Drużyny damskie

DRUŻYNY DAMSKIE:

Region Małopolski:

Licencja: D00007, Nazwa drużyny: Geo Atlantic Lady Squash Team Powered by Cream Squash, Obiekt: Atlantic Squash, Kraków:

  1. Retha Jacobs (022162)
  2. Alicja Ślipczyńska (014273)
  3. Karolina Wszołek (022161)
  4. Klaudia Borek (007103)
  5. Aleksandra Zasępa (027973)
  6. Anna Gasentzer (022867) kapitan

 

Licencja: D00014, Nazwa drużyny: SNS Foods-McWIL Squash4you Ladies Team, Obiekt: Squash4you, Kraków:

  1. Emma Beddoes (025723), Anglia
  2. Milou van der Heijden (027700), Holandia
  3. Lucie Vialova (022103), Czechy
  4. Sylwia Ziomek (022553)
  5. Sandra Grudzień (024565)
  6. Magdalena Poliwoda (021589), kapitan
  7. Karolina Więcek (024946)
  8. Julia Tarkowska (024568)
  9. Natalia Czekaj (021113)
  10. Małgorzata Tałach (024570)
  11. Natalia Biernacik (023007)
  12. Katarzyna Racia (023470)
  13. Joanna Winiarczyk (021106)

 

Region Mazowiecki:

Licencja: D00001, Nazwa drużyny: Just The Best Spektrum Team, Obiekt: Spektrum Sportu, Legionowo:

  1. Linda Páj (025301) Węgry
  2. Agnieszka Honkisz (013849)
  3. Monika Budrewicz (023022)
  4. Monika Świerczyńska (017290)
  5. Małgorzata Cerlich (018572), kapitan

 

Licencja: D00004, Nazwa drużyny: Anoya Freaks Team, Obiekt: Anoya Squash Club, Stare Babice/k Warszawy:

  1. Karolina Kęsicka (022749)
  2. Barbara Ryńska (027899)
  3. Paulina Chojecka (024844), kapitan
  4. Monika Obukowicz (028013)

 

Licencja: D00031, Nazwa drużyny: Squash City & EUVIC Team, Obiekt: Squash City Ochota, Warszawa:

  1. Laura Pomportes (029761), Francja
  2. Dominika Witkowska, (000750), kapitan
  3. Paulina Krzywicka (005923)
  4. Natalia Ryfa (017232)
  5. Ewa Polak (010933)
  6. Ewa Wojciechowska (024187)

 

Licencja: D00032, Nazwa drużyny: Team DLS made by D&N, Obiekt: Squash City Ochota, Warszawa:

  1. Joanna Wilińska (028633)
  2. Patrycja Sopińska (028637), kapitan
  3. Anna Kuczkowska (027205)
  4. Kamila Czaińska (028740)
  5. Anna Egeman (028915)

 

 

Region Śląski:

Licencja: D00009, Nazwa drużyny:  PlayGirls Squashfit, Obiekt: Squashfit, Katowice:

  1. Justyna Mikołajczak (021313)
  2. Anna Zawartka (026087), kapitan
  3. Jolanta Kapica (024966)
  4. Jolanta Szlesinger (025480)
  5. Beata Marcyniuk (028452)

 

Licencja: D00025, Nazwa drużyny: Dolce Vitasport Club, Obiekt: Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe Vitasport, Żory:

  1. Magdalena Wróblewska (026871)
  2. Maria Jarzembowska (027977), kapitan
  3. Iwona Pas (027074)
  4. Lucyna Kręcichwost (010896)
  5. Danuta Dochód (023895)
  6. Marzena Tabaka-Skrzypiec (026580)

 

Licencja: D00030, Nazwa drużyny: Squash and More Hitgirls, Obiekt: Squash and More, Orzech:

  1. Emily Whitlock (029507), Anglia
  2. Klara Janoskova (023369), Czechy
  3. Karina Tyma (016783)
  4. Karolina Bellinger (021416), kapitan
  5. Magdalena Rybicka (002250)
  6. Małgorzata Buksa (010809)
  7. Agnieszka Gołębiowska (009613)

 

Region Wielkopolski:

Licencja: D00005, Nazwa drużyny: Squash Point Ladies Team, Obiekt: Squash Point, Bydgoszcz:

  1. Nazia Mohamed (022839), Zimbabwe
  2. Katarzyna Albigowska-Sodo (021100), kapitan
  3. Agnieszka Skarbińska (023688)
  4. Karolina Marcinkowska (027635)

 

Licencja: D00006, Nazwa drużyny: SquashPark Girls Tour, Obiekt: SquashPark, Poznań:

  1. Monika Kałmuczak (022232)
  2. Karolina Kwaśniewska (021689), kapitan
  3. Ewelina Franczuk (028721)
  4. Ewa Huber (028722)
  5. Joanna Jacuńska (025035)

 

Licencja: D00020, Nazwa drużyny: MySquash Girls Crew, Obiekt: MySquash Club, Poznań:

  1. Camille Serme (025824), Francja
  2. Nour El Sherbini (027808), Egipt
  3. Marika Doubravová (025761), Czechy
  4. Tyna Kvasnickova (023209), Czechy
  5. Kinga Szymaniak (021287), kapitan
  6. Małgorzata Kornowska (023511)
  7. Ewa Buczkowska (007340)
  8. Aleksandra Surdziel (020246)

 

Licencja: D00035, Nazwa drużyny: fairPlayce Ladies, Obiekt: Park Rekreacyjno-Sportowy fairplayce, Poznań:

  1. Dorota Grzechowiak (021293)
  2. Joanna Małyszka (021505)
  3. Katarzyna Teinert (007333), kapitan
  4. Agnieszka Gromanowska (026952)

 

Licencja: D00044, Nazwa drużyny: SoSquash Poznań Ladies, Obiekt: Centrum Tenisowe Sobota, Sobota/k Poznania:

  1. Marta Sikora (022534)
  2. Iga Pogorzelczyk (025572) kapitan
  3. Julita Kabacińska (023262)
  4. Zuzanna Kolecka (025194)
  5. Kinga Owsian (023754)
  6. Aleksandra Górska (021780)

 

Region Dolnośląski:

Licencja: D00013, Nazwa drużyny: Redeco Ladies Squash Team, Obiekt: Centrum Squasha Redeco, Wrocław:

  1. Kinga Wasilewska (024660)
  2. Ewelina Stasik-Makowska (025384)
  3. Anita Zaręba (023635), kapitan
  4. Magdalena Zielińska (024699)
  5. Katarzyna Woziwodzka (004440)

 

Licencja: D00023, Nazwa drużyny: Ladies Aqua-Zdrój 1, Obiekt: Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój, Wałbrzych:

  1. Anna Żabska (021477), kapitan
  2. Anna Obuchowska (025651)
  3. Magdalena Przybylak (027362)
  4. Patrycja Kirszenstein (026773)
  5. Małgorzata Włochal (026772)

 

Licencja: D00038, Nazwa drużyny: Redeco Killer Shots Team, Obiekt: Centrum Squasha Redeco, Wrocław:

  1. Agnieszka Sawicka (027403), kapitan
  2. Sylwia Tomaszewska (027982)
  3. Katarzyna Owcarz (028801)
  4. Maja Rydzyńska (027505)

 

Licencja: D00039, Nazwa drużyny: Redeco Beginners Team, Obiekt: Centrum Squasha Redeco, Wrocław:

  1. Agnieszka Armatys (028744)
  2. Aldona Płaczek (028743)
  3. Urszula Jajtner (028672), kapitan
  4. Olga Kępczyńska (028714)

 

Licencja: D00040, Nazwa drużyny: Ladies Aqua-Zdrój 2, Obiekt: Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój, Wałbrzych:

  1. Anna Klatka (026774), kapitan
  2. Kamila Furtak (028573)
  3. Elżbieta Banasiewicz (026789)
  4. Joanna Zdrojewska (028595)

 

Licencja: D00041, Nazwa drużyny: Ladies Aqua-Zdrój 3, Obiekt: Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua-Zdrój, Wałbrzych:

  1. Anna Hochuł (026775), kapitan
  2. Joanna Pawłowska (028603)
  3. Agnieszka Kopciuch (028596)
  4. Joanna Kotlewska-Rudzińska (028602)
  5. Izabela Hyłka-Stączek (028598)

 

Licencja: D00043, Nazwa drużyny: Hasta la Vista, Obiekt: Hasta la Vista, Wrocław:

  1. Birgit Coufal (029353), Austria
  2. Denisa Ticha (027803), Czechy
  3. Magda Kamińska (005716)
  4. Klaudyna Zarówna (016694), kapitan
  5. Paulina Sielska (025841)
  6. Jagoda Skubis (022444)

 

Region Lubelski:

Licencja: D00033, Nazwa drużyny: Lub Cube Squash Team, Obiekt: Cube Squash&Fitness, Lublin:

  1. Aleksandra Miler (021419)
  2. Karolina Kościuk (026837), kapitan
  3. Iwona Bargenda (028299)
  4. Monika Majewska (024302)
  5. Elżbieta Olbryk-Derecka (024324)

 

Licencja: D00045, Nazwa drużyny: Powersquash Ladies Team, Obiekt: Powersquash, Białystok:

  1. Elżbieta Królewska (029154), kapitan
  2. Małgorzata Zdrodowska (029155)
  3. Ewelina Tyszkiewicz (029168)
  4. Karolina Konopka(029339)
  5. Aleksandra Soszka (029164)
  6. Kinga Popko (029044)

 

 

Region Łódzki:

Licencja: D00026, Nazwa drużyny: I'm Fit Ladies Red Team, Obiekt: I'm Fit, Łódź:

  1. Sylwia Maszczyk (027163)
  2. Malwina Otto (028431), kapitan
  3. Iwona Czerwińska (028086)
  4. Magdalena Górzyńska (029429)

 

Licencja: D00027, Nazwa drużyny: I'm Fit Ladies Black Team, Obiekt: I'm Fit, Łódź:

  1. Olga Trendak (028483), kapitan
  2. Joanna Kurowska (029427)
  3. Maja Lejman (029426)
  4. Małgorzata Biedrońska (029428)

 

Licencja: D00028, Nazwa drużyny: I'm Fit Ladies White Team, Obiekt: I'm Fit, Łódź:

  1. Donata Zawistowicz (025323), kapitan
  2. Aleksandra Sękowska (024248)
  3. Angelika Jędra (028177)
  4. Milena Wójcicka (028762)

 

Licencja: D00036, Nazwa drużyny: Energym Squash Team, Obiekt: Energym Fitness Klub, Łódź:

  1. Justyna Cielecka (010778), kapitan
  2. Małgorzata Owczarek (028152)
  3. Katarzyna Nideraus (029508)
  4. Małgorzata Kociołek (011569)

 

Region Pomorski:

Licencja: D00016, Nazwa drużyny: Arkon Ladies Squasherry Team 2, Obiekt: Arkon Squash & Gym, Gdańsk:

  1. Ewa Fertekowa (029597), Czechy
  2. Magdalena Waszkiewicz (024921)
  3. Paulina Rogaczewska (022003)
  4. Olga Kralewska (022496)
  5. Agnieszka Kosińska (022506), kapitan

Licencja: D00017, Nazwa drużyny: Arkon Ladies Squasherry Team 1, Obiekt: Arkon Squash & Gym, Gdańsk:

  1. Zuzanna Kubanova (029598), Czechy
  2. Anna Jurkun (001469)
  3. Zuzanna Sobierajewicz-Dominiak (007422)
  4. Agata Doroszkiewicz (005366) kapitan

 

Region Zachodniopomorski:

Licencja: D00037, Nazwa drużyny: Benesport, Obiekt: Bene Sport Centrum, Szczecin:

  1. Beata Makowska (021425)
  2. Monika Starosta (024435)
  3. Iwona Pawlak (022926)
  4. Sylwia Wolszczak (024942)

Zgłoszony kapitan: Grzegorz Gajewski

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner