Kalendarz kursów trenerskich

Data Miejscowość Klub Osoba prowadząca Cena
2018-04-06 Kurs trenerski WSF L1 Anoya Squash Maciej Chądzyński, Piotr Samborski 950 zł

Komisja Trenerska zaprasza do udziału w kursie trenerskim WSF L1, który został zaplanowany na 6 – 8 kwietnia w Starych Babicach w klubie Anoya Squash.

Zgłoszenia można nadsyłać do dnia 14.03.2018 na adres e-mail biuro@pfs.com.pl. W treści prosimy podać: imię, nazwisko, adres, nr telefonu, e-mail oraz imię i nazwisko trenera od którego otrzymano rekomendację podczas kursu przygotowawczego.

Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia i noty księgowej, należy wnieść opłatę za udział w kursie – 950zł. Kwota powinna być wpłacona na konto PFS najpóźniej do 23.03.2018.

Maksymalna liczba kursantów to 16 osób. W razie braku tej ilości Komisja zastrzega sobie prawo do przeniesienia daty kursu.

Rozpoczęcie kursu jest wyznaczone na godzinę 10 rano. Komisja Trenerska prosi o punktualne przybycie.

Harmonogram:
Piątek godz. 10 -17
Sobota godz. 9 - 17
Niedziela egzamin godz. 9 -15

Z uwagi na wymogi WSF obecnie każdy kandydat na trenera musi posiadać tzw. SPIN tj. Squash Player Identification Number. Wiąże się to z opłatą 30 GBP, na którą składa się opłata za wyrobienie SPIN-u oraz opłata rejestracyjna na kurs. Rejestracji spinu należy dokonać na stronie www.worldsquash.org/

Osoby nie posiadające numeru SPIN nie będą mogły wziąć udziału w kursie. Po zakwalifikowaniu kandydata na kurs należy przystąpić do wyrobienia SPIN’u do dn. 21.03.2018.

Instrukcja rejestracji SPINU – Plik

Komisja Trenerska
 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner