Polska Liga Squasha 2015/16

10.05.2016

 

W sobotę 8.05 odbyły się baraże Polskiej Ligi Squasha.

 

Baraże do finału PLS:

 

Baraże mężczyzn:

 

Do Finału PLS (DMP 2016) awansują drużyny: Anoya Freaks Team, Milon Kahuna Team oraz Dawid Kapral Squash Events Zabierzów Squash Powered By Intruz.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Drużyną, która dostanie się do DMP 2016 w przypadku wycofania się którejkolwiek z drużyn, będzie przegrany z meczu barażowego o 3-cie miejsce czyli Scout Squash Team - lucky looser nr 1.

 

Spośród pozostałych drużyn zostały wylosowane kolejne pozycje lucky looser:

 

I’m Fit Red Team (nr 2)

Cube Squash Team (nr 3)

Squash Fit Team (nr 4)

Eurotrade Stangiel Tenis&Squash (nr 5)

Plexitech Squash Team (nr 6)

 

Szczegółowe wyniki barażów znajdują się w tym pliku.

 

Baraże kobiet:

 

Do Finału PLS (DMP 2016) awansują drużyny: Arkon Ladies Squasherry Team 2, SquashPark Girls Tour oraz Anoya Freaks Team.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

Drużyną, która dostanie się do DMP 2016 w przypadku wycofania się którejkolwiek z drużyn, będzie przegrany z meczu barażowego o 3-cie miejsce czyli Redeco Ladies Squash Team - lucky looser nr 1.

 

Spośród pozostałych drużyn zostały wylosowane kolejne pozycje lucky looser:

 

Dolce Vitasport Club (nr 2)

I'm Fit Ladies Red Team (nr 3)

Team DLS made by D&N (nr 4)

Powersquash Ladies Team (nr 5)

 

Szczegółowe wyniki barażów znajdują się w tym pliku.

 

 

Baraże o awans/spadek pomiędzy dywizjami:

 

R. małopolski:

Zadyma Squash Team - Led-Labs Squash Team (2:2)

ProKennex-SquashTime pl - Atlantic Team - Masters of Disaster - brak protokołu

 

Atlantic Squash Team 2 – PszeniczNick (3:1)

Ultras Zabierzów Squash Team - Refitner Squashmafia Cracow (3:0)

 

R. mazowiecki:

Milon Kahuna Team 3 - SquashCity Ligowe Info Team (3:1)

transmisje online Squashmasters Team - Aero Squash Team (2:1)

 

R. śląski:

Profi Squash Sosnowiec - Enjoy Squash Team 1 (0:4)

Porsche Skoda Team Via Sport - Gratisownia Freestyle Squashmania Team (2:2)

 

Squash Point Club 2 - Scout Squash Team (3:1)

Mavi Squash Team - Kanlux Vitasport Żory (3:1)

 

Squash Szok Team - Profi Squash 2 (3:1)

 

R. wielkopolski:

MW Metal Squash Team - DvdMax pl SquashTeam Konin (2:2)

RST Mirjan24 pl - Wasik MySquash Team (3:1)

 

R. pomorski:

Hedonia Devils - Squashlive Blenders (1:3)

Arkon Team 1 - Eurotrade Stangiel Tenis & Squash Elbląg (v/o)

 

Szczegółowe wyniki meczów drużyn znajdują się w tym pliku.

 


04.05.2016

Biuro PFS dokonało losowania kolejności rakiet obowiązującej podczas rozgrywek baraży PLS w dniu 08.05.2016.

Kolejność rakiet jest następująca:
Rozgrywki męskie: 3, 1, 4, 2
Rozgrywki kobiece: 2, 3, 1


28.04.2016

Poniżej publikujemy wyniki losowania baraży PLS 2016 dla drużyn męskich i damskich oraz gospodarzy meczów barażowych o awans/spadek między dywizjami.

DRABINKI


27.04.2016

W dniu jutrzejszym (28.04) zostanie przeprowadzone losowanie baraży PLS 2016 dla drużyn męskich i damskich oraz gospodarzy meczów barażowych o awans/spadek między dywizjami.


21.04.2016

Baraże do finału PLS zostaną rozegrane w dniu 8 maja 2016r. Miejscem baraży będzie klub Spektrum Sportu (Legionowo). W rozgrywkach barażowych będzie walczyło 14 drużyn męskich. W przypadku drużyn damskich baraże zostaną rozegrane pomiędzy 9 drużynami. Stawką będą miejsca premiowane awansem do Drużynowych Mistrzostw Polski 2015.

 

Ponieważ do baraży rozgrywek juniorskich chłopców zakwalifikowała się jedna drużyna, baraże nie będą rozgrywane, a wszystkie drużyny zgłoszone do rozgrywek PLS maja prawo startu w finałach DMP 2016.

 

Lista drużyn, które awansowały do Drużynowych Mistrzostw Polski 2016:

Drużyny męskie:

1. SNS Foods-McWIL Squash4you Team 1

2. Reservise com Squashmafia Cracow

3. CityFit Squash Team

4. Squash City & EUVIC Team

5. Dunlop Sport Squash Team

6. Squash Point Team

7. Malta Squash Kucera Logistics Team

8. MySquash Pro

9. Powersquash Team

10. Hasta la Vista

11. SNS Foods Squash Team

12. Opel Serwis Haller Extra Team

13. Marina Sport Superstars

oraz 3 Drużyny zakwalifikowane z rozgrywek barażowych.

 

Drużyny damskie:

1. Geo Atlantic Lady Squash Team Powered by Cream Squash

2. SNS Foods-McWIL Squash4you Ladies Team

3. Squash City & EUVIC Team

4. Just The Best Spektrum Team

5. Squash and More Hitgirls

6. PlayGirls Squashfit

7. MySquash Girls Crew

8. Squash Point Ladies Team

9. Hasta la Vista

10. Lub Cube Squash Team

11. Energym Squash Team

12. Arkon Ladies Squasherry Team 1

13. Benesport

oraz 3 Drużyny zakwalifikowane z rozgrywek barażowych.

 

Drużyny juniorskie chłopięce:

1. SNS Foods-McWIL Squash4you Junior Boys Team

2. Squash City Warszawa

3. Enjoy Junior Team

4. Abram and Squash Zone Junior Team 2

5. Abram and Squash Zone Junior Team 1

6. MySquash Junior

7. Hasta La Vista Team

8. Benesport Junior

 

Drużyny juniorskie dziewczęce:

1. SNS Foods-McWIL Squash4you Junior Girls Team

2. Abram Girls Junior Team

3. MySquash Junior Girls

4. Hasta La Vista Team

 

Baraże do finału PLS:

Drużyny męskie:

1. Dawid Kapral Squash Events Zabierzów Squash Powered By Intruz

2. Zabierzów Squash WIGO Dream Team

3. Milon Kahuna Team

4. Anoya Freaks Team

5. Scout Squash Team

6. Squash Fit Team

7. Plexitech Squash Team

8. Malta Squash 2

9. Cube Squash Team

10. Jupitersport

11. I’m Fit Red Team

12. Eurotrade Stangiel Tenis&Squash

13. Good Luck Club Gdynia

14. Rampa Squash

 

Drużyny damskie:

1. Anoya Freaks Team

2. Team DLS made by D&N

3. Dolce Vitasport Club

4. SquashPark Girls Tour

5. SoSquash Poznań Ladies

6. Redeco Ladies Squash Team

7. Powersquash Ladies Team

8. I'm Fit Ladies Red Team

9.  Arkon Ladies Squasherry Team 2

 

 

Baraże o Awans/Spadek między dywizjami zostaną rozegrane również w dniu 8 maja 2016 r. Kapitanowie drużyn rozgrywających mecze barażowe o Awans/Spadek między dywizjami powinni wspólnie ustalić miejsce (klub) we własnym zakresie oraz przekazać odpowiednie ustalenia do PFS do dnia 26.04 w celu publikacji. Drużyny powinny również wskazać Organizatora tej Sesji (np. kapitan drużyny z klubu, w którym będzie rozegrana Sesja barażowa).

W przypadku braku porozumienia/informacji, biuro PFS podejmie działania wspierające organizację Sesji barażowej (wybór miejsca rozegrania meczów i Organizatora Sesji). Ustalenia biura zostaną przekazane do kapitanów drużyn.

Pozostałe zasady rozgrywek barażowych określa Regulamin PLS. Sesja barażowa jest taką samą Sesją jak Sesje z rozgrywek fazy wstępnej.

PFS informuje również, że kwestie rozliczeń za wynajem kortów/catering w ramach baraży o awans/spadek między dywizjami PLS pozostają po stronie kapitanów i właścicieli obiektów w danym regionie. Kapitanowie drużyn wszystkich Drużyn uczestniczących w barażach o awnas/spadek danego regionu mogą wystąpić do KT z wspólnym (wymagana zgoda wszystkich kapitanów drużyn biorących udział w rozgrywkach) wnioskiem o zmianę terminu rozegrania baraży. Wniosek taki powinien być przesłany na adres biuro@pfs.com.pl najpóźniej 7 dni przed planowanym terminem rozegrania baraży.

 

Rotacje drużyn między dywizjami (baraże o awans/spadek):

R. małopolski:

Baraże między 1 i 2 dywizją:

Awans – MSA 68x

Spadek – Angry Squash Boys

Mecze:

Zadyma Squash Team - Led-Labs Squash Team

ProKennex-SquashTime pl-Atlantic Team - Masters of Disaster

 

Baraże między 2 i 3 dywizją:

Awans – Squash Devils

Spadek – Astor Squash Team

Mecze:

Atlantic Squash Team 2 - PszeniczNick

Ultras Zabierzów Squash Team - Refitner Squashmafia Cracow

 

R. mazowiecki:

Baraże między 1 i 2 dywizją:

Awans – Team ²

Spadek – Calypso Europlex

Mecze:

Milon Kahuna Team 3 - SquashCity Ligowe Info Team

transmisje online Squashmasters Team - Aero Squash Team

 

R. śląski:

Baraże między 1 i 2 dywizją:

Awans – Squash and More Team

Spadek – Clic House-Red Dragon Squash Team

Mecze:

Profi Squash Sosnowiec - Enjoy Squash Team 1

Porsche Skoda Team Via Sport - Gratisownia Freestyle Squashmania Team

 

Baraże między 2 i 3 dywizją:

Awans – Enjoy Squash Team 2

Spadek – Toyota Rybnik & No Let Club

Mecze:

Squash Point Club 2 - Scout Squash Team

Mavi Squash Team - Kanlux Vitasport Żory

 

Baraże między 3 i 4 dywizją:

Awans – Cob Squash Team, Arena Team

Spadek – Rocket Ball

Mecze:

Squash Szok Team - Profi Squash 2

 

Zgodnie z decyzją Komisji Technicznej, drużyna Kanlux Vitasport Żory która miała grać w barażach awansowych i barażach spadkowych, zagra tylko w barażach awansowych. W związku z tym z dywizji niższej awansuje pierwsza i druga drużyna, a trzecia drużyna rozegra baraż z przedostatnią drużyną dywizji wyższej.

 

R. wielkopolski:

Baraże między 1 i 2 dywizją:

Awans – Squash Point Team

Spadek – Ecorson Veskez Piła

Mecze:

MW Metal Squash Team - DvdMax pl SquashTeam Konin

RST Mirjan24 pl - Wasik MySquash Team

 

R. pomorski:

Baraże między 1 i 2 dywizją:

Awans – Studio S7

Spadek – Arkon Team 2

Mecze:

Hedonia Devils - Squashlive Blenders

Arkon Team 1 - Eurotrade Stangiel Tenis & Squash Elbląg

 

 

 


02.03.2016

Biuro PFS dokonało losowania kolejności rakiet obowiązującej podczas rozgrywek Polskiej Ligi Squasha w dniu 5.03.2016.

Kolejność rakiet jest następująca:

    Rozgrywki męskie: 4, 2, 1, 3

    Rozgrywki kobiece: 3, 1, 2

    Rozgrywki juniorskie: U17, U13, U11, U15, U19


3.02.2016

Biuro PFS dokonało losowania kolejności rakiet obowiązującej podczas rozgrywek Polskiej Ligi Squasha w dniu 6.02.2016.

Kolejność rakiet jest następująca:

    Rozgrywki męskie: 4, 1, 2, 3

    Rozgrywki kobiece: 2, 1, 3


5.01.2016

Biuro PFS dokonało losowania kolejności rakiet obowiązującej podczas rozgrywek Polskiej Ligi Squasha w dniu 9.01.2016.

Kolejność rakiet jest następująca:

    Rozgrywki męskie: 3, 2, 4, 1

    Rozgrywki kobiece: 2, 3, 1

    Rozgrywki juniorskie: U13, U15, U17, U19, U11


2.12.2015

Polska Federacja Squasha informuje, że kwestie rozliczeń za wynajem kortów w ramach Polskiej Ligi Squasha pozostają po stronie kapitanów i właścicieli obiektów w danym regionie. Sugerujemy, aby przy rozliczeniach pomiędzy drużynami/klubami stosować te same warunki. W razie problemów z ich ustaleniem sugerujemy przyjąć następujące zmienne:

• stawka za kortogodzinę w klubie mieszczącym się w mieście powyżej 500tys. mieszkańców - 40zł

• stawka za kortogodzinę w klubie mieszczącym się w mieście poniżej 500tys. mieszkańców - 30zł

• czas meczu indywidualnego męskiego – 30 min (mecz drużynowy męski - 2h)

• czas meczu indywidualnego damskiego – 30 min (mecz drużynowy damski – 1,5h)

• czas meczu indywidualnego juniorskiego – 30 min (mecz drużynowy juniorski - 2,5h)

 

Biuro PFS dokonało losowania kolejności rakiet obowiązującej podczas rozgrywek Polskiej Ligi Squasha w dniu 5.12.2015.

Kolejność rakiet jest następująca:

    Rozgrywki męskie: 4, 1, 2, 3

    Rozgrywki kobiece: 1, 2, 3


15.10.2015

Polska Liga Squasha sezon 2015/16
Lista drużyn znajduje się poniżej. W menu po prawej stronie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące składów.

DRUŻYNY MĘSKIE:

Region małopolski (typ A):

1.      Scyzory Team

2.      Masters of Disaster

3.      Refitner Squashmafia Cracow

4.      Led-labs Squash Team

5.      Reservise.com Squashmafia Cracow

6.      Astor Racquet Team

7.      Open Brokers Aktywnie Kielce

8.      Dawid Kapral Squash Events Zabierzów Squash Powered By Intruz Clothing Streetwear Brand Constructed By Att Inox Drain

9.      Zadyma Squash Team

10.   Ultras Zabierzów Squash Team

11.   Zabierzów Squash WIGO Dream Team

12.   Angry Squash Boys

13.   MSA.68x

14.   Atlantic Squash Team 2

15.   ProKennex-SquashTime.pl-Atlantic Team

16.   PszeniczNick

17.   Zabierzów Squash Team

18.   SNS Foods-McWIL Squash4You Team 1

19.   Surge Polonia Squahs4You Team 2

20.   Squash Devils

 

Region mazowiecki (typ A):

1.      Anoya Freaks Team

2.      CityFit Squash Team

3.      Milon Kahuna Team

4.      transmisje.online Squashmasters Team

5.      Calypso Europlex 2

6.      Squash City Targówek Mike Grzeczyn

7.      Milon Kahuna Team 3

8.      Milon Kahuna Team 2

9.      Squash City & EUVIC Team

10.   Chłopaki z Ferajny - Anoya Team

11.   Calypso Europlex

12.   SquashCity Ligowe.Info Team

13.   Team ²

14.   Aero Squash Team

15.   Squashmasters Team 2

 

Region Śląski (typ A):

1.      Dunlop Sport Squash Team

2.      Porsche Skoda Team Via Sport

3.      Quick Nick GLS Squashmania Team

4.      Scout Squash Team

5.      Squash Point Club 2

6.      Kanlux Vitasport Żory

7.      Mavi Squash Team

8.      Gratisownia Freestyle Squashmania Team

9.      Clic House -Red Dragon Squash Team

10.   Profi Squash Sosnowiec

11.   Squash and More Team

12.   Profi Squash 2

13.   Squash Point Team

14.   Squash Point Club 1

15.   SquashFit Team

16.   Rocket Ball

17.   PAMDECO Favela 1

18.   Scout Squash Team

19.   Enjoy Squash Team 1

20.   Enjoy Squash Team 2

21.   Squash Szok Team

22.   Arena Team

23.   Toyota Rybnik &  No Let Club

24.   Squashok Panda Team

25.   PAMDECO Favela 2

26.   Cob Squash Team

27.   Squash and More Team II

 

Region Wielkopolski (typ A):

1.      Ecorson Veskez Piła

2.      Plexitech Squash Team

3.      MW Metal Squash Team

4.      Khan Team

5.      Malta Squash Kucera Logistics Team

6.      Malta Squash 2

7.      RST Mirjan24.pl

8.      MySquash Pro

9.      SO Squash Poznań

10.   Malta Squash

11.   Wasik MySquash Team

12.   DvdMax.pl SquashTeam Konin

13.  Squash Point Team

14.  Squash Team Bydgoszcz

 

Region Dolnośląski (typ B):

1.      Jupiter Sport

2.      Wrocław Squash Club Team

3.      Redeco Wrocław

4.      Redeco Wrocław 2

5.      Squash Club Wałbrzych

6.      SquashStacja

7.      Hasta La Vista

8.      Hasta La Vista 2

 

Region Lubelski (typ B):

1.      Power Squash Team

2.      Cube Squash Team 5

3.      Cube Squash Team 4

4.      Cube Squash Team 2

5.      Cube Squash Team 3

6.      Cube Squash Team

 

Region Łódzki (typ B):

1.      Squash Point Rytm

2.      I'm Fit White Team

3.      SNS Foods Squash Team

4.      I'm Fit Red Team

5.      Politechnika Łódzka Squash Team

6.      Energym Squash Team Jamboł

7.      mBank I'm Fit Squash Team

8.      Energym Squash Team Lotto

9.      Accenture Squash Team

 

Region Pomorski (typ B):

1.      Good Luck Club Squash Gdynia

2.      Eurotrade Stangiel Tenis&Squash

3.      Hedonia Devils

4.      Arkon Team 1

5.      Opel Serwis Haller Extra Team

6.      Arkon Team 2

7.      Siódme Niebo SquashLiga.pl Good Luck Club

8.      Squashlive Blenders

9.      Studio S7

10.      Eurotrade Stangiel Tenis&Squash Ahoj

11.      Eurotrade Stangiel Tenis&Squash Elbląg

 

Region Zachodniopomorski (typ B):

1.      Marina Sport Superstars

2.      Funpack

3.      Benesport 2

4.      Benesport 1

5.      Squash Club Pilchowo Team

6.      Squash Zone Club

7.      Marina Sport Acid Drinkers

8.      Rampa Squash

 

DRUŻYNY DAMSKIE:

Region małopolski (typ A):

1.      Geo Atlantic Lady Squash Team Powered by Cream Squash

2.      SNS Foods-McWIL Squash4you Ladies Team

 

Region mazowiecki (typ A):

1.      Just The Best Spektrum Team

2.      Anoya Freaks Team

3.      Squash City & EUVIC Team

4.      Team DLS made by D&N  

 

Region Śląski (typ A):

1.      Dolce Vitasport Club

2.      Squash and More Hitgirls

3.      Play Girls SquashFit

 

Region Wielkopolski (typ A):

1.      MySquash Girls Crew

2.      Fairplayce Ladies

3.      Squash Point Ladies Team

4.      SquashPark Girls Tour

5.      SOSquash Poznań Ladies

 

Region Dolnośląski (typ B):

1.      Ladies Aqua-Zdrój 1

2.      Ladies Aqua-Zdrój 3

3.      Ladies Aqua-Zdrój 2

4.      Redeco Killer Shots Team

5.      Redeco Beginners Team

6.      Hasta La Vista

7.      Redeco Ladies Squash Team

 

Region Lubelski (typ B):

1.      Lub Cube Squash Team

2.      Powersquash Ladies Team

 

Region Łódzki (typ B):

1.      I'm Fit Ladies Red Team

2.      I'm Fit Ladies Black Team

3.      I'm Fit Ladies White Team

4.      Energym Squash Team

 

Region Pomorski (typ B):

1.      Arkon Ladies Squasherry Team 1

2.      Arkon Ladies Squasherry Team 2

 

Region Zachodniopomorski (typ B):

1.      Benesport Ladies

 

 

DRUŻYNY JUNIORSKIE CHŁOPIĘCE:

 

Region małopolski (typ A):

1.      SNS Foods-McWIL Squash4you Junior Boys Team

 

Region mazowiecki (typ A):

1.      Squash City Warszawa

 

Region Śląski (typ A):

1.      Enjoy Junior Team

 

Region Wielkopolski (typ A):

1.      Abram and Squash Zone Junior Team 2

2.      Abram and Squash Zone Junior Team 1

3.      MySquash Junior

 

Region Dolnośląski (typ B):

1.      Hasta La Vista Team

 

Region Zachodniopomorski (typ B):

1.      Benesport Junior

 

 

 

DRUŻYNY JUNIORSKIE DZIEWCZĘCE:

Region Małopolski (typ A):

1.      SNS Foods-McWIL Squash4You Junior Girls Team

 

Region Wielkopolski (typ A):

1.      Abram Girls Junior Team

2.      MySquash Junior Girls

 

Region Dolnośląski (typ B):

1.      Hasta La Vista Team

 

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner