Drużyny męskie

DRUŻYNY MĘSKIE:

Region Małopolski:

Licencja: M00003, Nazwa drużyny: Scyzory Team, Obiekt: Squash Korona, Kielce:

  1. Łukasz Kumański (023608)
  2. Maciej Ciesielski(023162)
  3. Grzegorz Jelonek (023159)
  4. Norbert Gredka (023031), kapitan
  5.  Paweł Rak (019630)
  6.  Michał Gajda (026983)
  7.  Marcin Kołodziej (023580)

 

Licencja: M00007, Nazwa drużyny:  Masters of Disaster, Obiekt: Squash4You, Kraków:

  1. Artem Beymart (024827), Rosja
  2. Denis Beymart (025962), Rosja
  3. Adam Macheta (024210)
  4. Jakub Szotek (026517)
  5. Martin Brzostek (023346)
  6. Wojciech Duraj (024212)
  7. Maciej Godula  (028000)
  8. Krzysztof Chmiel (024094), kapitan
  9. Bartosz Mikołajczyk (025012)
  10. Grzegorz Brożek (021308)

 

Licencja: M00012, Nazwa drużyny: Refitner Squashmafia Cracow, Obiekt: Racquet Squash, Kraków:

  1. Janusz Adamiszyn (024788), kapitan
  2. Jacek Półtoranos (027528)
  3. Maciej Krasiński (012691)
  4. Robert Żołnierek (028883)
  5. Filip Półtoranos (028018)
  6. Wojciech Zakręta (029223)
  7. Grzegorz Cybrowski (026568)
  8. Jarosław Hebda (021584)

 

Licencja: M00013, Nazwa drużyny:  Led-Labs Squash Team, Obiekt: Racquet Squash Club, Kraków:

  1. Zdzisław Kosiński (021516), kapitan
  2. Sławomir Widomski (022174)
  3. Marcin Łukawski (014155)
  4. Artur Kozaczyński (021094)
  5. Grzegorz Trzcieliński (021545)
  6. Bartosz Dziewolski (009843)
  7. Bartosz Rycerz (004606)
  8. Miłosz Wnęk (021846)
  9. Marcin Drozdowski (004641)

 

Licencja: M00014, Nazwa drużyny:  Reservise.com Squashmafia Cracow, Obiekt: Racquet Squash Club, Kraków:

  1. Michael Harris (010229), Anglia
  2. Marc Ter Sluis (027693), Holandia
  3. Adrian Marszał (019481)
  4. Krzysztof Pietras (008532)
  5. Tomasz Bolechała (000030)
  6. Łukasz Juzwa (010241)
  7. Przemysław Dróżdż (019601)
  8. Jakub Krzanik (015673) kapitan
  9. Michał Jachimowicz (021115)

 

Licencja: M00015, Nazwa drużyny: Astor Squash Team, Obiekt: Racquet Squash Club, Kraków

  1. Maciej Gajewski (025677)
  2. Rafał Goliński (024938)
  3. Daniel Kozak (027123)
  4. Piotr Chojnacki (024202)
  5. Tomasz Michałek (024845), kapitan
  6. Przemysław Bońdos (022042)
  7. Rafał Drzewiecki (024606)
  8. Wojciech Bruzda (024009)
  9. Artur Styczeń (023611)

 

Licencja: M00019, Nazwa drużyny:  Open Brokers Aktywnie Kielce, Obiekt: Squash Korona, Kielce:

  1. James Ockwell (029395), Anglia
  2. Grzegorz Leżuch (021273), kapitan
  3. Mikołaj Giemza (023297)
  4. Adam Obara (023228)
  5. Michał Kowal (023104)
  6. Grzegorz Pędzik (023242)
  7. Paweł Siatkowski (023105)

 

Licencja: M00032, Nazwa drużyny: Dawid Kapral Squash Events Zabierzów Squash Powered By Intruz Clothing Streetwear Brand Constructed By Att Inox Drain, Zabierzów Squash, Zabierzów:

 

  1. Kostiantyn Rybalchenko (016866), Ukraina
  2. Ahmed Hassanien (029472), Egipt
  3. Dawid Kapral (012076), kapitan
  4. Tomasz Wilczyński (021188)
  5. Damian Korostyński  (021867)
  6. Paweł Dziurzyński (021539)
  7. Sebastian Śmietański (009518)
  8. Bartłomiej Wojtala (014959)

 

Licencja: M00033, Nazwa drużyny: Zadyma Squash Team, Obiekt: Zabierzów Squash, Zabierzów:

 

  1. Artur Machno (019653)
  2. Michał Kędzierski (019498)
  3. Michał Pilch (023567)
  4. Jakub Cichocki (024713)
  5. Dawid Pych (018307)
  6. Paweł Sas (023550), kapitan

 

Licencja: M00035, Nazwa drużyny: Ultras Zabierzów Squash Team, Obiekt: Zabierzów Squash, Zabierzów:

  1. Michał Kubic (022703)
  2. Paweł Więcław (024852), kapitan
  3. Maciej Rumiński (021840)
  4. Kamil Domański (024684)
  5. Tomasz Mizak (008791)
  6. Adrian Batko (023047)
  7. Mikołaj Traczyk (021481)

 

Licencja: M00036, Nazwa drużyna: Zabierzów Squash WIGO Dream Team, Obiekt: Zabierzów Squash, Zabierzów:

 

  1. Kordian Zawadzki (022616)
  2. Jakub Brzezicki (027531)
  3. Mateusz Macałka (024781)
  4. Bogdan Kaleta (024712), kapitan
  5. Piotr Nowosiad (025501)
  6. Kamil Rotnicki (023888)

 

Licencja: M00037, Nazwa drużyny: Angry Squash Boys, Obiekt: Zabierzów Squash, Zabierzów:

  1. Piotr Gorzelak (000141)
  2. Jakub Chmielowski (015012)
  3. Franciszek Pepliński (013111), kapitan
  4. Artur Wala (006708)
  5. Radosław Janora (026760)
  6. Konrad Kaczanowski (022036)
  7. Jakub Latawiec (010181)

 

Licencja: M00048, Nazwa drużyny: MSA.68x, Obiekt: Atlantic Squash Club, Kraków:

  1. Dominik Suchocki (006861), kapitan
  2. Miłosz Dużyński (026672)
  3. Krzysztof Bąk (021476)
  4. Michał Szychowski (022711)
  5. Przemysław Curzytek (023680)
  6. Dariusz Chachlowski (004316)
  7. Paweł Bała (022949)

 

Licencja: M00058, Nazwa drużyny: Atlantic Squash Team 2, Obiekt: Atlantic Squash & Fitness, Kraków:

  1. Tomasz Marczewski (002088)
  2. Sławomir Krzywak (024127)
  3. Szymon Głowicki (007920)
  4. Adam Wiszowaty (024608), kapitan
  5. Michał Głowacki (025397)
  6. Sebastian Chojnacki (028398)

 

Licencja: M00059, Nazwa drużyny: ProKennex-SquashTime.pl-Atlantic Team, Obiekt: Atlantic Squash & Fitness, Kraków:

  1. Sebastian Woda (002473), kapitan
  2. Sławomir Połeć (001239)
  3. Jakub Żukrowski (001630)
  4. Grzegorz Sławiński (002958)
  5. Tomasz Czekaj (014971)
  6. Piotr Romaniec (011492)
  7. Wojciech Makara (002444)
  8. Rafał Laska (010703)
  9. Wojciech Szczeklik (002450)
  10. Michał Roztocki (001742)

 

Licencja: M00061, Nazwa drużyny: PszeniczNick, Obiekt: Zabierzów Squash, Zabierzów:

  1. Piotr Baranowski (025129), kapitan
  2. Karol Filas (023997)
  3. Krzysztof Tałach (023993)
  4. Krzysztof Marcjan (024386)
  5. Karol Rewera (025616)
  6. Marcin Wiski (024727)

 

Licencja: M00062, Nazwa Drużyny: Zabierzów Squash Team, Obiekt: Zabierzów Squash, Zabierzów:

  1. Leszek Zieliński (027176)
  2. Maciej Fedczyszyn (022936), kapitan
  3. Tomasz Druzgała (024453)
  4. Łukasz Zawadzki (027396)
  5. Mateusz Kaczmarek (027393)
  6. Piotr Połtowicz (027395)
  7. Łukasz Goraj (026304)
  8. Marcin Zimny (028684)
  9. Piotr Pryga (029487)

 

Licencja: M00083, Nazwa drużyny: SNS Foods-McWIL Squash4you Team 1 , Obiekt: Squash4you, Kraków:

  1. Nick Matthew ( 023434), Anglia
  2. Laurens Jan Anjema (023386), Holandia
  3. Edward Charlton (024762), Anglia
  4. Dylan Bennett (022064), Holandia
  5. Mateusz Kotra (003614)
  6. Michał Kotra (007095)
  7. Maciej Maciantowicz (000431), kapitan
  8. Stanisław Rusek (021609)
  9. Filip Mazurkiewicz (021142)
  10. Grzegorz Kaleta (011486)
  11. Maciej Politański (024295)
  12. Maciej Stypa (024294)
  13. Jakub Pytlowany (021567)
  14. Wiktor Kralka (023210)

 

Licencja: M00084, Nazwa drużyny: Surge Polonia Squash4you Team 2 , Obiekt: Squash4you, Kraków:

  1. Maksymilian Wielgus (023347)
  2. Maciej Żuchowicz (024317)
  3. Paweł Winiarczyk (021195), kapitan
  4. Radosław Tarach (023850)
  5. Jan Braun (025394)
  6. Bartosz Rewilak (022229)
  7. Dariusz Oszczędłowski (024209)
  8. Maciej Suski (021444)

 

Licencja: M00122, Nazwa drużyny: Squash Devils, Obiekt: Squash Akademia, Rzeszów:

  1. Radosław Kraśnicki (023149)
  2. Jakub Nowak (025912)
  3. Maciej Tutaj (024944)
  4. Tomasz Harpula (023064)
  5. Daniel Litwin (024535)
  6. Sławomir Świder (023132)
  7. Jan Bulanda (023143)
  8. Jan Rochecki (026532), kapitan
  9. Dawid Dembowski (023142)
  10. Tomasz Buczak (023121)

 

 

Region Mazowiecki:

Licencja: M00016, Nazwa drużyny: Anoya Freaks Team, Obiekt: Anoya Squash Club, Stare Babice k/Warszawy:

  1. David Szecsi (029394), Węgry
  2. Łukasz Kondratowicz (022772), kapitan
  3. Krzysztof Pieńkowski (002579)
  4. Michał Teichert (013832)
  5. Paweł Michalczuk (024238)
  6. Aleksander Wojtecki (021606)
  7. Kacper Wiśniewski (005774)
  8. Paweł Kęsicki (021117)
  9. Marek Jędrzejewski (022606)

 

Licencja: M00068, Nazwa drużyny: CityFit Squash Team, Obiekt: Play Kwadrat, Łady:

  1. Miguel Rodriguez (029491), Kolumbia
  2. Daryl Selby (023435), Anglia
  3. Daniel Poleshchuk (023191), Izrael
  4. Przemysław Atras (013631)
  5. Michał Reid (021861)
  6. Rafał Rykowski (000804)
  7. Jakub Jaworski (008957)
  8. Rafał Kozłowski (012024)
  9. Jan Gajl (008992)
  10. Tomasz Fajfer (021120), kapitan
  11. Michał Stanosz (009205)
  12. Sławomir Jurek (005573)
  13. Piotr Kuźmiński (017338)
  14. Maciej Sikorski (000572)

 

Licencja: M00071, Nazwa drużyny: Milon Kahuna Team, Obiekt: Kahuna Squash & Badminton, Warszawa:

  1. Gregory Gaultier (022116), Francja
  2. Amr Shabana (025808), Egipt
  3. Cameron Pilley (023622), Australia
  4. Denis Łopatin (001222), Rosja
  5. Wojciech Nowisz (000483), kapitan
  6. Łukasz Stachowski (013105)
  7. Kamil Dominiak (000075)
  8. Michał Wróbel (008839)
  9. Łukasz Olczak (001564)
  10. Robert Łuniewski (000425)
  11. Paweł Wierzbicki (002770)

 

Licencja: M00072, Nazwa drużyny: transmisje.online Squashmasters Team, Obiekt: Squash City Targówek, Warszawa:

  1. Robert Gogłuska (014072)
  2. Igor Grzeszczuk (009553)
  3. Krzysztof Januszewski (021944), kapitan
  4. Piotr Nowak (023507)
  5. Michał Grzybowski (009300)
  6. Tomasz Krawczyński (006387)
  7. Gaweł Kot ( 023458)

 

Licencja: M00073, Nazwa drużyny: Calypso Europlex, Obiekt: Calypso Europlex, Warszawa:

  1. Bartosz Świerczyński (000661), kapitan
  2. Marcin Maląg (024830)
  3. Tomasz Piechotka (028212)
  4. Przemysław Sadłoń (017203)
  5. Maciej Firkowski (028211)
  6. Adrian Andrzejczyk (026899)

 

Licencja: M00074, Nazwa drużyny: Squash City Targówek by Mike Grzeczyn, Obiekt: Squash City Targówek, Warszawa:

  1. Leszek Sienkiewicz (023811)
  2. Marcin Szcześniak (023417)
  3. Michał Grzeczyński (023033), kapitan
  4. Karol Kreczmański (023433)
  5. Rafał Siennicki (022841)
  6. Grzegorz Dubanik (029320)
  7. Piotr Sienkiewicz (024726)

 

Licencja: M00105, Nazwa drużyny: Milon Kahuna Team 3, Obiekt: Kahuna Squash & Badminton, Warszawa:

  1. Tomasz Kulik (003494)
  2. Wojciech Skublewski (012946), kapitan
  3. Marcin Szymczak (022833)
  4. Sławomir Nowisz (000490)
  5. Tomasz Musiał (023226)
  6. Marcin Hrycaj (022339)
  7. Aleksander Kanton (022337)

  

Licencja: M00106, Nazwa drużyny: Milon Kahuna Team 2, Obiekt: Kahuna Squash & Badminton, Warszawa:

  1. Tomas Hanzelka (022033), Czechy
  2. Przemysław Gnitecki (001400), kapitan
  3. Marcin Ratigowski (011227)
  4. Grzegorz Kwiatkowski (002935)
  5. Grzegorz Multan (003070)
  6. Szczepan Rubczyński (027482)
  7. Jan Szumowski (022407)

 

Licencja: M00107, Nazwa drużyny: Squash City & EUVIC Team , Obiekt: Squash City Ochota, Warszawa:

  1. Mohamed Elshorbagy (025809), Egipt
  2. Mathieu Castagnet, (025810) Francja
  3. Christian Drakenberg (029756), Szwecja
  4. Aryan Ahmed (029757), Szwecja
  5. Angel Garcia del Pozo (026673),Hiszpania
  6. Matthew Karwalski (023626)
  7. Marcin Karwowski (000810)
  8. Marek Wojnarski (005722)
  9. Marek Jankowski (005691)
  10. Maciej Kowalik (023355)
  11. Paweł Szostek (008845), kapitan
  12. Mateusz Morgiewicz (001937)
  13. Waldemar Kobus (000260)
  14. Przemysław Banach (025634)
  15. Michał Szostek (014793)

 

Licencja: M00118, Nazwa drużyny: Chłopaki z Ferajny - Anoya Team, Obiekt: Anoya Squash, Stare Babice/k Warszawy:

  1. Emil Kaczyński (027183), kapitan
  2. Rafał Zając (025987)
  3. Marcin Kołodziejczyk (025877)
  4. Kamil Sosnowski (023408)
  5. Justyn Górecki (026336)
  6. Michał Antoniewicz (027868)
  7. Piotr Śliwiński (024897)

 

Licencja: M00120, Nazwa drużyny: Calypso Europlex 2, Obiekt: Squash & Badminton Calypso Europlex, Warszawa:

  1. Maciej Wróblewski (028202), kapitan
  2. Piotr Oryński (028519)
  3. Mariusz Grodzki (028518)
  4. Łukasz Gębala (022554)
  5. Michał Dzieciuchowicz (029354)
  6. Karol Jaszczuk (021708)
  7. Mateusz Romanowski (025769)

 

Licencja: M00124, Nazwa drużyny: SquashCity Ligowe.Info Team, Obiekt: Squash City Targówek, Warszawa:

  1. Wojciech Karwowski (003488)
  2. Andrzej Iwan (010100)
  3. Piotr Zagajewski (014422)
  4. Jakub Wroniecki (005521), kapitan
  5. Mikołaj Modrzewski (018810)
  6. Robert Świdziński (007008)
  7. Marcin Lohmann (012596)

 

Licencja: M00134, Nazwa drużyny: Team ², Obiekt: Play Kwadrat, Łady:

  1. Grzegorz Mikuła (026260), kapitan
  2. Artur Rogalski (026094)
  3. Wojciech Bakuła (022883)
  4. Bartosz Pelc (023431)
  5. Bartłomiej Bernat (024347)
  6. Jacek Samociuk (024233)
  7. Piotr Pietrzak (022750)

 

Licencja: M00140, Nazwa drużyny: Aero Squash Team, Obiekt: Aerosquash, Warszawa:

  1. Boris Doza (024306), Czechy
  2. Jacek Grochowina (000158)
  3. Paweł Bystrzejewski (029178)
  4. Mateusz Romiszewski (029593)
  5. Jan Pisula (021945)
  6. Andrzej Bystrzejewski (013140), kapitan

 

Licencja: M00142, Nazwa drużyny: Squashmasters Team 2, Obiekt: Squash City Ochota, Warszawa:

  1. Rafał Barański (022423)
  2. Kacper Kozikowski (021086)
  3. Tomasz Kwiatkowski (010086)
  4. Cezary Kramp (021736), kapitan
  5. Jakub Fordoński (021216)
  6. Adam Roś (021699)
  7. Filip Pietrzyk (026238)
  8. Marcin Zieliński (022477)
  9. Bolo Gidziński (023058)

Zgłoszony kapitan: Waldemar Kobus

 

Region Śląski:

Licencja: M00008, Nazwa drużyny: Dunlop Sport Squash Team, Obiekt: Scorpio Squash Klub, Częstochowa:

  1. Stefan Leifels (027663), Niemcy
  2. Shakeel Khan (025375), Pakistan
  3. Peter Surray (021160), Niemcy, kapitan
  4. Cederic Lenz (029356), Niemcy
  5. Julian Kischel (022989)
  6. Jacek Hibner (000170)
  7. Maciej Wieczorek (006192)
  8. Michał Klecha (015615)
  9. Bartosz Chruściński (22906)
  10. Mikołaj Centkowski (21987)         

 

Licencja: M00011, Nazwa drużyny: Porsche Skoda Team Via Sport, Obiekt: Via Sport, Jaworzno:

  1. Adrian Sokół (023515), kapitan
  2. Marcin Wojciechowski (023540)
  3. Marek Chojowski (023514)
  4. Michał Sarga (022851)
  5. Mateusz Kędzierski (025011)
  6. Marcin Legutko (024510)

 

Licencja: M00020, Nazwa drużyny: Quick Nick GLS Squashmania Team, Obiekt: Squashmania, Gliwice:

  1. Simon Roesner (023452), Niemcy
  2. Tomas Bajgar (022098), Czechy
  3. Tim Weber (029360), Niemcy
  4. Marcin Kozik (000313), kapitan
  5. Filip Szewczyk (021986)
  6. Bartosz Gil (004635)
  7. Tomasz Bosakowski (003169)
  8. Szymon Sufleta (024232)
  9. Patryk Hajduk (022251)

 

Licencja: M00027, Nazwa drużyny: Scout Squash Team, Obiekt: Scout Squash Club, Częstochowa:

  1. Jakub Sichnarek (021420), Czechy
  2. Jakub Wasilewski (010407)
  3. Grzegorz Gigoń (008638)
  4. Artur Smoleń (008762), kapitan
  5. Piotr Pach (008495)
  6. Mirosław Łobos (008816)
  7. Tomasz Rusinowski (003175)

 

Licencja: M00028, Nazwa drużyny: Squash Point Club 2, Obiekt: Squash Point, Sosnowiec:

  1. Mateusz Wicher (024929)
  2. Adrian Janik (022164), kapitan
  3. Paweł Białas (024951)
  4. Piotr Sekuła (023805)
  5. Piotr Patałąg (023508)
  6. Robert Patałąg (022794)
  7. Krzysztof Habas (022075)

 

Licencja: M00034, Nazwa drużyny: Kanlux Vitasport Żory, Obiekt: Vitasport, Żory:

  1. Maciej Homel (023368)
  2. Piotr Chrapkiewicz (022899)
  3. Dariusz Wałach (025744)
  4. Marcin Nieradzik (024141), kapitan
  5.  Jacek Grzywa (023908)
  6. Tomasz Barski (024175)
  7.  Sebastian Ryszkowski (024142)

 

Licencja: M00038, Nazwa drużyny: Mavi Squash Team, Obiekt: Mavi Area Squash & Fitness, Łaziska Górne:

  1. Marcin Janik (005260)
  2. Marek Sowa (023527), kapitan
  3. Michał Pas (022893)
  4. Piotr Kiszka (024133)
  5. Ireneusz Błażyca (022697)
  6. Tomasz Lach (026573)

 

Licencja: M00039, Nazwa drużyny: Gratisownia Freestyle Squashmania Team, Obiekt: Squashmania, Gliwice:

  1. Jakub Zajączkowski (021097)
  2. Paweł Łyczko (021847)
  3. Piotr Żurawlow (022796)
  4. Krzysztof Jerzykowski (022334)
  5. Grzegorz Masierak (021897), kapitan
  6. Tomasz Prokopiak (022986)
  7. Michał Majchrzak (021964)
  8. Michał Frej (023918)

 

Licencja: M00046, Nazwa drużyny:  Clic House-Red Dragon Squash Team, Obiekt: Squash Centrum, Sosnowiec:

  1. Peter Martin (025813), Czechy
  2. Lukas Levinski (029489), Czechy
  3.  Jakub Krysicki (005030)
  4. Mark Bellinger (021196)
  5. Tomasz Pyrsz (021149)
  6. Grzegorz Romanów (010293)
  7. Artur Jaksik (008704)
  8. Maciej Chrzanowski (015472)

 

Zgłoszony kapitan: Marcin Stępnik

 

Licencja: M00047, Nazwa drużyny: Profi Squash Sosnowiec, Obiekt: Profi Squash & Fitness, Sosnowiec:

  1. Bjorn Angtoft (029479), Szwecja
  2. Bartłomiej Wojtunik (022577)
  3. Rafał Kujawa (021615) kapitan
  4. Michał Machelski (022530)
  5. Tomasz Malmiga (018371)
  6. Piotr Misiło (021490)
  7. Marcin Mandys (021119)
  8. Marcin Kujawa (021614)

 

Licencja: M00051, Nazwa drużyny: Squash and More Team, Obiekt: Squash and More, Orzech:

  1. Marcin Laszuk (022455)
  2. Łukasz Rózicki (022463)
  3. Radosław Dorniak (021323)
  4. Tomasz Muszer (022679)
  5. Sebastian Weber (021993), kapitan
  6. Krzysztof Goral (024408)
  7. Konrad Blewąski (022755)

 

Licencja: M00052, Nazwa drużyny: Profi Squash 2, Obiekt: Profi Squash, Sosnowiec:

  1. Roy Oudejans (022710), Holender
  2. Piotr Niechciał (022693)
  3. Igor Pijanowski (023820), kapitan
  4. Adam Walczak (024278)
  5. Adam Ignatiuk (021234)
  6. Tomasz Majcherczyk (025033)
  7. Tomasz Gancarek (027648)

 

Licencja: M00056, Nazwa drużyny: Squash Point Team, Obiekt: Squash Point Team, Sosnowiec :

  1. Victor Byrtus (027650), Czechy
  2. Grzegorz Sikora (019647), kapitan
  3. Robert Olejniczak (021116)
  4. Michał Kasperek (005113)
  5. Witold Gryz (018394)
  6. Kamil Kalinowski (021099)
  7. Jarosław Stachowiak (021900)
  8. Szymon Wolek (002409)

 

Licencja: M00057, Nazwa drużyny: Squash Point Club 1, Obiekt: Squash Point, Sosnowiec:

  1. Rafał Rygielski (022235), kapitan
  2. Krzysztof Dawid (022085)
  3. Łukasz Patałąg (022863)
  4. Paweł Łukasik (005225)
  5. Krzysztof Janiga (023348)
  6. Dawid Tomporowski (017315)
  7. Grzegorz Burczak (022040)
  8. Patryk Walasek (022045)

 

Licencja: M00064, Nazwa drużyny: Squash Fit Team , Obiekt: Squash Fit, Katowice :

  1. Pavel Sladecek (005828), Czechy
  2. Wacław Staszkiewicz (001713)
  3. Tomasz Brzozowski (022325)
  4. Maciej Stolecki (023301), kapitan
  5. Kamil Dudek (024088)
  6. Maciej Breguła (008609)

 

Licencja: M00075, Nazwa drużyny: Rocket Ball, Obiekt: Squashmania, Gliwice:

  1. Maciej Wyciślak (021230)
  2. Tomasz Bączyński (022326)
  3. Krzysztof Bartyzel (023004)
  4. Piotr Banasiak (022586)
  5. Tomasz Nowacki (023187) kapitan
  6. Jacek Karczmarz (022328)

 

Licencja: M00076, Nazwa drużyny: PAMDECO Favela 1, Obiekt: Favela Klub Squasha, Sosnowiec:

  1. Krystian Miliński (022821)
  2. Tomasz Kazanecki  (022692), kapitan
  3. Tomasz Kania (025026)
  4. Przemysław Góra (025747)
  5. Kamil Konieczny (022764)
  6. Piotr Cichy (029323)

 

Licencja: M00078, Nazwa drużyny: Scout Squash Team, Obiekt: Centrum Rekreacji i Sportu Scout, Częstochowa:

  1. Andrejs Skutelskis (021706), Łotwa
  2. Marcin Bartolewski (021241, kapitan
  3. Piotr Kowalski (021616)
  4. Maciej Wolski (022185)
  5. Mariusz Musialik (022461)
  6. Rafał Znojkiewicz (022217)
  7. Mariusz Kulczyński (023445)
  8. Łukasz Karoń (024179)
  9. Michał Stępień (022189)

 

Licencja: M00103, Nazwa drużyny: Enjoy Squash Team 1, Obiekt: Enjoy, Bielsko-Biała:

  1. Maciej Kliś (001765), kapitan
  2. Jacek Płonka (021805)
  3. Mateusz Szewczyk (023308)
  4. Robert Salitra (013080)
  5. Szymon Papierkowski (023285)
  6. Wiesław Rzepiński (019593)
  7. Mateusz Godzic (027634)

 

Licencja: M00104, Nazwa drużyny: Enjoy Squash Team 2, Obiekt: Enjoy, Bielsko-Biała:

  1. Bou Carlsberg (027254)
  2. Piotr Jóźwiak (011055)
  3. Tomasz Figura (023303)
  4. Jarosław Dziech (028802)
  5. Dominik Chałupnik (027773)
  6. Rafał Majda (026456), kapitan
  7. Michał Borg (027042)
  8. Wojciech Sztafa (028070)

 

Licencja: M00116, Nazwa drużyny: Squash Szok Team, Obiekt: Squash Szok, Jaworzno:

  1. Artur Wilk (024497), kapitan
  2. Mateusz Wronkowski (025388)
  3. Tomasz Filipiak (026752)
  4. Jakub Palka (027289)
  5. Grzegorz Różycki (024549)
  6. Jakub Ślęczka (024508)
  7. Paweł Kobielus (015880)
  8. Jacek Skalny (027427)
  9. Mariusz Paściak (025853)
  10. Paweł Stolecki (027983)

 

Licencja: M00121, Nazwa drużyny: Arena Team, Obiekt: Squash Arena, Katowice:

  1. Tomasz Wydmański (026703), kapitan
  2. Adam Pajestka (023892)
  3. Łukasz Oleaszewski (023682)
  4. Robert Czajka (021972)
  5. Rafał Schneider (027334)
  6. Mateusz Kordzikowski (024227)

 

Licencja: M00123, Nazwa drużyny: Toyota Rybnik &  No Let Club, Obiekt: Squash Club Rybnik No Let, Rybnik:

  1. Patrick Rohun (022943), Czechy
  2. Maciej Krasucki (008070)
  3. Miłosz Krasucki (025683 ), kapitan
  4. Sebastian Kłosok (021240)
  5. Przemysław Zając (023829)
  6. Sylwester Skrzypiec (027022)
  7. Wojciech Krasucki (026268)
  8. Damian Mandrysz (026177)

 

Licencja: M00126, Nazwa drużyny: SquashOk Panda Team, Obiekt: SquashOk, Katowice :

  1. Mariusz Pocześniak (019400)
  2. Robert Wróbel (022348), kapitan
  3. Marcin Kamracki (024768)
  4. Wojciech Prokop (022331)
  5. Krystian Michalski (022349)
  6. Rafał Adamiec (024697)

 

Licencja: M00128, Nazwa drużyny: PAMDECO Favela 2, Obiekt: Favela Klub Squasha, Sosnowiec:

  1. Robert Gliwiak (024237)
  2. Krzysztof Karkoszka (028774), kapitan
  3. Wojciech Kloc (028098)
  4. Tomasz Serafin (027824)
  5. Przemysław Nowak (028241)
  6. Dawid Szczepański (028718)

 

Licencja: M00132, Nazwa drużyny: Cob Squash Team, Obiekt: Cob Fitness Premium Club, Katowice:

  1. Tomasz Żmuda (012082)
  2. Dawid Mazur (023704), kapitan
  3. Marcin Wierzbik (024763)
  4. Szymon Kliszka 024313
  5. Łukasz Urbanik (021496)
  6. Krzysztof Szlachtowski (029028)
  7. Łukasz Owczarczyk (026345)

 

Licencja: M00144, Nazwa drużyny: Squash and More Team II, Obiekt: Squash and More, Orzech:

  1. Roman Powęzka (021242)
  2. Marceli Cziba (022381), kapitan
  3. Bartosz Smolin (026862)
  4. Arkadiusz Słomka (027349)
  5. Grzegorz Płatek (023640)
  6. Kamil Dworak (025502)

 

Region Wielkopolski:

Licencja: M00001, Nazwa drużyny: Ecorson Veskez Piła, Obiekt: Gym Factory, Piła:

  1. Rafał Kaźmierczak (023021), kapitan
  2. Maciej Śmiałek (021050)
  3. Krzysztof Bielawski (022278)
  4. Michał Lach (026063)
  5. Łukasz Lipski (022284)
  6. Jacek Pionke (022101)
  7. Cezary Pazdaj (022279)

 

Licencja: M00026, Nazwa drużyny: Khan Team, Obiekt: Hasta La Vista, Zielona Góra:

  1. Karimullah Khan (027850), Pakistan
  2. Jan Krawczyk (020200), kapitan
  3. Jakub Adamczak (021876)
  4. Piotr Robert (009197)
  5. Michał Łuczak (003726)
  6. Adam Ripa (023916)
  7. Przemysław Szajder (022255)
  8. Maciej Czekałowski (024025)
  9. Jacek Staniszewski (018862)

 

Licencja: M00040, Nazwa drużyny: Squash Point Team, Obiekt: Squash Point Bydgoszcz, Bydgoszcz:

  1. Szymon Kurdynowski (024035)
  2. Wojciech Sodo (021101), kapitan
  3. Kamil Przybitkowski (023801)
  4. Paweł Gudaczewski (023683)
  5. Paweł Michalak (023475)
  6. Piotr Hełminiak (025577)

 

Licencja: M00041, Nazwa drużyny: Squash Team Bydgoszcz, Obiekt: Squash Point Bydgoszcz, Bydgoszcz:

  1. Bartosz Kapuściński (023674)
  2. Przemysław Skarbiński (023543), kapitan
  3. Przemysław Bobkowski (024034)
  4. Rafał Kapuściński (023675)
  5. Bartosz Meckien (024298)
  6. Rafał Firfas (026890)
  7. Wojciech Grupa (002540)

 

 

Licencja: M00044, Nazwa drużyny: Malta Squash 2, Obiekt: Malta Squash, Poznań:

  1. Dariusz Rochowiak (021602)
  2. Sebastian Drążkowiak (021276)
  3. Piotr Kieruzal (022897)
  4. Piotr Mikołajczak (022029)
  5. Mikołaj Stefański (021521), kapitan
  6. Zbigniew Strojk (021046)
  7. Łukasz Sokołowski (023509)
  8. Andrzej Jabłoński (020097)

 

Licencja: M00070, Nazwa drużyny: RST Mirjan24.pl, Obiekt: Rakietomania, Chojęcin:

  1. Adam Maciejewski (022002)
  2. Daniel Czajczyński (010005)
  3. Jakub Zalewski (024443)
  4. Krzysztof Czajczyński (014340)
  5. Łukasz Gurdak (023284), kapitan
  6. Łukasz Uraczyński (023796)

 

Licencja: M00109, Nazwa drużyny: MySquash Pro, Obiekt: MySquash Club, Poznań:

  1. Chris Shinnie (023436), Szkocja
  2. Adam Pełczyński (017433)
  3. Piotr Hemmerling (015420)
  4. Dariusz Filipowski (021245)
  5. Marek Szymanowski (002562)
  6. Rafał Karolczak (013022)
  7. Piotr Kleszcz (023655)
  8. Damian Maliński (000448) kapitan
  9. Gaspar Rybaczewski (021169)

 

Licencja: M00133, Nazwa drużyny: Malta Squash, Obiekt: Malta Squash, Poznań:

  1. Jakub Jastrzębski (024936), kapitan
  2. Paweł Włodarczyk (021919)
  3. Hubert Paczesny (022417)
  4. Mateusz Szymkowiak (015176)
  5. Aleksander Szymkowiak (015182)
  6. Rafał Nuckowski (008911)
  7. Mariusz Szymkowiak (000649)

 

Licencja: M00138, Nazwa drużyny: Wasik MySquash Team, Obiekt: MySquash Club, Poznań:

  1. Adam Wasik (001446), kapitan
  2. Bartosz Przybylski (021995)
  3. Paweł Jabłoński (014907)
  4. Piotr Mazur (021049)
  5. Mateusz Leszczewicz (028421)
  6. Robert Jesionek (023534)
  7. Krzysztof Haraj (025410)
  8. Artur Bałdyga (026991)
  9. Wojciech Turczyński (025753)
  10. Marek Nowik (028014)

 

Licencja: M00143, Nazwa drużyny: DvdMax.pl SquashTeam Konin, Obiekt: Squash Team, Konin:

  1. Hubert Czmil (009168), kapitan
  2. Tomasz Glaza (024124)
  3. Piotr Wojciechowski (022918)
  4. Michał Jesiołowski (023028)
  5. Radosław Michalak (022916)
  6. Marcin Smorawiński (023027)
  7. Jacek Maćkowski (022915)

 

Licencja: M00111, Nazwa drużyny: SoSquash Poznań, Obiekt: Centrum Tenisowe Sobota, Sobota:

  1. Peter Barker (027783), Anglia
  2. Domagoj Spoljar (007184), Chorwacja, kapitan
  3. Jarosław Grzechowiak (021659)
  4. Paweł Kosiński (024554)
  5. Adam Michańków (003695)
  6. Maciej Kabaciński (023243)

 

Licencja: M00018, Nazwa drużyny: Plexitech Squash Team, Obiekt: Centrum Malta Squash, Poznań

  1. Tomasz Abramowski (001073)
  2. Włodzimierz Grzelczak (002510)
  3. Jacek Wasiela (001831), kapitan
  4. Jarosław Oleksy (016978)
  5. Artur Szenfeld (021158)
  6. Piotr Chocholski (001908)

 

Licencja: M00023, Nazwa drużyny: MW Metal Squash Team, Obiekt: Atlas Fitness Club, Jarocin:

  1. Łukasz Skrzypczak (015437), kapitan
  2. Maciej Holz (023410)
  3. Maciej Forreiter (021165)
  4. Rafał Sorek (023486)
  5. Wojciech Wiśniewski (023409)
  6. Arkadiusz Borkiewicz (023610)

 

Licencja: M00042, Nazwa drużyny: Malta Squash Kucera Logistics Team, Obiekt: Malta Squash, Poznań:

  1. Sam Ellis (029298), Egipt
  2. Jakub Solnicky (023465), Czechy
  3. Andrzej Pyda (001848)
  4. Michał Przytuła (018260), kapitan
  5. Tomasz Gałecki (001340)
  6. Karol Andrzejczak (000980)
  7. Tomasz Peukert (013499)
  8. Krzysztof Bronikowski (013507)
  9. Konrad Tyma (001185)
  10. Michał Kucera (027947)

 

Region Dolnośląski:

Licencja: M00055, Nazwa drużyny: Jupitersport, Obiekt: Jupitersport Squash&Fit, Wrocław:

  1. Michał Świąder (018477)
  2. Marcin Grabowski (018649)
  3. Michał Szkudlarek (022905), kapitan
  4. Piotr Witek (022208)
  5. Jacek Kowalewski (004380)
  6. Łukasz Kozłowski (021478)
  7. Damian Hanaj (021105)

 

Licencja: M00069, Nazwa drużyny: Wrocław Squash Club Team, Obiekt: Wrocław Squash Club, Wrocław:

  1. Grzegorz Górka (022032)
  2. Tomasz Morka (023927)
  3. Bartosz Kazimierczak (025538)
  4. Andrzej Borkowski (002220)
  5. Sylwester Jędrysiak (023599)
  6. Tomasz Wróbel (021095)
  7. Tomasz Teleńczuk (021193), kapitan

 

Licencja: M00080, Nazwa drużyny: Redeco Wrocław, Obiekt: Centrum Squasha Redeco, Wrocław:

  1. Paweł Wąsowski (024732)
  2. Jacek Mróz (023535)
  3. Bartłomiej Podgórski (023525)
  4. Marcin Żak (024906), kapitan
  5. Jan Wasilewski (025047)
  6. Aleksander Pietrzak (024363)

 

Licencja: M00081, Nazwa drużyny: Redeco Wrocław 2, Obiekt: Centrum Squasha Redeco, Wrocław:

  1. Adrian Fulneczek (022888)
  2. Mateusz Zieliński (024499), kapitan
  3. Jakub Zieliński (024515)
  4. Bartosz Howorko (024846)
  5. Radosław Skubis (022031)
  6. Zbigniew Zieliński (025737)

 

Licencja: M00082, Nazwa drużyny: Squash Club Wałbrzych, Obiekt: Squash Club Wałbrzych, Wałbrzych:

  1. Alan Draus (016375)
  2. Damian Gotówko (021796), kapitan
  3. Kamil Plinta (021962)
  4. Marcin Wysoczański (021817)
  5. Grzegorz Wojciechowski (025633)
  6. Marek Rybczyński (016777)

 

Licencja: M00114, Nazwa drużyny: Squashstacja, Obiekt: Squashstacja, Bolesławiec:

  1. Stelian Stankov (027839), Bułgaria
  2. Nikolay Angelov (027840), Bułgaria
  3. Grzegorz „Tiger” Sowa (002160), kapitan
  4. Norbert Stolicki (000626)
  5. Marek Elsner (021104)
  6. Jacek Szubert (000632)
  7. Tomasz Pieśla (025681)
  8. Łukasz Lisiewicz (004836)

 

Licencja: M00148, Nazwa drużyny: Hasta la Vista 2, Obiekt: Hasta la Vista, Wrocław:

  1. Marcin Ganczarski (023676), kapitan
  2. Tomasz Nabzdyk (023858)
  3. Zbigniew Adamczyk (022931)
  4. Artur Zioło (023554)
  5. Zenon Waniak (001707)
  6. Jakub Woziwodzki (016524)
  7. Filip Woziwodzki (015609)

 

Licencja: M00149, Nazwa drużyny: Hasta la Vista, Obiekt: Hasta la Vista, Wrocław:

  1. Omar Abde (029477), Egipt
  2. Grzegorz Przybysz (024668), kapitan
  3. Jarosław Terlecki (000678)
  4. Szymon Szczęsny (007793)
  5. Jakub Głębocki (023225)
  6. Mikołaj Rogalski (025600)
  7. Dawid Wilas (026637)

 

Region Lubelski:

Licencja: M00089, Nazwa drużyny: Cube Squash Team, Obiekt: Cube Squash&Fitness, Lublin:

  1. Alex Santos (029599) Portugalia
  2. Krzysztof Michałowski (023312)
  3. Piotr Prokop (021379)
  4. Szymon Włodarczyk (022751)
  5. Michał Kołodziński (015934)
  6. Maciej Doroszuk (021784) kapitan

 

Licencja: M00088, Nazwa drużyny: Cube Squash Team 2, Obiekt: Cube Squash&Fitness, Lublin:

  1. Rafał Cieślik (021314) kapitan
  2. Michał Martynowski (021385)
  3. Bartłomiej Osiniak (015621)
  4. Przemysław Kozłowski (023188)
  5. Łukasz Bromke (022243)
  6. Paweł Krzywicki (022234)

 

Licencja: M00087, Nazwa drużyny: Cube Squash Team 3, Obiekt: Cube Squash&Fitness, Lublin:

  1. Tomasz Piskórz (009228) kapitan
  2. Łukasz Derecki (022636)
  3. Tomasz Klepacz (022758)
  4. Krzysztof Lepionka (021330)
  5. Paweł Dunikowski (026923)
  6. Mariusz Kaczmarczyk (021384)

 

Licencja: M00086, Nazwa drużyny: Cube Squash Team 4, Obiekt: Cube Squash&Fitness, Lublin:

  1. Dariusz Pietrzak (022271) kapitan
  2. Ernest Lis (026014)
  3. Piotr Dunikowski (021426)
  4. Tomasz Śrótwa (023042)
  5. Jakub Zieliński (010689)
  6. Marek Drozd (027745)

 

Licencja: M00085, Nazwa drużyny: Cube Squash Team 5, Obiekt: Cube Squash&Fitness, Lublin:

  1. Sebastian Warpas (022629) kapitan
  2. Krzysztof Pyra (021990)
  3. Andrzej Bieluga (022213)
  4. Kamil Śpiewak (021378)
  5. Jerzy Gorzeń (022630)
  6. Nicolas Calderon (022700)

 

Licencja: M00022, Nazwa drużyny: Powersquash Team, Obiekt: Powersquash, Białystok:

  1. Łukasz Popko (016211) kapitan
  2. Edward Królewski (022578)
  3. Stefan Soszka (022975)
  4. Piotr Zimnoch (002651)
  5. Rafał Daniluk (028101)
  6. Leszek Busłowski (028016)
  7. Paweł Aksiucik (013690)
  8. Olaf Gawryluk (012225)
  9. Łukasz Brejnak (012314)

 

Region Łódzki:

Licencja: M00024, Nazwa drużyny: Squash Point Rytm, Obiekt: Squash Point Rytm, Łódź:

  1. Tom Tusschans (023848), Belgia
  2. Michał Siemaszko (024226), kapitan
  3. Konrad Wiślicki (023825)
  4. Rafał Witkowski (022721)
  5. Hubert Suwalski (024804)
  6. Paweł Sycz (021557)
  7. Michał Mankiewicz (009754)

 

Licencja: M00098, Nazwa drużyny: I'm Fit White Team, Obiekt: I'm Fit, Łódź:

  1. Tomasz Kopiec (005001)
  2. Michał Walicki (006737)
  3. Robert Majsik (011575), kapitan
  4. Tomasz Krysicki (005018)
  5. Bartłomiej Słaboszewski (029215)
  6. Michał Gaik (027102)
  7. Maciej Szałek (027105)

 

Licencja: M00099, Nazwa drużyny: SNS Foods Squash Team, Obiekt: I’m Fit, Łódź :

  1. Borja Golan (023623), Hiszpania
  2. Keleemullah Khan (022197), Pakistan
  3. Adam Karp (006789)
  4. Tomasz Krzyżaniak (010726)
  5. Paweł Florczyk (001966), kapitan
  6. Bartosz Górzyński (009659)
  7. Krzysztof Salwach (006588)
  8. Krzysztof Konarski (018678)
  9. Zbigniew Knobloch (013230)

 

Licencja: M00100, Nazwa drużyny: I’m Fit Red Team, Obiekt: : I’m Fit, Łódź:

  1. Damian Motyka (021667)
  2. Marcin Dałek (017901)
  3. Piotr Florczyk (002697), kapitan
  4. Paweł Małgorzaciak (022375)
  5. Rafał Bąkowski (027794)
  6. Paweł Janiszewski (027104)

 

Licencja: M00101, Nazwa drużyny: Politechnika Łódzka Squash Team, Obiekt: I’m Fit, Łódź:

  1. Tomasz Czyszanowski (006795)
  2. Bartosz Kowalski (027106), kapitan
  3. Piotr Suliński (025645)
  4. Kacper Kaźmierczak (025647)
  5. Konrad Cinkusz (027103)
  6. Paweł Romanowski (023699)
  7. Bartłomiej Idzikowski (028175)

 

Licencja: M00110, Nazwa drużyny: Energym Squash Team Jamboł, Obiekt: Energym Fitness Klub, Łódź:

  1. Marcin Ciszewski (000796), kapitan
  2. Arkadiusz Kilian (004977)
  3. Michał Janiszewski (021562)
  4. Artur Markiewicz (022129)
  5. Łukasz Antosik (021559)
  6. Michał Milbrandt (011291)

 

Licencja: M00131, Nazwa drużyny: mBank I'm Fit Squash Team, Obiekt: I'm Fit, Łódź:

  1. Marcin Gwóźdź (021026)
  2. Krzysztof Wojciechowski  (021561), kapitan
  3. Michał Sopiński (021935)
  4. Michał Grabowski (028576)
  5. Paweł Przybyłek (028608)
  6. Łukasz Nowak (029349)
  7. Arkadiusz Duszyński (029346)
  8. Rafał Rytczak (029347)
  9. Piotr Teodorczyk (029348)

 

Licencja: M00147, Nazwa drużyny: Accenture Squash Team, Obiekt: I’m Fit, Łódź:

  1. Piotr Kijewicz (006625)
  2. Mateusz Cłapa (021398)
  3. Rafał Maciak (024518)
  4. Marcin Piątkowski (022472)
  5. Radosław Olkowicz (021560), kapitan
  6. Marcin Żukociński (023388)

 

Licencja: M00146, Nazwa drużyny: Energym Squash Team Lotto, Obiekt: Energym Fitness Klub, Łódź:

  1. Jakub Gajos (18661), kapitan
  2. Maciej Hibner (001067)
  3. Michał Post (010749)
  4. Tomasz Michałowski (024350)
  5. Tomasz  Winiarski (008897)    
  6. Emil Kamiński (029509)

 

Region Pomorski:

Licencja: M00005, Nazwa drużyny: Good Luck Club Squash Gdynia, Obiekt: Good Luck Club Squash, Gdynia:

  1. Dariusz Korzeniewski (004210), kapitan
  2. Szymon Nawrot (021756)
  3. Mateusz Sobiecki (017077)
  4. Marcin Pietrasiuk (026677)
  5. Jan Cichosz (027701)
  6. Artur Gruszczyński (027702)

 

Licencja: M00006, Nazwa drużyny: Eurotrade Stangiel Tenis&Squash, Obiekt: Stangiel Tenis & Squash, Gdańsk:

  1. Daniel Kantor (027651)
  2. Andrzej Lasota (023973) kapitan
  3. Radosław Łuczak (025426)
  4. Wojciech Stasiak (025908)
  5. Kamil Wietecha (022429)
  6. Nikodem Wawrzonkowski (022545)

 

Licencja: M00077, Nazwa drużyny: Hedonia Devils, Obiekt: Hedonia Sport, Gdańsk:

  1. Adrian Pomorski  (029128), kapitan
  2. Michał Chyła (026374)
  3. Karol Majcherski (027880)
  4. Jarosław Paul (028315)
  5. Bartosz Czechowicz (026401)
  6. Robert Połom (029343)

 

Licencja: M00092, Nazwa drużyny: Arkon Team 1, Obiekt: Arkon Squash & Gym, Gdańsk:

  1. Tomas Hrazsky (002740), kapitan
  2. Hubert Kowalski (021991)
  3. Marcin Wysocki (022368)
  4. Kamil Kuźmiński (000342)
  5. Dariusz Stanisławczyk (011210)
  6. Sławomir Julke (022027)
  7. Michał Kapitański (027278)
  8. Krzysztof Blomberg (027797)

 

Licencja: M00094, Nazwa drużyny: Opel Serwis Haller Extra Team, Obiekt: Arkon Squash & Gym, Gdańsk:

  1. Iker Pajares (029594), Hiszpania
  2. Vojta Babista (027795), Czechy
  3. Dominik Kowalski (015302), kapitan
  4. Mateusz Skorek (025486)
  5. Krzysztof Samonek (004240)
  6. Łukasz Klebba (011084)
  7. Piotr Kania (008130)

 

Licencja: M00095, Nazwa drużyny: Arkon Team 2, Obiekt: Arkon Squash & Gym, Gdańsk:

  1. Patrik Pelech (028938), Czechy
  2. Patrik Romun (029595), Czechy
  3. Józef Haller (027687)
  4. Mateusz Mentlewicz (010117)
  5. Krzysztof Malicki (025452), kapitan
  6. Piotr Stachura (001647)
  7. Łukasz Kalita (027914)
  8. Andrzej Gidziński (027746)

 

Licencja: M00117, Nazwa drużyny: Siódme Niebo SquashLiga.pl Good Luck Club, Obiekt: Good Luck Club Squash, Gdynia:

  1. Grzegorz Pacuła (021729), kapitan
  2. Piotr Zyziuk (023936)
  3. Tomasz Rak (024997)
  4. Jakub Sutkowski (028510)
  5. Artur Wójcik (027480)
  6. Tomasz Mackun (023035)

 

Licencja: M00119, Nazwa drużyny: Squashlive Blenders, Obiekt: Squashlive, Elbląg:

  1. Bartosz Mateusiak (025499)
  2. Arkadiusz Mateusiak (025484)
  3. Sławomir Grudziński (025197), kapitan
  4. Dominik Śnigier (025485)
  5. Bartłomiej Wrzosek (025554)
  6. Paweł Żwierełło (025519)

 

Licencja: M00137, Nazwa drużyny: Studio S7, Obiekt: Studio S7, Banino:

  1. Piotr Pawłowski (023065)
  2. Michał Bryła (024970), kapitan
  3. Andrzej Rogowski (023935)
  4. Jan Wawrykiewicz (021748)
  5. Mikołaj Konopka (021753)
  6. Artur Tamioła (021321)

 

Licencja: M00150, Nazwa drużyny: Eurotrade Stangiel Tenis & Squash Ahoj, Obiekt: Stangiel Tenis & Squash Elbląg:

  1. Marcin Stanglewicz (021754), kapitan
  2. Marcin Antczak (025831)
  3. Maciej Wyskiel (028499)
  4. Piotr Szymański (025488)
  5. Rafał Piórecki (027697)
  6. Paweł Tryjankowski (027696)

 

Licencja: M00151, Nazwa drużyny: Eurotrade Stangiel Tenis & Squash Elbląg, Obiekt: Stangiel Tenis & Squash Elbląg:

  1. Jakub Owczarz (022950) kapitan
  2. Filip Rogaczewski (023673)
  3. Dariusz Greczka (024609)
  4. Adrian Sobisz (027375)
  5. Jakub Nurzaj (027376)
  6. Sławomir Nakielski (022132)

 

 

Region Zachodniopomorski:

Licencja: M00050, Nazwa drużyny: Marina Sport Superstars, Obiekt: Marina Sport, Szczecin:

  1. Tahir Khan (025376), Pakistan
  2. Zeeshan Khan (022212), Pakistan
  3. Faizan Khan (027800), Pakistan
  4. Zola Al Khalaf (021440), Holandia
  5. Tomasz Matejski (023050)
  6. Wojciech Galant (021793), kapitan
  7. Michał Kurek (022371)
  8. Daniel Majkut (022402)

 

Licencja: M00065, Nazwa drużyny: Fun Pack, Obiekt: Bene Sport Centrum, Szczecin:

  1. Grzegorz Lato (021821)
  2. Krzysztof Romański (021631)
  3. Grigoris Ikonomu (021452)
  4. Radosław Cieśluk (021629)
  5. Radosław Kanarek (021402)
  6. Kryspina Glinka (024410)

Zgłoszony kapitan: Grzegorz Gajewski

 

Licencja: M00066, Nazwa drużyny: Benesport 2, Obiekt: Bene Sport Centrum, Szczecin:

  1. Patryk Moszyński (021154)
  2. Kacper Bobala (022435)
  3. Sebastian Piszczek (022295)
  4. Filip Ledziński (024359)
  5. Maciej Stasiak (024715)
  6. Michał Dymel (023447)

Zgłoszony kapitan: Grzegorz Gajewski

 

Licencja: M00067, Nazwa drużyny: Benesport 1, Obiekt: Bene Sport Centrum, Szczecin:

  1. Julian Wollny (029596), Niemcy
  2. Grzegorz Gajewski (015970), kapitan
  3. Mikołaj Korsak (022956)
  4. Damian Olejnik (021632)
  5. Jacek Gumplowicz (024584)
  6. Kacper Krzywiec (022571)

 

Licencja: M00125, Nazwa drużyny: Squash Club Pilchowo Team, Obiekt: Squash Club Pilchowo, Szczecin:

  1. Piotr Chomicki (012840)
  2. Jakub Roguski (023129), kapitan
  3. Jacek Dziewanowski (017344)
  4. Wojciech Górecki (022151)
  5. Marcin Wysocki (023865)
  6. Lech Lechmański (023205)
  7. Bartosz Birkenfeld (024437)
  8. Jakub Stachurski (029422)

 

Licencja: M00127, Nazwa drużyny: Squash Zone Club, Obiekt: Squash Zone Club, Szczecin:

  1. Krystian Karwatowicz (021679)
  2. Marcin Wójtowicz (022315)
  3. Adam Saganowski (021841), kapitan
  4. Łukasz Myszel (021208)
  5. Bartosz Swół (23038)
  6. Tomasz Pilarski (028971)

 

Licencja: M00129, Nazwa drużyny: Marina Sport Acid Drinkers, Obiekt: Marina Sport, Szczecin:

  1. Ruben Somoza (024809)
  2. Patryk Cieśluk (021628)
  3. Łukasz Szóstak (024683), kapitan
  4. Dariusz Kwaśny (024028)
  5. Mateusz Sajdowski (026352)
  6. Arkadiusz Czarkowski (024076)
  7. Łukasz Moczulski (025640)

 

Licencja: M00135, Nazwa drużyny: Rampa Squash, Obiekt: Squash na Rampie, Szczecin:

  1. Marcin Smuniewski (022930), kapitan
  2. Konrad Kowalewski (024360)
  3. Łukasz Habrat (026066)
  4. Tymoteusz Wysocki (021209)
  5. Michał Wojciechowski (022060)
  6. Jacek Suchowolak (022363)
  7. Patryk Zawadzki (022842)
  8. Dariusz Przyłuski (022468)
  9. Artur Mozolewski  (021371)
  10. Arkadiusz Pańczyk (029390)
  11. Krzysztof Grzelak (029391)

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner