniuk PFS#8
7. Joanna Wilk PFS#10
8. Aleksandra Majdak PFS#20
9. Zofia Kłosińska PFS#27

GU17:
1. Aleksandra Górecka PFS#6
2. Sonia Rak PFS#7
3. Magdalena Polacka PFS#13
4. Natasza Grzechowiak PFS#16

OU11:
1. Jan Samborski PFS#1
2. Karol Krysiak PFS# 2
3. Michał Stawarski PFS#3
4. Szymon Lohmann PFS#7
5. Mateusz Ptaszek PFS#9
6. Mateusz Lohmann PFS#10
7. Daniel Ładny PFS#17
8. Jakub Solawa PFS#19
9. Aleksander Gnitecki PFS#41
10. Jakub Kacprzak PFS#44

OU13:
1. Jakub Zimecki PFS#4 ESF#33
2. Jan Samborski PFS#7 ESF#50
3. Leon Krysiak PFS#1
4. Michał Sienkiewicz PFS#3
5. Antoni Binasik PFS#5
6. Antoni Jakubiec PFS#6
7. Nikodem Kazanowski PFS#8
8. Igor Anisiewicz PFS#10
9. Bartłomiej Breczko PFS#11
10. Alex Winter PFS#12
11. Karol Krysiak PFS#13
12. Tymoteusz Dzido PFS#15
13. Mikołaj Szymański PFS#16
14. Jakub Sadowski PFS#35
15. Piotr Mielczarski PFS#51
16. Michał Stawarski PFS#67
17. Jakub Kijko PFS#73
18. Seweryn Ramza PFS#74
19. Aleksander Chlastawa PFS#78

OU15:
1. Kajetan Lipski PFS#1 ESF#39
2. Aleksander Fordoński PFS#2
3. Wojciech Dobrzyński PFS#3
4. Nataniel Hernas PFS#4
5. Piotr Szymaczek PFS#6
6. Jakub Woziwodzki PFS#7
7. Mateusz Marcinkowski PFS#9
8. Łukasz Marcinkowski PFS#10
9. Mikołaj Moncznik PFS#11
10. Leon Krysiak PFS#13
11. Jakub Puzio PFS#21
12. Maksymilian Celm PFS#24
13. Jakub Zimecki PFS#25
14. Krzysztof Kuc PFS#26
15. Jan Figarski PFS#28
16. Aleksander Sztyber PFS#34
17. Wojciech Sieradzan PFS#35
18. Jan Szcześniak PFS#40
19. Tymoteusz Melc PFS#135

OU17:
1. Jakub Fordoński PFS#3
2. Wojciech Kuliński PFS#5
3. Tytus Felbór PFS#7
4. Jakub Ostrowski PFS#8
5. Piotr Nowak PFS#11
6. Robert Janasiewicz PFS#12
7. Jakub Dyczkowski PFS#15
8. Wojciech Dobrzyński PFS#26
9. Michał Dąbrowski PFS#42
10. Maksymilian Celm PFS#47
11. Mikołaj Sobotka PFS#57
12. Piotr Szymaczek PFS#109
13. Mateusz Marcinkowski PFS#167
14. Łukasz Marcinkowski PFS#167

OU19:
1. Marcin Hrycaj PFS#5
2. Piotr Sienkiewicz PFS#8
3. Jakub Fordoński PFS#15
4. Jakub Dyczkowski PFS#brak
 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner