Drużyny juniorskie - składy

* zawodnicy przekreśleni podlegają dalszej weryfikacji

 DRUŻYNY JUNIORSKIE : 

 

Region Małopolski:

Licencja: B00005, Nazwa drużyny: SNS Foods McWil Squash4you Junior Boys Team, Obiekt: Squash4You, Kraków:

U11: 1. Karol Krysiak (023999), 2. Adam Brożek (030228)

U13: 1. Karol Krysiak (023999), 2. Leon Krysiak (024000), 3. Jakub Gogol (021901), 4. Jan Mazurkiewicz (025093), 5. Roch Burmer (029765), 6. Artur Sałata (025790)

U15: 1. Leon Krysiak (024000), 2. Jakub Pytlowany (021567), 3. Jakub Gogol (021901), 4. Maciej

Papkoj (029336)

U17: 1. Jakub Gogol (021901), 2. Mikołaj Giemza (023297), 3. Mikołaj Sztaba (026721), 4. Jakub Pytlowany (021567)

U19: 1. Mikołaj Giemza (023297), 2. Bartosz Rewilak (022229), 3. Wiktor Kralka, kapitan (023210), 4. Jakub Pytlowany (021567), 5. Mikołaj Sztaba (026721)

 

Licencja: G00003, Nazwa drużyny: Squash4you Junior Girls Team, Obiekt: Squash4You, Kraków:

U11: Zuzanna Góra (029699)

U13: 1. Jagoda Góra (027585), 2. Wiktoria Mikołajczyk (025724)

U15: 1. Jagoda Góra (027585), 2. Marta Brożek (028622), 3. Emilia Boroń (028167)

U17: 1. Natalia Czekaj (021113), kapitan, 2. Zuzanna Adamiszyn (028317), 3. Maria Knapczyk (030416), 4. Aleksandra Banak (028600), 5. Emilia Boroń (028167, 6. Paulina Mikołajczyk (025789)

U19: 1. Natalia Czekaj (021113), 2. Zuzanna Adamiszyn (028317), 3. Natalia Nikoniuk (029602), 4. Maria Knapczyk (030416), 5. Aleksandra Banak (028600), 6. Paulina Mikołajczyk (025789), 7. Alicja Rusek (030572)

 

Region Mazowiecki:

 

Licencja: B00015, Nazwa drużyny: Squash City Team I, Obiekt: Squash City, Warszawa:

 

U11: 1. Bruno Campbell (028245), 2. Maksymilian Nowakowski (029404)

U13: 1. Michał Sienkiewicz (025799), 2. Krzysztof Kuc (025418)

U15: 1. Aleksander Fordoński (021985)

U17: 1. Jakub Fordoński (021216), kapitan, 2. Robert Janasiewicz (023448)

U19: 1. Piotr Sienkiewicz (024726)


 

Licencja: B00016, Nazwa drużyny: Play Kwadrat Junior Squash Team, Obiekt: Play Kwadrat, Łady:

 

U11: 1. Antoni Jakubiec (029798), 2. Aleksander Gnitecki (030150), 3. Igor Anisiewicz (030621)

U13: 1. Jakub Nagalski (027413), 2. Antoni Jakubiec (029798)

U15: 1. Jakub Nagalski (027413), 2. Eryk Lis (031718)

U17: Piotr Nowak (023507), kapitan

U19: 1. Gaspar Rybaczewski (021169), 2. Mateusz Szabelski (021126)

 

 

Licencja: B00018, Nazwa drużyny: Kahuna Team, Obiekt: Kahuna Squash & Badminton, Warszawa:

 

U11: 1. Dominik Mozer (      )

U13: 1. Nikodem Kazanowski (025830)

U15: 1. Nikodem Kazanowski (025830)

U17: Aleksander Kanton (022337)

U19: 1. Marcin Hrycaj (022339), kapitan

 

 

Licencja: B00020, Nazwa drużyny: Squash City Team II, Obiekt: Squash City, Warszawa:

 

U11: 1. Szymon Kowalczyk (031609)

U13: 1. Antoni Binasik (025126), 2. Alex Winter (028750)

U15: 1. Jakub Puzio (021072), 2. Michał Dąbrowski (021218)

U17: 1. Jakub Ostrowski (024184)

U19: 1. Szymon Kowalczyk (031609), 2. Antoni Binasik (025126), 3. Alex Winter (028750), 4. Jakub Puzio (021072), 5. Michał Dąbrowski (021218), 6. Jakub Ostrowski (024184), kapitan

 

 

Region Śląski:

 

Licencja: B00006, Nazwa drużyny: Enjoy Junior Team, Obiekt: Enjoy, Bielsko-Biała:

 

U11: 1. Sebastian Płonka (029601), 2. Krzysztof Białojański (029959), 3. Weronika Zimecka (026605)

U13: 1. Nataniel Hernas (023306), 2. Jakub Zimecki (02372)

U15: 1. Kajetan Lipski (025796), 2. Nataniel Hernas (023306), 3. Mikołaj Moncznik (023731)

U17: 1. Kajetan Lipski (025796), 2. Maksymilian Wielgus (023347), kapitan

U19: 1. Maksymilian Wielgus (023347), 2. Mateusz Szewczyk (023308)

 

 

Licencja: B00013, Nazwa drużyny: Quick Nick Squash and More Hitjunior, Obiekt: Squash and More, Orzech:

 

U11: 1. Krzysztof Opiłek (031005)

U13: 1. Aleksander Kozik (021540), kapitan

U15: 1. Aleksander Kozik (021540), 2. Julia Patałąg (022862)

U17: 1. Paulina Jaruga (027752), 2. Karina Tyma (016783) 3. Julia Patałąg (022862), 4. Aleksander Kozik (021540)

U19: 1. Karina Tyma (016783), 2. Bartosz Niewiadomski (031004), 3. Julia Patałąg (022862), Paulina Jaruga (027752)

 

 

Licencja: B00014, Nazwa drużyny: Factory Red Dragon Junior, Obiekt: Factory Squash&Fitness, Sosnowiec:

 

U11: 1. Maciej Bujak (029850), 2. Oliwier Kawalec (031032)

U13: 1. Adam Bińczak (029855), 2. Michał Kozicki (031039)

U15: 1. Kamil Pol (025356)

U17: 1. Jakub Pol (025357)

U19: 1. Martyna Dakowska (025614), kapitan

 

 

 

Region Wielkopolski:

Licencja: B00003 , Nazwa drużyny: Abram Junior Team Poznań, Obiekt: Stacja Squash, Poznań:

U11: 1. Jan Samborski (024377), 2. Mateusz Ptaszek (031584), 3. Tymon Zdrojewski (031548)

U13: 1. Łukasz Marcinkowski (022623), 2. Mateusz Marcinkowski (022540)

U15: 1. Piotr Szymaczek (022590)2. Makary Jankowiak (022538)

U17: 1. Marcin Sikorski (026771), kapitan, 2. Jakub Dyczkowski (022535)

U19: 1. Kamil Przybitkowski (023801)

 

Licencja: B00008, Nazwa drużyny: Junior Pro Team, Obiekt: Mysquash, Poznań:

 

U11: 1. Jakub Solawa (030850)

U13: 1. Maksymilian Celm (023334)

U15: 1. Wojciech Dobrzyński (023333)

U17: 1. Tytus Felbór (021237)

U19: 1. Piotr Hemmerling (015420), kapitan, 2. Maciej Forreiter (021165)

 

 

Licencja: G00001, Nazwa drużyny: Junior Girls Pro Team, Obiekt: Mysquash Club:

 

U11: 1. Zuzanna Janyga (      ), 2. Nell Dykcik (031462)

 

U13: 1. Aleksandra Tomczyk (026870), 2. Natasza Grzechowiak (026956)

 

U15: 1. Dominika Lubińska (023172), 2. Natasza Grzechowiak (026956), 3. Marta Buczkowska (026363)

 

U17: 1. Marta Buczkowska (026363), 2. Dominika Lubińska (023172)

 

U19: 1. Aleksandra Surdziel (020246), kapitan

 

 

 

Region Dolnośląski:

 

Licencja: B00019, Nazwa drużyny: Hasta La Vista, Obiekt: Centrum Sportowe Hasta La Vista, Wrocław:

 

U11: 1.Michał Grobel (027126)

U13: 1. Tymon Becella (028133), 2.Mikołaj Hyżyk (031619)

U15: 1. Jakub Woziwodzki (016524), 2. Michał Durkalec (028222)

U17: 1. Jakub Trojanowicz (027503), kapitan, 2. Michał Szewczak (028227)

U19: 1. Aleksander Pietrzak (024363)

 

 

Licencja: G00005, Nazwa drużyny: Hasta La Vista Girls, Obiekt: Centrum Sportowe Hasta La Vista:

 

U11: 1. Julia Kopacz (028226)

U13: 1. Aleksandra Trojanowicz (030129)

U15: 1. Zuzanna Pacia (028960)

U17: 1. Aleksandra Burak (025163), kapitan, 2. Aleksandra Hyżyk (029897)

U19: 1. Julia Burak (025160)

 

 

Region Zachodniopomorski:

 

Licencja: B00017, Nazwa drużyny: Squash Zone Club Junior Team, Obiekt: Squash Zone Club, Szczecin:

 

U11: 1. Franciszek Michniewicz (027859) 2. Tola Otrząsek (028737)

U13: 1. Jakub Szopiak (027668), 2. Franciszek Michniewicz (027859)

U15: 1. Dawid Klimowicz (0233484), 2. Jakub Szopiak (027668)

U17: 1. Mikołaj Korsak (022956) 2. Filip Jarota (025095)

U19: 1. Mateusz Osojca (022999), kapitan, 2. Filip Jarota (025095), 3. Damian Kraczkowski (026834)

 

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner