Drużyny damskie - składy

* zawodnicy przekreśleni podlegają dalszej weryfikacji

 DRUŻYNY DAMSKIE:

 

 

Region Małopolski:

Licencja: D00014, Nazwa drużyny: Squash4You Ladies Team, Obiekt: Squash4You, Kraków:

  1. Sylwia Ziomek (022553), kapitan
  2. Karolina Więcek (024946)
  3. Natalia Czekaj (021113)
  4. Natalia Nikoniuk (029602)
  5. Joanna Winiarczyk (021106)

 

Licencja: D00055, Nazwa drużyny: Silver Squash Team, Obiekt: Silver Squash, Skawina:

  1. Retha Jacobs (022162), RPA
  2. Alicja Ślipczyńska (014273), kapitan
  3. Karolina Wszołek (022161)
  4. Sandra Grudzień (024565)

 

 

Region Mazowiecki:

 

Licencja: D00004, Nazwa drużyny: Anoya Freaks Team, Obiekt: Anoya Squash, Stare Babice:

 

  1. Monika Obukowicz (028013), kapitan
  2. Karolina Kęsicka (022749)
  3. Barbara Ryńska (027899)
  4. Paulina Chojecka (024844)

 

Licencja: D00019, Nazwa drużyny: PURETECH Kahuna Team, Obiekt: Kahuna Squash & Badminton, Warszawa:

 

  1. Laura Massaro (025826)
  2. Magda Kamińska (005716)
  3. Anna Jurkun (001469), kapitan
  4. Klaudyna Zarówna (016694)
  5. Emilia Kaniewska (023455)
  6. Iwona Dąbrowska (029826)

 

Licencja: D00031, Nazwa drużyny: Squash City & Euvic Team, Obiekt: Squash City Ochota, Warszawa:

 

  1. Laura Pomportes (029761), Francja
  2. Dominika Witkowska (000750), kapitan
  3. Paulina Krzywicka (005923)
  4. Katarzyna Żywiecka (015495)
  5. Ewa Polak (010933)

 

 

Licencja: D00032, Nazwa drużyny: School of Squash Team, Obiekt: Squash City Ochota, Warszawa:

 

  1. Dorota Grzechowiak (021293)
  2. Patrycja Sopińska (028637), kapitan
  3. Joanna Wilińska (028633)
  4. Anna Egeman (028915)

 

 

Licencja: D00047, Nazwa drużyny: OTC Squash Fighters, Obiekt: Okęcie Tennis Club, Warszawa:

 

  1. Linda Paj (025301), Węgry
  2. Agnieszka Honkisz (013849)
  3. Monika Świerczyńska (017290), kapitan
  4. Joanna Gajowniczek (026192)
  5. Wiktoria Grzybowska (029579)
  6. Anna Woronko (029584)

 

Licencja: D00050, Nazwa drużyny: Dr Best Odlewnicza Team, Obiekt: Squash Odlewnicza 7, Warszawa:

 

  1. Joanna Nowak (023041), kapitan
  2. Monika Budrewicz (023022)
  3. Aleksandra Ring (025451)
  4. Justyna Mazurek (031835)
  5. Olga Krzemińska (000320)

 

Licencja: D00052, Nazwa drużyny: Mivia Nutrend Calypso Europlex Ladies Team, Obiekt: Calypso Europlex, Warszawa:

 

  1. Agnieszka Pszczółkowska (031698)
  2. Katarzyna Sierant (031507)
  3. Urszula Danielska (026385)
  4. Karolina Sznajder (028651)
  5. Joanna Głuskowska (021825), kapitan
  6. Anna Sawicka (030021)
  7. Magdalena Trąba (031721)

 

Licencja: D00054, Nazwa drużyny: Play Kwadrat Ladies Squash Team, Obiekt: Play Kwadrat, Stare Babice:

 

  1. Nouran Gohar (031717), Egipt
  2. Sarah - Jane Perry (031716), Anglia
  3. Milou van der Heijden (027700), Holandia
  4. Natalia Ryfa (017232), kapitan
  5. Zuzanna Dominiak (007422)
  6. Magdalena Rycaj (008058)
  7. Katarzyna Michnowska (010927)

 

 

Region Śląski:

 

Licencja: D00030, Nazwa drużyny: Squash and More Hitgirls, Obiekt: Squash and More, Orzech:

 

  1. Emily Whitlock (029507), Anglia
  2. Karina Tyma (016783)
  3. Nazia Mohamed (022839)
  4. Anna Zawartka (026087)
  5. Małgorzata Cerlich (018572), kapitan

 

Licencja: D00048, Nazwa drużyny: Squash Point Ladies, Obiekt: Squash Point, Sosnowiec:

 

  1. Katarzyna Albigowska-Sodo (021100), kapitan
  2. Katarzyna Błach (025741)
  3. Nikola Bańska (029629)
  4. Julia Sonik (023099)
  5. Izabela Kwaśniak (026371)
  6. Sandra Patałąg (025627)

 

Licencja: D00053, Nazwa drużyny: Squash and More Hitgirls 2, Obiekt: Squash and More, Orzech:

 

  1. Natalie Grinham (023630), Holandia
  2. Klara Janoskova (023369), Czechy
  3. Karolina Bellinger (021416), kapitan
  4. Julia Patałąg (022862)
  5. Magdalena Ryczko (002250)
  6. Maria Jarzembowska (027977)
  7. Małgorzata Buksa (010809)
  8. Agnieszka Gołębiowska (009013)

 

 

 

Region Wielkopolski:

Licencja: D00006, Nazwa drużyny: Stacja Squash Girls Tour, Obiekt: Stacja Squash, Poznań:

  1. Agnieszka Skarbińska (023688)
  2. Monika Kałmuczak (022232)
  3. Karolina Kwaśniewska (021689), kapitan
  4. Julita Kabacińska (023262)
  5. Ewa Huber (028721)
  6. Ewelina Franczuk (028772)
  7. Karolina Kamińska (002272)

 

Licencja: D00020, Nazwa drużyny: MySquash Girls Crew, Obiekt: MySquash, Poznań:

  1. Anna Serme (031629), Czechy
  2. Kinga Szymaniak (021287), kapitan
  3. Małgorzata Kornowska (023511)
  4. Ewa Buczkowska (007340)
  5. Aleksandra Surdziel (020246)
  6. Dominika Lubińska (023172)

 

Licencja: D00044, Nazwa drużyny: SOSquash Ladies, Obiekt: CTS Sobota, Sobota:

  1. Marta Sikora (022534)
  2. Iga Pogorzelczyk (025572)
  3. Anna Bruk (030161), kapitan
  4. Paulina Błachowicz (031687)
  5. Marta Czajkowska (028978)
  6. Małgorzata Domańska (011440)

 

Licencja: D00059, Nazwa drużyny: Wasik Ladies Team, Obiekt: MySquash, Poznań:

  1. Daria Scheibe (024647), kapitan
  2. Sandra Pachura (031420)
  3. Ewelina Pocztarek (029376)
  4. Emilia Pawlak (031731)

 

 

Region Dolnośląski:

Licencja: D00013, Nazwa drużyny: Redeco Ladies Squash Team (Redeco), Obiekt: Centrum Squasha Redeco, Wrocław:

 

  1. Denisa Rohunowa (030119), Czechy
  2. Katarzyna Owcarz (028801)
  3. Paulina Sielska (025841)
  4. Ewelina Stasik-Makowska (025384)
  5. Kinga Wasilewska (024660)
  6. Magdalena Zielińska (024699)
  7. Anita Zaręba (023635), kapitan
  8. Ewelina Bryś-Suchecka (023677)

 

Licencja: D00038, Nazwa drużyny: Super Truskawki Redeco (Redeco), Obiekt: Centrum Squasha Redeco, Wrocław:

 

  1. Małgorzata Maskiewicz (025784), kapitan
  2. Sylwia Tomaszewska (027982)
  3. Agnieszka Sawicka (027403)
  4. Barbara Wilanowska (024960)

 

Licencja: D00046, Nazwa drużyny: Squash Club Wałbrzych, Obiekt: Squash Club Wałbrzych:

 

  1. Agnieszka Czarzasta (029803), kapitan
  2. Roksana Jankowska (026547)
  3. Izabela Hyłka-Stączek (028598)
  4. Sylwia Jabłońska (027383)

 

 

 

 

Region Lubelski:

 

Licencja: D00033, Nazwa drużyny: Lub Cube Squash Team, Obiekt: Cube Squash & Fitness, Lublin:

 

  1. Karolina Kościuk (026837), kapitan
  2. Aleksandra Miler (021419)
  3. Iwona Bargenda (028299)
  4. Elżbieta Olbryk-Derecka (024324)

 

Licencja: D00045, Nazwa drużyny: Powersquash Ladies Team, Obiekt: Powersquash, Białystok:

 

  1. Katarzyna Nideraus-Martyniuk (029508)
  2. Elżbieta Królewska (029154)
  3. Agata Kalinowska (030056)
  4. Kinga Popko (029044), kapitan
  5. Anna Klim (030614)

 

Licencja: D00057, Nazwa drużyny: Rakiety, Obiekt: Cube Squash & Fitness, Lublin:

 

  1. Agnieszka Mańdziuk (028371), kapitan
  2. Magdalena Sikora-Bobolewska (030558)
  3. Ewelina Zuzańska (031126)
  4. Edyta Szeliga (031510)

 

 

 

Region Łódzki:


Licencja: D00026, Nazwa drużyny: The Rules I'm Fit Squash Team, Obiekt: I'm Fit, Łódź:

 

  1. Małgorzata Rzeszutko (025754)
  2. Donata Zawistowicz (025323)
  3. Sylwia Maszczyk (027163), kapitan
  4. Malwina Otto (028431)
  5. Szeherezada Saad (028168)

 

Licencja: D00036, Nazwa drużyny: Energym Squash Team, Obiekt: Energym, Łódź:

 

  1. Justyna Cielecka (010778)                          
  2. Małgorzata Owczarek (028152), kapitan               
  3. Iwona Czerwińska (028086)        
  4. Magdalena Górzyńska (029429)

 

 

 

Region Pomorski:


Licencja: D00010, Nazwa drużyny: Squash Score Ladies, Obiekt: Score Squash, Elbląg:

 

  1. Małgorzata Saunders (026468), kapitan
  2. Ewa Kaszyńska (022504)
  3. Magdalena Szymańska (025902)
  4. Anna Korwiel (026777)
  5. Agnieszka Burnus-Rychlewska (023093)

 

Licencja: D00051, Nazwa drużyny: Warbud Good Luck Club DK Ladies Team, Obiekt: Good Luck Club, Gdańsk:

 

  1. Agata Doroszkiewicz (005366)
  2. Magdalena Waszkiewicz (024921)
  3. Paulina Rogaczewska (022003)
  4. Olga Kralewska (022496)
  5. Agnieszka Kosińska (022506), kapitan

 

Licencja: D00056, Nazwa drużyny: Hedonia Angels, Obiekt: Hedonia Squash, Gdańsk:

 

  1. Aleksandra Szumska (030792), kapitan
  2. Małgorzata Łukasik (030791)
  3. Aleksandra Stefanowska (028469)
  4. Marta Skibicka – Deja (028465)

 

 

 

Region Zachodniopomorski:

 

Licencja: D00049, Nazwa drużyny: mvb Bene Squash Team Ladies 1, Obiekt: Bene Sport Centrum, Szczecin:

 

  1. Iwona Pawlak (022926)
  2. Magda Wróblewska (026871), kapitan
  3. Beata Makowska (021425)
  4. Monika Starosta (024435)
  5. Sylwia Wolszczak (024942)
  6. Katarzyna Płodowska (031138)

 

Licencja: D00058, Nazwa drużyny: mvb Bene Squash Team Ladies 2, Obiekt: Bene Sport Centrum, Szczecin:

 

  1. Sonia Rak (023201), kapitan
  2. Monika Pyszkowska (024718)
  3. Barbara Pyziołek (026137)
  4. Paulina Nachaczewska (031337)
  5. Natalia Brzozowa (030165)
  6. Karolina Kochmańska (024808)

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner