Komunikaty PFS

2018-04-12

Turniej rangi A, Hasta La Vista (Wrocław) - powtórzenie losowania

Informujemy, że losowanie drabinki juniorskiej kategorii OU13 turnieju juniorskiego rangi A w Hasta La Vista zostanie w dniu dzisiejszym powtórzone.

Podstawą do przeprowadzenia ponownego losowania jest decyzja Komisji Technicznej, wydana ze względu na zapis §6 pkt. 5 RRI (aktualny ranking ESF).

Losowanie zostanie przeprowadzone w dniu dzisiejszym (12.04) o godz. 11:00.
 

OU13

1. Franciszek Michniewicz PFS #9, ESF #45
2. Jakub Szopiak PFS #5, ESF #50
3. Antoni Jakubiec PFS #2
4. Karol Krysiak PFS #4
5. Filip Stolecki PFS #7
6. Tymoteusz Dzido PFS #8
7. Mikołaj Szymański PFS #10
8. Igor Anisiewicz PFS #11
9. Alex Winter PFS #12
10. Maciej Nogawka PFS #14
11. Szymon Lohmann PFS #16
12. Michał Stawarski PFS #18
13. Mikołaj Hyżyk PFS #22
14. Adam Bińczak PFS #23
15. Maciej Bujak PFS #27
16. Krzysztof Babijczuk PFS #28 wycofanie po losowaniu
17. Mateusz Lohmann PFS #30
18. Seweryn Ramza PFS #34
19. Antoni Olech PFS #43 wycofanie po losowaniu
20. Jakub Sadowski PFS #44
21. Mateusz Ptaszek PFS #50
22. Filip Piorun PFS #104
23. Antoni Sobiecki PFS #109
24. Aleksander Gnitecki PFS #162
25. Daniel Ładny PFS #180
26. Bruno Campbell PFS #183
27. Mikołaj Czaplicki PFS #brak
 

Przedstawiamy wyniki powtórzonego losowania drabinek kategorii OU13.

DRABINKI


09.04.2018

Przedstawiamy wyniki losowania drabinek turnieju juniorskiego oraz seniorskiego.
 

DRABINKI


Turniej rangi A, juniorski i seniorski Hasta La Vista (Wrocław) – listy startowe
Informujemy, że losowanie drabinek turnieju rangi A, rozgrywanego w dniach 13 - 15 kwietnia, odbędzie się dziś (09.04.2018) w Biurze Polskiej Federacji Squasha o godz. 14:00. Wyniki zostaną opublikowane na stronie PFS zaraz po losowaniu.

Listy startowe (po weryfikacji 09.04.2018):

OU11:

1. Mateusz Ptaszek PFS #1
2. Szymon Lohmann PFS #2
3. Michał Stawarski PFS #3
4. Mateusz Lohmann PFS #5
5. Jan Żemojcin PFS #6
6. Daniel Ładny PFS #7
7. Wojciech Iwan PFS #20 wycofanie po losowaniu
8. Aleksander Gnitecki PFS #21
9. Mikołaj Czaplicki PFS #25
10. Nikodem Niedbalski PFS #26
11. Maciej Szczepanik PFS #29
12. Filip Piorun PFS #36
13. Karol Stączek PFS #39
14. Fryderyk Charzewski PFS #brak

GU11:

1. Zuzanna Góra PFS #2
2. Alicja Wilk PFS #3
3. Natalia Mierzejewska PFS #4
4. Martyna Malinowska PFS #5
5. Wiktoria Pietrzyk PFS #7
6. Anna Czerkas PFS #10
7. Ewa Kuratczyk PFS #12

OU13:

1. Franciszek Michniewicz PFS #9, ESF #45
2. Antoni Jakubiec PFS #2
3. Antoni Binasik PFS #3 wycofanie po losowaniu
4. Karol Krysiak PFS #4
5. Jakub Szopiak PFS #5
6. Nikodem Kazanowski PFS #6 wycofanie po losowaniu
7. Filip Stolecki PFS #7
8. Tymoteusz Dzido PFS #8
9. Mikołaj Szymański PFS #10
10. Igor Anisiewicz PFS #11
11. Alex Winter PFS #12
12. Maciej Nogawka PFS #14
13. Szymon Lohmann PFS #16
14. Michał Stawarski PFS #18
15. Mikołaj Hyżyk PFS #22
16. Adam Bińczak PFS #23
17. Maciej Bujak PFS #27
18. Krzysztof Babijczuk PFS #28
19. Mateusz Lohmann PFS #30
20. Seweryn Ramza PFS #34
21. Antoni Olech PFS #43
22. Jakub Sadowski PFS #44
23. Mateusz Ptaszek PFS #50
24. Filip Piorun PFS #104
25. Antoni Sobiecki PFS #109
26. Aleksander Gnitecki PFS #162
27. Daniel Ładny PFS #180
28. Bruno Campbell PFS #183
29. Mikołaj Czaplicki PFS #brak
30. Maciej Szczepanik PFS #brak wycofanie po losowaniu

GU13

1. Aleksandra Tomczyk PFS #2, ESF #19
2. Jagoda Góra PFS #1, ESF #23
3. Weronika Zimecka PFS #4, ESF #37
4. Tola Otrząsek PFS #5
5. Joanna Wilk PFS #6
6. Weronika Urbańska PFS #8
7. Zuzanna Góra PFS #11
8. Aleksandra Trojanowicz PFS #12
9. Pola Paturej PFS #18
10. Pola Kaźmierowska PFS #20
11. Anna Czerkas PFS #brak
12. Karolina Michalczuk PFS #brak

OU15

1. Jakub Woziwodzki PFS #1, ESF #30
2. Nataniel Hernas PFS #2, ESF #36
3. Aleksander Fordoński PFS #3
4. Leon Krysiak PFS #5
5. Łukasz Marcinkowski PFS #6
6. Mateusz Marcinkowski PFS #7
7. Mikołaj Moncznik PFS #8
8. Tobiasz Krawczyk PFS #9
9. Jakub Zimecki PFS #13
10. Jan Figarski PFS #14
11. Maksymilian Celm PFS #15
12. Tymoteusz Dzido PFS #21
13. Karol Krysiak PFS #28
14. Wojciech Sieradzan PFS #30
15. Szymon Morys PFS #38
16. Jakub Szopiak PFS #44
17. Jakub Świątkowski PFS #52
18. Franciszek Michniewicz PFS #91
19. Antoni Jakubiec PFS #98
20. Aleksy Czajkowski PFS #184
21. Mikołaj Hyżyk PFS #204
22. Igor Lewkowicz PFS #brak

GU15

1. Sonia Rak PFS #1
2. Jagoda Góra PFS #2
3. Aleksandra Tomczyk PFS #4
4. Aleksandra Gałwa PFS #5
5. Zofia Parafiniuk PFS #6
6. Joanna Wilk PFS #7
7. Alicja Filipkowska PFS #8
8. Pola Paturej PFS #13
9. Weronika Urbańska PFS #17
10. Aleksandra Popko PFS #23
11. Weronika Zimecka PFS #brak
12. Tola Otrząsek PFS #brak wycofanie po losowaniu

OU17

1. Marcin Sikorski PFS #2
2. Jakub Trojanowicz PFS #3
3. Tytus Felbór PFS #4
4. Wojciech Dobrzyński PFS #7
5. Wojciech Kuliński PFS #8
6. Kajetan Lipski PFS #9
7. Jakub Ostrowski PFS #11 wycofanie po losowaniu
8. Dawid Klimowicz PFS #12
9. Jakub Dyczkowski PFS #15
10. Leon Dybioch PFS #18
11. Robert Janasiewicz PFS #20
12. Maksymilian Makowski PFS #21
13. Łukasz Marcinkowski PFS #26
14. Mateusz Marcinkowski PFS #29
15. Mateusz Słabicki PFS #34
16. Tobiasz Krawczyk PFS #35
17. Leon Krysiak PFS #46
18. Jakub Zimecki PFS #53
19. Szymon Morys PFS #102
20. Jakub Świątkowski PFS #121
21. Jakub Woziwodzki PFS #brak

GU17

1. Aleksandra Górecka PFS #1
2. Sonia Rak PFS #3
3. Aleksandra Burak PFS #4
4. Julia Patałąg PFS #13
5. Alicja Filipkowska PFS #brak
6. Zofia Parafiniuk PFS #brak

OU19

1. Mikołaj Giemza PFS #2
2. Jakub Fordoński PFS #3
3. Jakub Dyczkowski PFS #6
4. Marcin Hrycaj PFS #7
5. Kamil Przybitkowski PFS #9
6. Wojciech Kuliński PFS #16
7. Maksymilian Makowski PFS #17
8. Dawid Klimowicz PFS #29
9. Mikołaj Sztaba PFS #32
10. Aleksandra Górecka PFS #49
11. Leon Dybioch PFS #brak

 

OPEN

Turniej główny

1. Przemysław Atras PFS #1
2. Mateusz Kotra PFS #2
3. Adam Pełczyński PFS #3
4. Faizan Khan PFS #4
5. Konrad Tyma PFS # 5
6. Wojciech Nowisz PFS #6
7. Michał Kotra PFS # 7
8. Tomasz Matejski PFS #8
9. Andrzej Pyda PFS #9
10. Rafał Rykowski PFS #11
11. Piotr Hemmerling PFS #12
12. Adrian Marszał PFS #13
13. Domagoj Spoljar PFS #15
14. Michał Kurek PFS #16
15. Marek Wojnarski PFS #17
16. Łukasz Kondratowicz PFS #18
17. Bartosz Rewilak PFS #19
18. Jakub Pytlowany PFS #20
19. Jakub Wasilewski PFS #21 wycofanie po losowaniu
20. Grzegorz Przybysz PFS #22
21. Marek Szymanowski PFS #23
22. Mikołaj Rogalski PFS # 26
23. Jakub Jaworski PFS #27
24. Przemysław Gnitecki PFS #29

Eliminacje:

1. Michał Przytuła PFS #30 wycofanie
2. Dominik Kowalski PFS #31
3. Łukasz Popko PFS #33
4. Kaleemullah Khan PFS #35
5. Kamil Przybitkowski PFS #36
6. Filip Jarota PFS #38 wycofanie
7. Marcin Szymczak PFS # 41
8. Artur Machno PFS # 42
9. Michał Pilch PFS # 43
10. Dariusz Filipowski PFS # 50
11. Marek Jankowski PFS #51
12. Mateusz Macałka PFS # 52
13. Tomasz Peukert PFS #53 wycofanie
14. Mikołaj Giemza PFS #54
15. Stefan Soszka PFS #56
16. Bartłomiej Podgórski PFS #59
17. Dawid Wilas PFS #60
18. Edward Królewski PFS # 63 wycofanie
19. Adrian Fulneczek PFS #64
20. Maksymilian Wielgus PFS #67 wycofanie
21. Piotr Nowak PFS #73
22. Marcin Żak PFS # 78
23. Jakub Stachurski PFS # 92
24. Maciej Śmiałek PFS #95
25. Piotr Chlebowicz PFS #97
26. Ireneusz Kawalec PFS #100
27. Marcin Sikorski PFS #103
28. Peter Rohun PFS #105
29. Marcin Kleczyński PFS #106
30. Marcin Hrycaj PFS #107
31. Damian Gotówko PFS # 128
32. Jan Polakowski PFS # 237 Dzika karta Organizatora

Lista rezerwowa

1. Nikodem Wawrzonkowski PFS # 134
2. Marcin Pierzgalski PFS # 140
3. Bartłomiej Więcław PFS # 150 wycofanie
4. Wojciech Stasiak PFS # 165
5. Jakub Zalewski PFS #177
6. Sergiusz Rowba PFS # 204
7. Tomasz Prokopiak PFS # 268
8. Andrzej Rodzin PFS #297
9. Mikołaj Korsak PFS # 312
10. Piotr Zierkiewicz PFS #409
11. Marek Dziewanowski PFS #425
12. Maksymilian Makowski PFS #572 wycofanie

DAMSKI

Turniej główny

1. Magda Kamińska PFS # 1
2. Natalia Ryfa PFS # 2
3. Kinga Szymaniak PFS # 3
4. Dominika Witkowska PFS # 4
5. Małgorzata Kornowska PFS # 5
6. Katarzyna Owcarz PFS # 6
7. Nazia Mohamed PFS #10
8. Małgorzata Rzeszutko PFS # 11
9. Paulina Sielska PFS # 13
10. Anna Huseynova PFS # 17
11. Denisa Rohunová PFS # 20
12. Małgorzata Owczarek PFS # 21
13. Małgorzata Maskiewicz PFS # 22
14. Agnieszka Czarzasta PFS # 26
15. Patrycja Sopińska PFS #28
16. Joanna Wilińska PFS #31
17. Agnieszka Honkisz PFS # 32
18. Maria Jarzembowska PFS # 35
19. Agnieszka Sawicka PFS #36
20. Katarzyna Bogdanowicz PFS #38
21. Kinga Wasilewska PFS # 42
22. Anna Bruk PFS # 44
23. Patrycja Kirszenstein PFS # 45
24. Magdalena Szymańska PFS #47 wycofanie po losowaniu
25. Aleksandra Burak PFS # 50
26. Julia Burak PFS # 51
27. Ewa Huber PFS # 62
28. Katarzyna Nideraus-Martyniak PFS # 66
29. Aleksandra Popko PFS # 69
30. Ewelina Stasik-Makowska PFS # 124
31. Karolina Drabowska PFS # 130
32. Aleksandra Hyżyk PFS # 159

Lista rezerwowa

1. Monika Beli PFS # 172
 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner