Struktura władz

Tomasz Banasiak

Tomasz Banasiak

Prezes Zarządu

Tomek (ur. 1969 r.) jest związany ze środowiskiem polskiego squasha od początku jego kształtowania się. Uprawia regularnie ten sport od 1997 roku. Uczestnik wielu turniejów w całej Polsce, niegdyś na miejscu 14 ogólnopolskiego rankingu. Zaangażowany w prace nad różnymi tematami związanymi ze stowarzyszeniem Polska Federacja Squasha.

Członek Komisji Rewizyjnej w latach 2006 - 2011 oraz jej Przewodniczący od lutego 2009 roku. Od 2006 roku jeden z nielicznych w Polsce sędziów squasha certyfikowanych przez Europejską Federację Squasha, po ocenie przeprowadzonej podczas Mistrzostw Wielkiej Brytanii w 2008 w Manchasterze.Członek Zarządu Europejskiej Federacji Squasha w latach 2011 - 2012.

Tomek jest również Przewodniczącym Komisji Sędziowskiej PFS, wybrany Prezesem Zarządu PFS w maju 2011 r.

Zawodowo finansista i kierownik projektów zarządczych, a także trener w szkoleniach finansowych, marketingowych i strategicznych. Od wielu lat na stanowisku dyrektorskim w korporacjach międzynarodowych.

Tomek mieszka w Warszawie i poza polskim, komunikuje się w języku angielskim i francuskim.

Karolina Wszołek

Karolina Wszołek

Członek Zarządu

Karolina “zaraziła się” squashem podczas studiów w Wielkiej Brytanii, gdzie bardzo szybko dostała się do drużyny uniwersyteckiej King’s College, a później UCL. Od tamtej pory regularnie trenowała i grała w turniejach uniwersyteckich, drugiej dywizji drużynowej ligi angielskiej (Middlesex) oraz indywidualnych turniejach. Równie szybko uzyskała kwalifikacje trenerskie, w tym ESR (England Squash & Racketball) L2, co pozwoliło jej pracować właśnie dla ESR, jak również fundacji Spirit of Squash, Aquaterra, The Squash&Racketball Foundation i innych.

Karolina chciałaby swój czas i energię poświęcić przede wszystkim funkcjonowaniu i rozwojowi damskiego squasha w Polsce, ale nie tylko. Jej celem jest pomoc w budowaniu silnej i sprawnie funkcjonującej federacji, czynnie wspierającej zarówno graczy najlepszych jak i dopiero zaczynających swą przygodę ze squashem.

Z wykształcenia Karolina jest politologiem i nauczycielką języka angielskiego, a na co dzień prowadzi rodzinną agencję pośrednictwa nieruchomościami oraz prężnie rozwijającą się agencję turystyczną. Płynnie posługuje się językiem angielskim oraz niemieckim. Poza squashem uwielbia narciarstwo alpejskie i snowboard.

E-mail: k.wszolek@pfs.com.pl

Marcin Stypa

Członek Zarządu

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner