Aktualne listy juniorów

 

 

 

 

 

JUNIORSKIE LISTY RANKINGOWE W PODZIALE NA WIEK ZAWODNIKÓW

AKTUALIZACJA:   2010-10-06

Pozycja

Imię i Nazwisko

ur.

miasto

Klub

Sponsor

punkty

PFS

licencja

lista U11

 

 

 

 

 

 

 

1

Filip Woziwodzki

20011113

Warszawa

 

 

717.40

9

15609

2

Olga Kierszka

20010502

Poznań

 

 

447.94

19

16205

3

Jakub Woziwodzki

20030802

Warszawa

 

 

153.45

40

16524

4

Jakub Wierszyłowski

19991211

Poznań

 

 

107.95

50

19363

5

Filip Korczak

20000930

Warszawa

 

 

54.55

75

19067

6

Natalia Wasielewska

20000307

Warszawa

 

 

53.19

76

16530

7

Mikołaj Kniaginin

20010608

Warszawa

 

 

50.80

77

19073

8

Filip Kulesza

19991204

Warszawa

 

 

36.89

86

12403

lista U13

 

 

 

 

 

 

 

1

Maximilian Kierszka

19990914

Poznań

MySquash

MySquash

1127.81

1

15414

2

Piotr Hemmerling

19990110

Poznań

MySquash

MySquash

1005.04

2

15420

3

Jan Walczuk

19990217

Warszawa

 

 

721.72

8

12461

4

Jakub Szalaty

19971223

Poznań

SQUASH PARK

 

521.52

13

14600

5

Wojciech Kubiak

19971223

Poznań

SQUASH PARK

 

500.10

15

14617

6

Maciej Kowalski

19980405

Warszawa

 

 

455.38

17

15087

7

Aleksandra Podziewska

19980112

Warszawa

 

 

326.94

27

15093

8

Olga Lutik

19990810

Warszawa

 

 

257.51

31

15118

9

Julian Berej

19980924

Michałowice

 

 

126.54

43

13915

10

Jakub Wierzyłowski

19991211

Poznań

 

 

109.85

48

17485

11

Kacper Kużelewski

19980325

Warszawa

 

 

102.30

53

16553

12

Franciszek Połencki

19990217

.

 

 

101.30

54

17574

13

Ernest Sieczkowski

19991216

Poznań

 

 

100.10

56

17462

14

Fryderyk Pryjma

19980704

Warszawa

 

 

59.38

74

19050

lista U15

 

 

 

 

 

 

 

1

Aleksander Szymkowiak

19960417

Poznań

 

 

580.35

12

15182

2

Adam Pełczyński

19951024

Poznań

 

 

411.54

20

17433

3

Jan Rodak

19961004

Warszawa

Squash City

 

383.58

21

12455

4

Jakub Czarnecki

19960112

Poznań

 

 

349.50

25

17479

5

Magda Hałas

19951107

Poznań

 

 

327.96

26

17491

6

Piotr Tomczyk

19970530

Poznań

MySquash

 

227.97

33

16040

7

Maciej Szura

19960709

Kraków

 

 

132.36

42

16990

8

Mikołaj Kordalewski

19970303

Warszawa

Squash City

 

109.05

49

13909

9

Cezary Strus

19960818

Warszawa

 

 

105.23

51

16547

10

Justyna Krawczyk

19970830

Poznań

SQUASH PARK

 

81.04

60

16910

11

Marcin Mazurek

19970622

Garwolin

 

 

66.38

70

19044

12

Wojciech Majcher

19970402

Tychy

Tychy Squash Team

 

47.62

81

17350

13

Jacek Gmoch

19970531

Warszawa

 

 

26.55

89

15101

14

Patryk Jurzak

19950716

Bielsko-Biała

Modelarnia

 

24.98

90

16754

lista U17

 

 

 

 

 

 

 

1

Paulina Krzywicka

19940701

Warszawa

 

Tecnifibre

1001.44

3

5923

2

Aleksandra Krawczyk

19950531

Warszawa

Squash City

BlackKnight

730.18

6

9493

3

Jakub Wasilewski

19940205

Zabrze

 

 

716.83

10

10407

4

Hubert Górski

19931206

Warszawa

 

 

635.85

11

6111

5

Maciej Tobis

19950604

Poznań

MySquash

 

504.31

14

16056

6

Michał Szczepankiewicz

19950405

Poznań

MySquash

 

469.61

16

16033

7

Maksym Krawczyk

19940820

Poznań

SQUASH PARK

 

373.44

22

15207

8

Mateusz Szymkowiak

19940721

Poznań

 

 

359.97

23

15176

9

Natalia Ryfa

19950321

Poznań

 

 

350.25

24

17232

10

Jakub Jaszewski

19941109

Poznań

 

 

285.76

28

17031

11

Tomasz Zawistowski

19940309

Warszawa

 

 

269.32

29

11322

12

Anna Przybylak

19950111

Poznań

 

 

230.99

32

17456

13

Jan Jaszewski

19941109

Poznań

MySquash

 

186.21

37

16027

14

Patryk Mazurek

19941219

Bielsko-Biała

Modelarnia

 

163.82

38

16719

15

Aleksandra Suchostawska

19950701

Poznań

 

 

163.66

39

17516

16

Maksymilian Szymański

19940927

Poznań

SQUASH PARK

 

122.95

44

15213

17

Andrzej Kaczmarek

19950425

Ostrów Wielkopolski

 

 

122.17

45

15348

18

Mateusz Mirocha

19940218

Kraków

 

 

115.82

47

14184

19

Filip Marciniak

19950509

Kraków

 

 

99.53

57

14528

20

Szymon Dobrowolski

19950116

Bielsko-Biała

Modelarnia

 

78.81

61

16748

21

Zofia Kalemba

19951004

Poznań

 

 

77.81

62

17597

22

Fryderyk Zoll

19950517

Mogilany

 

 

74.18

66

14250

23

Piotr Gumola

19950719

Bielsko-Biała

Modelarnia

 

73.92

67

16731

24

Rina Kim

19950319

Warszawa

 

 

61.37

73

15503

25

Mikołaj Hemmerling

19940603

Poznań

 

 

50.62

78

17982

26

Michał Kuźmiński

19940317

Warszawa

 

 

49.53

80

16560

27

Katarzyna Zawistowska

19940309

Warszawa

 

 

41.50

82

16576

28

Damian Dubaj

19940612

Zabrze

 

123squash.pl

39.91

84

17367

29

Grzegorz Siwek

19940713

Warszawa

 

 

38.96

85

13855

30

Jakub Kaczmarek

19940503

Poznań

SQUASH PARK

 

19.67

92

14630

lista U19

 

 

 

 

 

 

 

1

Jan Gajl

19930222

Warszawa

SQUASH CITY

Dunlop

987.24

4

8992

2

Nikos Karampotis

19920718

Bielsko-Biała

MODELARNIA

Prince, POINTFORE

929.89

5

14190

3

Michał Kotra

19930916

Rzeszów

 

 

727.63

7

7095

4

Marcin Karwowski

19911008

Warszawa

 

Tecnifibre, TSL Logos

450.00

18

810

5

Karolina Adamczak

19930924

Poznań

 

 

265.63

30

17226

6

Radosław Sarnowski

19920824

Konin

 

 

202.02

34

11500

7

Tomasz Matulewicz

19930828

Poznań

 

 

194.21

35

17545

8

Mateusz Sarnowski

19921111

Konin

 

 

189.45

36

9731

9

Szymon Mrózek

19930920

Bielsko-Biała

MODELARNIA

 

144.28

41

16257

10

Aleksander Matuszewski

19921118

Poznań

SQUASH PARK

 

115.93

46

14586

11

Bogdan Dzudzewicz

19920318

Poznań

 

 

100.94

55

17410

12

Jakub Piłucki

19920410

Węgrzce

 

 

96.84

58

14534

13

Michał Leśnik

19920328

Poznań

 

 

85.87

59

19340

14

Michał Graczyk

19930821

Poznań

 

 

77.81

62

19357

15

Daniel Kim

19930615

USA

 

 

77.47

64

16642

16

Mateusz Bocheńczak

19920619

Warszawa

 

 

68.75

69

6105

17

Konrad Tyma

19920503

Gorzów Wlkp.

 

Prince

49.78

79

1185

18

Wojciech Żolnowski

19930317

Poznań

SQUASH PARK

 

41.06

83

14623

19

Kamil Wieczorek

19910709

Warszawa

 

 

28.49

87

7801

20

Adam Michalak

19931002

Poznań

SQUASH PARK

 

27.28

88

15199

21

Hubert Kaźmierczak

19930312

Bielsko-Biała

Modelarnia

 

23.80

91

16725

zawodnicy bez dokładnej daty urodzenia

 

 

 

 

 

1

Szczepan Gubała

 

Kraków

Racquet

 

104.20

52

 

2

Kamil Kajta

 

Kraków

 

 

75.70

65

18299

3

Dawid Pych

 

Kraków

 

 

69.56

68

18307

4

Maciej Kaczorowski

 

Warszawa

 

 

63.11

71

 

5

Adrian Michalski

 

Warszawa

 

 

62.20

72

 

                     

 

 

 

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania

    Brak wpisów

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner