Polska Liga Squasha 2016/17

17.05.2016

W sobotę 13.05 odbyły się baraże Polskiej Ligi Squasha.

Baraże do finału PLS:

Mężczyźni:

Do Finału PLS (DMP 2017) awansują drużyny: PURETECH Kahuna Team M00071, PURETECH Kahuna Team 2 M00105 oraz SNS Foods Squash Team M00099.

Drużyną, która dostanie się do DMP 2017 w przypadku wycofania się którejkolwiek z drużyn, będzie przegrany z meczu barażowego o 3-cie miejsce czyli SO Squash M00111- lucky looser nr 1.

Spośród pozostałych drużyn zostały wylosowane kolejne pozycje lucky looser:
Redeco Wrocław (Redeco) M00080 (nr 2)
MLP Group Alizka Squash Team M00032 (nr 3)
mvb Bene Squash Team 1 M00125 (nr 4)
Quick Nick Squash and More Hitmen 2 M00051 (nr 5)

Kobiety:
Do Finału PLS (DMP 2016) awansują drużyny: Play Kwadrat Ladies Squash Team D00054, Super Truskawki Redeco (Redeco) D00038 oraz OTC Squash Fighters D00047.

Squash Score Ladies D00010 - lucky looser nr 1.

Spośród pozostałych drużyn zostały wylosowane kolejne pozycje lucky looser:
Dr Best Odlewnicza Team D00050 (nr 2)
School of Squash Team D00032 (nr 3)

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Szczegółowe wyniki barażów znajdują się w tym pliku.


Baraże o awans/spadek pomiędzy dywizjami:

R. małopolski:
MSA.68x - Echa Leśne Kielce Team (2:2)
Atlantic - PanSquash.pl - SquashTime.pl - Squash Devils v/o

Zabierzów Squash Team - Refitner Squashmafia Kraków (3:1)
Atlantic Squash Team 2 - PszeniczNick Alizka Squash Team (2:2)

R. mazowiecki:
Team² - Squash City Targówek Team (3:0)
PURETECH Kahuna Team 3 - Squash City Targówek by Mike Grzeczyn (4:0)

Mivia Nutrend Calypso Europlex 2 - OTC Squash Fighters (1:2)

R. śląski:
Stary Hangar - Freestyle Squashmania Team (4:0)

R. wielkopolski:
RST Mirjan24.pl - Akademia Squasha Sawczyn Team (4:0)
Malta Squash 2 - Squash Point Dream Team v/o

Szczegółowe wyniki meczów drużyn znajdują się w tym pliku.

 


09.05.2017

Poniżej publikujemy wyniki losowania baraży PLS 2017 dla drużyn męskich i damskich.

 

DRABINKI

 

Kolejność rakiet obowiązująca podczas rozgrywek barażowych o awans do DMP 2017 oraz meczów o awans/spadek między dywizjami:
 

Rozgrywki męskie: 1, 3, 4, 2

Rozgrywki kobiece: 2, 1, 3.

 


09.05.2017

W dniu dzisiejszym zostanie przeprowadzone losowanie drabinek baraży PLS 2017 dla drużyn męskich i damskich oraz losowanie kolejności rakiet obowiązującej podczas rozgrywek.


05.05.2017

Biuro PFS dokonało losowania (w przypadku braku porozumienia pomiędzy drużynami) miejsca rozegrania meczów barażowych o awans/spadek między dywizjami w poszczególnych regionach.

TABELA

Losowanie drabinek drużyn rozgrywających baraże o awans do finału PLS, zostanie przeprowadzone w kolejnym tygodniu. Przesunięcie planowanego terminu losowania jest związane z licznym wycofaniem się drużyn i koniecznością opracowania przez Komisję Techniczną prawidłowego rozstawienia drużyn.


26.04.2017

Lista drużyn, które awansowały do Drużynowych Mistrzostw Polski 2017:

Drużyny męskie:

1. SNS Foods McWil Squash4You Team 1 M00083
2. Pizza Paolo Zadyma Squash Team Zabierzów M00036
3. Squash City & Euvic Team M00107
4. Play Kwadrat Squash Team M00068
5. Squash Point Team M00056
6. Quick Nick Squash and More Hitmen 1 M00020
7. EuroLed Malta Squash Team M00042
8. DvdMax.pl SquashTeam Konin M00143
9. Hasta La Vista M00149
10. Audi Sieńko i Syn Powersquash Team M00022
11. Dunlop Sport I'm Fit & MySquash Team M00100
12. Hedonia Devils M00077
13. Rampa Squash Team M00135
oraz 3 Drużyny zakwalifikowane z rozgrywek barażowych.

Drużyny damskie:

1. Silver Squash Team D00055
2. Squash4You Ladies Team D00014
3. Squash City & Euvic Team D00031
4. PURETECH Kahuna Team D00019
5. Squash and More Hitgirls 2 D00053
6. Squash and More Hitgirls D00030
7. MySquash Girls Crew D00020
8. Stacja Squash Girls Tour D00006
9. Redeco Ladies Squash Team (Redeco) D00013
10. Lub Cube Squash Team D00033
11. Energym Squash Team D00036
12. Warbud Good Luck Club DK Ladies Team D00051
13. mvb Bene Squash Team Ladies 1 D00049
oraz 3 Drużyny zakwalifikowane z rozgrywek barażowych.

Drużyny juniorskie:

1. SNS Foods McWil Squash4you Junior Boys Team B00005
2. Squash City Team II B00020
3. Squash City Team I B00015
4. Play Kwadrat Junior Squash Team B00016
5. Factory Red Dragon Junior B00014
6. Enjoy Junior Team B00006
7. Quick Nick Squash and More Hitjunior B00013
8. Abram Junior Team Poznań B00003
9. Junior Pro Team B00008
10. Junior Girls Pro Team G00001
11. Hasta La Vista B00019
12. Hasta La Vista Gilrs G00005
13. Squash Zone Club Junior Team B00017

Zgodnie z decyzją Komisji Technicznej wszystkie drużyny juniorskie zgłoszone do rozgrywek PLS otrzymały prawo startu w finałach DMP 2017.

***

Lista drużyn, które zostały zakwalifikowane do baraży PLS:

Drużyny męskie:

1. MLP Group Alizka Squash Team M00032
2. Krakżal Squash4you Team 2 M00084
3. PURETECH Kahuna Team M00071
4. PURETECH Kahuna Team 2 M00105
5. Quick Nick Squash and More Hitmen 2 M00051
6. Enjoy Squash Team 1 M00103
7. SO Squash M00111
8. MySquash Pro M00109
9. Redeco Wrocław (Redeco) M00080
10. Proogród Powersquash Team M00176
11. SNS Foods Squash Team M00099
12. Hedonia Devils II M00170
13. mvb Bene Squash Team 1 M00125

Drużyny damskie:

1. OTC Squash Fighters D00047
2. Play Kwadrat Ladies Squash Team D00054
3. School of Squash Team D00032
4. Anoya Freaks Team D00004
5. Dr Best Odlewnicza Team D00050
6. Squash Point Ladies D00048
7. SOSquash Ladies D00044
8. Wasik Ladies Team D00059
9. Super Truskawki Redeco (Redeco) D00038
10. Powersquash Ladies Team D00045
11. The Rules I'm Fit Squash Team D00026
12. Squash Score Ladies D00010
13. mvb Bene Squash Team Ladies 2 D00058
oraz 3 Drużyny zakwalifikowane w drodze losowania „unlucky-loosera”.

Spośród drużyn odpadających w fazie wstępnej PFS dokona losowania drużyny, która nie awansuje do baraży. Losowanie „unlucky-loosera” będzie dotyczyć ostatnich drużyn z danego regionu, o ile nie zakwalifikowały się do baraży na mocy RRD. „Unlucky-looser” będzie drużyną rezerwową i wejdzie do baraży w przypadku wycofania się jednej z drużyn.

1. Mivia Nutrend Calypso Europlex Ladies Team D00052
2. Squash Club Wałbrzych D00046
3. Rakiety D00057
4. Hedonia Angels D00056

Przypominamy, że baraże do finału PLS zostaną rozegrane w dniu 13 maja 2017 r. Miejscem baraży będzie klub Spektrum Sportu (Legionowo).

***

Baraże o Awans/Spadek między dywizjami zostaną rozegrane również w dniu 13 maja 2017 r. Kapitanowie drużyn rozgrywających mecze barażowe o Awans/Spadek między dywizjami powinni wspólnie ustalić miejsce (klub) we własnym zakresie oraz przekazać odpowiednie ustalenia do Biura PFS do dnia 2 maja w celu publikacji. Drużyny powinny również wskazać Organizatora tej Sesji (np. kapitan drużyny z klubu, w którym będzie rozegrana Sesja barażowa).

W przypadku braku porozumienia/informacji, biuro PFS podejmie działania wspierające organizację Sesji barażowej (wybór miejsca rozegrania meczów i Organizatora Sesji). Ustalenia biura zostaną przekazane do kapitanów drużyn.
Pozostałe zasady rozgrywek barażowych określa Regulamin PLS. Sesja barażowa jest taką samą Sesją jak Sesje z rozgrywek fazy wstępnej.

PFS informuje również, że kwestie rozliczeń za wynajem kortów/catering w ramach baraży o awans/spadek między dywizjami PLS pozostają po stronie kapitanów i właścicieli obiektów w danym regionie. Kapitanowie drużyn wszystkich Drużyn uczestniczących w barażach o awnas/spadek danego regionu mogą wystąpić do KT z wspólnym (wymagana zgoda wszystkich kapitanów drużyn biorących udział w rozgrywkach) wnioskiem o zmianę terminu rozegrania baraży. Wniosek taki powinien być przesłany na adres biuro@pfs.com.pl najpóźniej 7 dni przed planowanym terminem rozegrania baraży.

Rotacje drużyn między dywizjami (baraże o awans/spadek):

Region małopolski:

Baraże między 1 i 2 dywizją:
Avans – Angry Squash Boys
Spadek – Led-Labs Squash Team
Mecze:
MSA.68x - Echa Leśne Kielce Team
Atlantic - PanSquash.pl - SquashTime.pl - Squash Devils

Baraże między 2 i 3 dywizją:
Awans – Squashmafia Racquet Cracow
Mecze:
Zabierzów Squash Team - Refitner Squashmafia Kraków
Atlantic Squash Team 2 - PszeniczNick Alizka Squash Team

Region mazowiecki:

Baraże między 1 i 2 dywizją:
Awans – Mivia Nutrend Calypso Europlex 1
Spadek – Squashmasters Team
Mecze:
Team² - Squash City Targówek Team
PURETECH Kahuna Team 3 - Squash City Targówek by Mike Grzeczyn

Baraże między 2 i 3 dywizją:
Awans – Akademia Squash Team 1, Legionowo Porusza Spektrum Sportu I
Mecze:
Mivia Nutrend Calypso Europlex 2 - OTC Squash Fighters

Region śląski:

Baraże między 1 i 2 dywizją:
Awans – Squash Point Club 1, Toyota Konsek Factory Squash Team
Mecze:
Stary Hangar - Freestyle Squashmania Team

Baraże między 2 i 3 dywizją:
Awans – Arena Team, Squash Szok Team, Toyota Rybnik & No Let Club
Spadek – Squash Point Club 3

Baraże między 3 i 4 dywizją:
Awans – Squashok Squad, Quick Nick Squash and More Hitman III, Los Targetos N.D.W., Wataha

Region wielkopolski:

Baraże między 1 i 2 dywizją:
Awans – Wasik Team 1
Spadek – Plexitech Squash Team
Mecze:
RST Mirjan24.pl - Akademia Squasha Sawczyn Team
Malta Squash 2 - Squash Point Dream Team

Migracje między dywizjami, zostały przeprowadzone zgodnie ze wskazaniami Komisji Technicznej PFS, tak aby wyrównać liczebność dywizji w kolejnym sezonie rozgrywek.

 


HARMONOGRAM MECZÓW POLSKIEJ LIGI SQUASHA - tutaj.

 

01.03.2017

Biuro PFS dokonało losowania kolejności rakiet obowiązującej podczas rozgrywek Polskiej Ligi Squasha w dniu 11.03.2017.

Kolejność rakiet jest następująca:
Rozgrywki męskie: 3, 1, 4, 2
Rozgrywki kobiece: 2, 1, 3
Rozgrywki juniorskie: U13, U17, U15, U19, U11


01.02.2017

Biuro PFS dokonało losowania kolejności rakiet obowiązującej podczas rozgrywek Polskiej Ligi Squasha w dniu 4.02.2017.

Kolejność rakiet jest następująca:
Rozgrywki męskie: 1, 3, 4, 2
Rozgrywki kobiece: 1, 3, 2


11.01.2017

Biuro PFS dokonało losowania kolejności rakiet obowiązującej podczas rozgrywek Polskiej Ligi Squasha w dniu 14.01.2017.

Kolejność rakiet jest następująca:
Rozgrywki męskie: 1, 2, 4, 3
Rozgrywki kobiece: 1, 2, 3
Rozgrywki juniorskie: U13, U19, U15, U11, U17


30.11.2016

Biuro PFS dokonało losowania kolejności rakiet obowiązującej podczas rozgrywek PLS w dniu 03.12.2016.

Kolejność rakiet jest następująca:
Rozgrywki męskie: 4, 2, 3, 1
Rozgrywki kobiece: 3, 1, 2


28.11.2016

Polska Federacja Squasha informuje, że kwestie rozliczeń za wynajem kortów w ramach Polskiej Ligi Squasha pozostają po stronie kapitanów i właścicieli obiektów w danym regionie. Sugerujemy, aby przy rozliczeniach pomiędzy drużynami/klubami stosować te same warunki. W razie problemów z ich ustaleniem sugerujemy przyjąć następujące zmienne:

• stawka za kortogodzinę w klubie mieszczącym się w mieście powyżej 500tys. mieszkańców - 40zł

• stawka za kortogodzinę w klubie mieszczącym się w mieście poniżej 500tys. mieszkańców - 30zł

• czas meczu indywidualnego męskiego – 30 min (mecz drużynowy męski - 2h)

• czas meczu indywidualnego damskiego – 30 min (mecz drużynowy damski – 1,5h)

• czas meczu indywidualnego juniorskiego – 30 min (mecz drużynowy juniorski - 2,5h)


22.11.2016

Poniżej prezentujemy podział na dywizje w rozgrywkach Polskiej Ligii Squasha 2016/17. Opublikowana lista jest w trakcie weryfikacji przez PFS.

DRUŻYNY MĘSKIE

Region Małopolski

Dywizja 1:
M00083 SNS Foods McWil Squash4You Team 1
M00014 Reservise.com Squashmafia Kraków
M00032 MLP Group Alizka Squash Team
M00036 Pizza Paolo Zadyma Squash Team Zabierzów
M00084 Krakżal Squash4you Team 2
M00059 Atlantic - PanSquash.pl - SquashTime.pl
M00048 MSA.68x
M00013 Led-labs Squash Team

Dywizja 2:
M00033 Zabierzów Squash Team
M00037 Angry Squash Boys
M00007 Good Filling S4Y Masters
M00019 Echa Leśne Kielce Team
M00035 Ultras Zabierzów Squash Team
M00058 Atlantic Squash Team 2
M00122 Squash Devils

Dywizja 3:
M00015 Squashmafia Racquet Cracow
M00061 PszeniczNick Alizka Squash Team
M00012 Refitner Squashmafia Kraków
M00062 Zabierzów Squash Warriors
M00179 Alizka Squash Team
M00185 Fast&Furious Squash Team

Region Mazowiecki

Dywizja 1:
M00068 Play Kwadrat Squash Team
M00107 Squash City & Euvic Team
M00071 PURETECH Kahuna Team
M00016 Anoya Freaks Team
M00106 PURETECH Kahuna Team 3
M00072 Squashmasters Team
M00105 PURETECH Kahuna Team 2
M00134 Team 2

Dywizja 2:
M00073 Mivia Nutrend Calypso Europlex 1
M00124 SquashCity Targówek Team
M00074 Squash City Targówek by Mike Grzeczyn
M00118 Chłopaki z Ferajny Anoya Team
M00120 Mivia Nutrend Calypso Europlex 2
M00140 CRM Expert Team

Dywizja 3:
M00153 OTC Squash Fighters
M00168 Calypso Europlex Team 1
M00169 Calypso Europlex Team 2
M00172 Legionowo Porusza Spektrum Sportu I
M00173 Legionowo Porusza Spektrum Sportu II
M00181 Akademia Squasha Team 1
M00182 Akademia Squasha Team 2
 

Region Śląski

Dywizja 1:
M00056 Squash Point Team
M00027 Stary Hangar
M00020 Quick Nick Squash and More Hitmen 1
M00011 Pluscom Team Via Sport
M00051 Quick Nick Squash and More Hitmen 2
M00103 Enjoy Squash Team 1

Dywizja 2:
M00047 Squash Point Club 3
M00046 Factory Red Dragon
M00039 Freestyle Squashmania Team
M00057 Squash Point Club 1
M00076 Toyota Konsek Factory Squash Team
M00038 Mavi Squash Team
M00028 Squash Point Club 2
M00104 Enjoy Squash Team 2

Dywizja 3:
M00123 Toyota Rybnik & No Let Club
M00078 Scout Squash Team 1
M00034 Kanlux Vitasport Żory
M00132 Cob Squash Team
M00121 Arena Team
M00116 Squash Szok Team

Dywizja 4:
M00052 Profi Squash Team
M00075 Rocket Ball
M00126 Squashok Squad
M00144 Quick Nick Squash and More Hitman III
M00154 Wataha
M00180 Scout Squash Team 2
M00186 Los Targetos N.D.W.

Region Wielkopolski

Dywizja 1:
M00042 EuroLed Malta Squash Team
M00109 MySquash Pro
M00018 Plexitech Squash Team
M00044 Malta Squash 2
M00111 SO Squash – w trakcie weryfikacji
M00070 RST Mirjan24.pl
M00040 Squash Point Team
M00143 DvdMax.pl SquashTeam Konin

Dywizja 2:
M00138 Wasik Team 1
M00041 Squash Team Bydgoszcz
M00152 Akademia Squasha Sawczyn Team
M00174 Filipowski Team 1
M00175 Filipowski Team 2
M00183 Squash Point Dream Team
M00184 SO Squash II
M00187 Wasik Team 2

Region Dolnośląski

Dywizja 1:
M00149 Hasta La Vista
M00080 Redeco Wrocław (Redeco)
M00082 Squash Club Wałbrzych
M00081 Powstali z Popiołu (Redeco)
M00157 SquashStacja Team
M00159 Poranne Ptaki (Redeco)
M00160 Tęczowa Kompania (Redeco)
M00161 Random Team (Redeco)
M00162 Winter is Coming (Redeco)

Region Lubelski

Dywizja 1:
M00022 Audi Sieńko i Syn Powersquash Team
M00089 Cube Squash Team
M00087 Cube Squash Team 3
M00088 Cube Squash Team 2
M00166 Team TapOn
M00176 Proogród Powersquash Team
M00177 Ledea Powersquash Team
M00178 Felix 2 Powersquash Team

Region Łódzki

Dywizja 1:
M00099 SNS Foods Squash Team
M00100 Dunlop Sport I'm Fit & MySquash Team
M00147 Tatami Poland Squash Team
M00024 PZB Squash Team
M00098 I’m Fit Red Team
M00131 mBank @ I'm Fit Squash Team
M00110 Energym Jamboł Team
M00146 Fabryka Polaru Kilian

Dywizja 2:
M00156 Chłopcy do Bicia z I'm Fit
M00167 E2System

Region Pomorski

Dywizja 1:
M00006 Devils Stangiel
M00005 Good Luck Club Squash Gdynia
M00137 Studio S7
M00119 Squashlive Blenders
M00077 Hedonia Devils
M00163 Studio S7 - Squashbanino.pl
M00170 Hedonia Devils II
M00171 Hedonia Devils III

Region Zachodniopomorski

Dywizja 1:
M00135 Rampa Squash Team
M00136 Rampa Squash Team II
M00125 mvb Bene Squash Team
M00129 Marina Sport Acid Drinkers
M00164 mvb Bene Squash Team 2
M00165 Rampa Echo Team
 

DRUŻYNY DAMSKIE

Region Małopolski

Dywizja 1:
D00014 Squash4You Ladies Team
D00055 Silver Squash Team

Region Mazowiecki

Dywizja 1:
D00004 Anoya Freaks Team
D00019 PURETECH Kahuna Team
D00031 Squash City & Euvic Team
D00032 School of Squash Team
D00047 OTC Squash Fighters
D00050 Dr Best Odlewnicza Team
D00052 Mivia Nutrend Calypso Europlex Ladies Team
D00054 Play Kwadrat Ladies Squash Team

Region Śląski

Dywizja 1:
D00030 Squash and More Hitgirls
D00048 Squash Point Ladies
D00053 Squash and More Hitgirls 2

Region Wielkopolski

Dywizja 1:
D00006 Stacja Squash Girls Tour
D00020 MySquash Girls Crew
D00044 SOSquash Ladies
D00059 Wasik Ladies Team

Region Dolnośląski

Dywizja 1:
D00013 Redeco Ladies Squash Team (Redeco)
D00038 Super Truskawki Redeco (Redeco)
D00046 Squash Club Wałbrzych

Region Lubelski

Dywizja 1:
D00033 Lub Cube Squash Team
D00045 Powersquash Ladies Team
D00057 Rakiety

Region Łódzki

Dywizja 1:
D00026 The Rules I'm Fit Squash Team
D00036 Energym Squash Team

Region Pomorski

Dywizja 1:
D00010 Squash Score Ladies
D00051 Warbud Good Luck Club DK Ladies Team
D00056 Hedonia Angels

Region Zachodniopomorski

Dywizja 1:
D00049 mvb Bene Squash Team Ladies 1
D00058 mvb Bene Squash Team Ladies 2

DRUŻYNY JUNIORSKIE OPEN

Region Małopolski

Dywizja 1:
B00005 SNS Foods McWil Squash4you Junior Boys Team
G00003 Squash4you Junior Girls Team

Region Mazowiecki

Dywizja 1:
B00015 Squash City Team I
B00016 Play Kwadrat Junior Squash Team
B00018 Kahuna Team
B00020Squash City Team II

Region Śląski

Dywizja 1:
B00006 Enjoy Junior Team
B00013 Quick Nick Squash and More Hitjunior
B00014Factory Red Dragon Junior

Region Wielkopolski

Dywizja 1:
B00003 Abram Junior Team Poznań
B00008 Junior Pro Team
G00001 Junior Girls Pro Team

Region Dolnośląski

Dywizja 1:
B00019 Hasta La Vista
G00005 Hasta La Vista Girls

Region Zachodniopomorski

Dywizja 1:
B00017 Squash Zone Club Junior Team


03.11.2016

W menu po prawej stronie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące składów drużyn zgłoszonych do rozgrywek PLS w sezonie 2016/17.

Czas na zgłaszanie zastrzeżeń przez kapitanów drużyn trwa do 7.11.2016r. Informacje prosimy przesyłać na adres biuro@pfs.com.pl

* zawodnicy przekreśleni podlegają dalszej weryfikacji


28.10.2016

Polska Liga Squasha sezon 2016/17

Poniżej prezentujemy listę drużyn zgłoszonych do udziału w rozgrywkach Polskiej Ligii Squasha 2016/17. Opublikowana lista jest w trakcie weryfikacji przez PFS. Szczegółowe informacje dotyczące składów drużyn zostaną podane niebawem.

 

DRUŻYNY MĘSKIE:

 

Region małopolski (typ A):

M00007 Good Filling S4Y Masters

M00012 Refitner Squashmafia Kraków

M00013 Led-labs Squash Team

M00014 Reservise.com Squashmafia Kraków

M00015 Squashmafia Racquet Cracow

M00019 Echa Leśne Kielce Team

M00032 MLP Group Alizka Squash Team

M00033 Zabierzów Squash Team

M00035 Ultras Zabierzów Squash Team

M00036 Pizza Paolo Zadyma Squash Team Zabierzów

M00037 Angry Squash Boys

M00048 MSA.68x

M00058 Atlantic Squash Team 2

M00059 Atlantic - PanSquash.pl - SquashTime.pl

M00061 PszeniczNick

M00062 Zabierzów Squash Warriors

M00083 Squash4You Team 1

M00084 Krakżal Squash4you Team 2

M00122 Squash Devils

M00179 Alizka Squash Team

M00185 Fast&Furious Squash Team

              

Region mazowiecki (typ A):

M00016 Anoya Freaks Team

M00068 Play Kwadrat Squash Team

M00071 Kahuna Team

M00072 Squashmasters Team
M00073 Mivia Nutrend Calypso Europlex 1

M00074 Squash City Targówek by Mike Grzeczyn

M00105 Kahuna Team 2

M00106 Kahuna Team 3

M00107 Squash City & Euvic Team
M00118 Chłopaki z Ferajny Anoya Team

M00120 Mivia Nutrend Calypso Europlex 2

M00124 SquashCity Targówek Team

M00134 Team 2
M00140 CRM Expert Team

M00153 OTC Squash Fighters

M00168 Calypso Europlex Team 1

M00169 Calypso Europlex Team 2

M00172 Legionowo Porusza Spektrum Sportu I

M00173 Legionowo Porusza Spektrum Sportu II

M00181 Akademia Squasha Team 1

M00182 Akademia Squasha Team 1

                             

Region Śląski (typ A):

M00011 Pluscom Team Via Sport

M00020 Quick Nick Squash and More Hitmen 1

M00027 Stary Hangar

M00028 Squash Point Club 2

M00034 Kanlux Vitasport Żory

M00038 Mavi Squash Team

M00039 Freestyle Squashmania Team

M00046 Factory Red Dragon

M00047 Squash Point Club 3

M00051 Quick Nick Squash and More Hitmen 2

M00052 Profi Squash Team

M00056 Squash Point Team

M00057 Squash Point Club 1

M00075 Rocket Ball

M00076 Toyota Konsek Factory Squash Team
M00078 Scout Squash Team 1

M00103 Enjoy Squash Team 1

M00104 Enjoy Squash Team 2

M00116 Squash Szok Team

M00121 Arena Team

M00123 Toyota Rybnik &  No Let Club

M00126 Squashok Squad

M00132 Cob Squash Team

M00144 Quick Nick Squash and More Hitman III

M00154 Wataha

M00180 Scout Squash Team 2

M00186 Los Targetos N.D.W.
                      

Region Wielkopolski (typ A):

M00018 Plexitech Squash Team

M00040 Squash Point Team

M00041 Squash Team Bydgoszcz

M00042 EuroLed Malta Squash Team

M00044 Malta Squash 2

M00070 RST Mirjan24.pl

M00109 MySquash Pro

M00111 SO Squash

M00138 Wasik Team 1

M00143 DvdMax.pl SquashTeam Konin

M00152 Akademia Squasha Sawczyn Team

M00174 Filipowski Team 1

M00175 Filipowski Team 2

M00183 Squash Point Dream Team

M00184 SO Squash II

M00187 Wasik Team 2

                 

Region Dolnośląski (typ B):

M00080 Redeco Wrocław (Redeco)

M00081 Powstali z Popiołu (Redeco)

M00082 Squash Club Wałbrzych

M00149 Hasta La Vista

M00157 SquashStacja Team   

M00159 Poranne Ptaki (Redeco)

M00160 Tęczowa Kompania (Redeco)

M00161 Random Team (Redeco)

M00162 Winter is Coming (Redeco)

      

Region Lubelski (typ B):

M00022 Audi Sieńko i Syn Powersquash Team

M00087 Cube Squash Team 3

M00088 Cube Squash Team 2

M00089 Cube Squash Team

M00166 Team TapOn

M00176 Proogród Powersquash Team

M00177 Ledea Powersquash Team

M00178 Felix 2 Powersquash Team

              

Region Łódzki (typ B):

M00024 PZB Squash Team

M00098 I’m Fit Red Team

M00099 SNS Foods Squash Team

M00100 Dunlop Sport I'm Fit & MySquash Team

M00110 Energym Jamboł Team

M00131 mBank @ I'm Fit Squash Team

M00146 Fabryka Polaru Kilian

M00147 Tatami Poland Squash Team

M00156 Chłopcy do Bicia z I'm Fit

M00167 E2System

              

Region Pomorski (typ B):

M00005 Good Luck Club Squash Gdynia

M00006 Devils Stangiel
M00077 Hedonia Devils

M00119 Squashlive Blenders

M00137 Studio S7

M00163 Studio S7 - Squashbanino.pl

M00170 Hedonia Devils II

M00171 Hedonia Devils III

 

Region Zachodniopomorski (typ B):

M00125 mvb Bene Squash Team

M00129 Marina Sport Acid Drinkers

M00135 Rampa Squash Team
M00136 Rampa Squash Team II

M00164 mvb Bene Squash Team 2

M00165 Rampa Echo Team



DRUŻYNY DAMSKIE:

 

Region małopolski (typ A):

D00014 Squash4you Ladies Team

D00055 Silver Squash Team

              

Region mazowiecki (typ A):

D00004 Anoya Freaks Team

D00019 Kahuna Team

D00031 Squash City & Euvic Team

D00032 School of Squash Team

D00047 OTC Squash Fighters

D00050 Dr Best Odlewnicza 7 Team

D00052 Mivia Nutrend Calypso Europlex Ladies Team

D00054 Play Kwadrat Ladies Squash Team

              

Region Śląski (typ A):

D00030 Squash and More Hitgirls

D00048 Squash Point Ladies

D00053 Squash and More Hitgirls 2

              

Region Wielkopolski (typ A):

D00006 Stacja Squash Girls Tour

D00020 MySquash Girls Crew

D00044 SOSquash Ladies

D00059 Wasik Ladies Team

              

Region Dolnośląski (typ B):

D00013 Redeco Ladies Squash Team (Redeco)

D00038 Super Truskawki Redeco (Redeco)

D00046 Squash Club Wałbrzych

              

Region Lubelski (typ B):
D00033 Lub Cube Squash Team

D00045 Powersquash Ladies Team

D00057 Rakiety

              

Region Łódzki (typ B):

D00026 The Rules I'm Fit Squash Team

D00036 Energym Squash Team

              

Region Pomorski (typ B):

D00010 Squash Score Ladies

D00051 Warbud Good Luck Club D/K Ladies Team

D00056 Hedonia Angels

              

Region Zachodniopomorski (typ B):

D00049 mvb Bene Squash Team Ladies 1

D00058 mvb Bene Squash Team Ladies 2

 

 

DRUŻYNY JUNIORSKIE CHŁOPIĘCE:

 

Region małopolski (typ A):

B00005 Squash4you Junior Boys Team

                             

Region mazowiecki (typ A):

B00015 Squash City Team I

B00016 Play Kwadrat Junior Squash Team

B00018 Kahuna Team

B00020 Squash City Team II

              

Region Śląski (typ A):

B00006 Enjoy Junior Team

B00013 Quick Nick Squash and More Hitjunior

B00014 Factory Red Dragon Junior

              

Region Wielkopolski (typ A):

B00003 Abram Junior Team Poznań

B00008 Junior Pro Team
            

Region Dolnośląski (typ B):

B00019 Hasta La Vista

              

Region Zachodniopomorski (typ B):

B00017 Squash Zone Club Junior Team

 

 

DRUŻYNY JUNIORSKIE DZIEWCZĘCE:

              

Region małopolski (typ A):

G00003 Squash4you Junior Girls Team

              

Region Wielkopolski (typ A):

G00001 Junior Girls Pro Team

              

Region Dolnośląski (typ B):

G00005 Hasta La Vista Girls

 

 

theworldgames2017.com

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner