Drużyny juniorskie

Składy drużyn w regionach:

DRUŻYNY JUNIORSKIE CHŁOPIĘCE:

Region Małopolski:

Licencja: B00005, Nazwa drużyny: SNS Foods-McWIL Squash4you Junior Boys Team, Obiekt: Squash4you, Kraków:

OU11: 1. Leon Krysiak (024000), 2. Karol Krysiak (023999), 3. Jan Mazurkiewicz (025093)

OU 13: 1. Jakub Gogol (021901), 2. Leon Krysiak (024000), 3. Karol Krysiak (023999), 4. Jan Mazurkiewicz (025093), 5. Jakub Niedbała (024398)

OU 15: 1. Jakub Pytlowany (021567), 2. Jakub Gogol (021901), 3. Leon Krysiak (024000), 4. Jakub Niedbała (024398)

OU 17: 1. Jakub Gogol (021901), 2. Piotr Fortecki (021445), 3. Maksymilian Wielgus (023347), 4. Mikołaj Giemza (023297), 5. Jakub Pytlowany (021567)

OU 19: 1. Maciej Politański (024295), 2. Filip Szewczyk (021986), 3. Wiktor Kralka (023210) kapitan, 4. Piotr Fortecki (021445), 5. Maksymilian Wielgus (023347), 6. Mikołaj Giemza (023297), 7. Bartosz Rewilak (022229)


Region Mazowiecki:

Licencja: B00011, Nazwa drużyny: Squash City Warszawa, Obiekt: Squash City, Warszawa:

OU11: 1. Antoni Binasik (025126), 2. Bruno Campbell (028245)

OU13: 1. Aleksander Fordoński (021985), 2. Jakub Nagalski (027413)

OU15: 1. Robert Janasiewicz (023448), 2. Piotr Nowak (023507) kapitan

OU17: 1. Jakub Fordoński (021216)

OU19: 1. Gaweł Kot (023458)

 

Region Wielkopolski:

Licencja B00002, Nazwa drużyny: Abram and Squash Zone Junior Team 2, Obiekt: Squash Park: Poznań:

OU11: 1. Bartosz Birecki (025091), 2. Jakub Szopiak (027668)

OU13: 1. Mateusz Marcinkowski  (022540), 2. Julian Sokołowski (022537)

OU15: 1. Dawid Klimowicz (023484), 2. Jakub Dyczkowski (022535), 3. Mateusz Górecki (025679), 4. Leon Dybioch (025390)

OU17: 1. Damian Kraczkowski (026834)

OU19: 1. Juliusz Jankowiak (023374), kapitan, 2. Damian Kraczkowski (026834)

 

Licencja: B00003, Nazwa drużyny:  Abram and Squash Zone Junior Team 1, Obiekt: Squash Park, Poznań:

OU11: 1. Jan Samborski  (024377), 2. Franciszek Oleksy  (023371)

OU13: 1. Piotr Szymaczek (022590), 2. Jakub Woziwodzki (016524), 3. Łukasz Marcinkowski (022623)

OU15: 1. Filip Jarota (025095), 2. Jankowiak Makary (022538), 3. Filip Woziwodzki  (015609)

OU17: 1. Kamil Przybitkowski (023801), 2. Mateusz Osojca (022999), 3. Filip Jarota (025095)

OU19: 1. Łukasz Sokołowski (023509), kapitan, 2. Mateusz Osojca (022999), 3. Piotr Hełminiak (025577)

 

Licencja: B00008, Nazwa drużyny: MySquash Junior, Obiekt: MySquash Club, Poznań:

OU11: 1. Aleksandra Tomczyk (026870), 2. Alfred Górny (029565), 3. Mikołaj Grzechowiak (026957)

OU13: 1. Maksymilian Celm (023334), 2. Krzysztof Ratajczak (023171)

OU15: 1. Tytus Felbór (021237), 2. Wojciech Dobrzyński (023333)

OU17: 1. Mateusz Szabelski (021126), 2. Maciej Forreiter (021165)

OU19: 1. Gaspar Rybaczewski (021169), kapitan, 2. Piotr Hemmerling (015420)

 

Region Śląski:

Licencja: B00006, Nazwa drużyny: Enjoy Junior Team, Obiekt: Enjoy, Bielsko-Biała:

OU11: 1. Sebastian Płonka (029601)

OU13: 1. Kajetan Lipski (025796), 2. Aleksander Kozik (021540), 3. Nataniel Hernas (023306)

OU15: 1. Kajetan Lipski (025796), 2. Nataniel Hernas (023306), 3. Julia Patałąg (022862)

OU17: 1. Mateusz Szewczyk (023308), 2. Stanisław Krasucki (025684), 3. Julia Patałąg (022862)

Ou19: 1. Mateusz Szewczyk (023308), kapitan, 2. Miłosz Krasucki (025683), 3. Stanisław Krasucki (025684)

Zastępca kapitana: Maciej Kliś

 

Region Dolnośląski:

Licencja: B00012, Nazwa drużyny: Hasta la Vista Team, Obiekt: Hasta la Vista, Wrocław:

OU11: 1. Jakub Kołodziej (029396), 2. Franciszek Tworuszka (029397)

OU13: 1. Tymoteusz Becella (028133)

OU15: 1. Mikołaj Krajewski (027501), 2. Jędrzej Sokalski (027504), 3. Filip Wojtowicz (027739), 4. Michał Szewczak (028227), Jakub Trojanowicz (027503), Mateusz Rybak (028225), Szymon Ptak (028105)

OU17: 1. Mikołaj Krajewski (027501), 2. Jędrzej Sokalski (027504), 3. Filip Wojtowicz (027739), 4. Michał Szewczak (028227), Jakub Trojanowicz (027503), Mateusz Rybak (028225), Szymon Ptak (028105)

OU19: 1. Mikołaj Krajewski (027501), 2. Jędrzej Sokalski (027504), 3. Filip Wojtowicz (027739), 4. Michał Szewczak (028227), Jakub Trojanowicz (027503), Mateusz Rybak (028225), Szymon Ptak (028105)

Zgłoszony kapitan: Klaudyna Zarówna

 

Region Zachodniopomorski:

Licencja: B00004, Nazwa drużyny: Benesport , Obiekt: Bene Sport Centrum, Szczecin:

OU11: 1. Franciszek Michniewicz (027859)

OU13: 1. Oliwier Jakuć (025610), 2. Sonia Rak (023201)

OU15: 1. Mikołaj Korsak (022956), kapitan

OU17: Karina Tyma (016783)

OU19: Daniel Majkut (022402)

 

 

 

DRUŻYNY JUNIORSKIE DZIEWCZĘCE:

Region Małopolski:

Licencja: G00003, Nazwa drużyny: SNS Foods-McWIL Squash4you Junior Girls Team, Obiekt: Squash4You, Kraków:

OU11: 1. Jagoda Góra (027585), 2. Wiktoria Mikołajczyk (025724)

OU13: 1. Wiktoria Mikołajczyk (025724), 2. Marta Brożek (028622), 3. Julia Cichy (028645)

OU15: 1. Natalia Czekaj (021113), 2. Julia Cichy (028645), 3. Anna Fortecka (021446), 4. Paulina Mikołajczyk (025789), 5.  Emilia Boroń (028167), 6. Aleksandra Banak (028600), Natasza Dubiel (028599)

OU17: 1. Natalia Czekaj (021113), kapitan, 2. Zuzanna Adamiszyn (028317)

OU19: 1. Dagmara Sado (025092), 2. Natalia Nikoniuk (029602)

 

Region Wielkopolski:

Licencja: G00001, Nazwa drużyny: MySquash Junior Girls, Obiekt: MySquash Club, Poznań:

OU11: 1. Aleksandra Tomczyk (026870)

OU13: 1. Natasza Grzechowiak (026956), 2. Aleksandra Tomczyk (026870)

OU15: 1. Oliwia Miedziocha (023965), 2. Marta Buczkowska (026363), 3. Dominika Lubińska (023172)

OU17: 1. Dominika Lubińska (023172), 2. Oliwia Miedziocha (023965), 3. Marta Buczkowska (026363)

OU19: 1. Aleksandra Surdziel (020246), kapitan, 2. Dominika Lubińska (023172), 3. Oliwia Miedziocha (023965)

 

Licencja: G00002, Nazwa drużyny: Abram Girls Junior Team, Obiekt: Squash Park, Poznań:

OU11: 1. Weronika Urbańska (025691)

OU13: 1. Amelia Szymańska (023367), 2. Amelia Oleksy (023372), 3. Kaja Jankowiak (024764)

OU15: 1. Aleksandra Górecka (029070), 2. Amelia Szymańska (023367)

OU17: 1. Karina Tyma (016783), 2. Amelia Szymańska (023367)

OU19: 1. Julia Sonik (023099), 2. Karina Tyma (016783), kapitan

 

 

Region Dolnośląski:

Licencja: G00004, Nazwa drużyny: Hasta la Vista Team, Obiekt: Hasta la Vista, Wrocław:

OU11: 1. Maria Woźniak (029398)

OU13: 1. Julia Sikora (029399), 2. Zuzanna Pacia (028960)

OU15: 1. Julia Burak (025160), 2. Aleksandra Burak (025163), 3. Alicja Jaworska (028221)

OU 17: 1. Julia Burak (025160), 2. Aleksandra Burak (025163), 3. Alicja Jaworska (028221)

OU19: 1. Maja Orłowska (029400)

Zgłoszony kapitan: Klaudyna Zarówna

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner