Drużyny męskie - składy

* zawodnicy przekreśleni podlegają dalszej weryfikacji

 

DRUŻYNY MĘSKIE:

 

 

Region Małopolski:

 

Licencja: M00007, Nazwa drużyny: Good Filling S4Y Masters, Obiekt: Squash4You Północ, Kraków:

  1. Jakub Szostek (026517)
  2. Damian Klęsk (025036)
  3. Piotr Nowosiad (025501)
  4. Adam Macheta (024210)
  5. Martin Brzostek (023346)
  6. Grzegorz Brożek (021308)
  7. Maciej Hawrylak (024208)
  8. Krzysztof Chmiel (024094), kapitan

 

Licencja: M00012, Nazwa drużyny: Refitner Squashmafia Kraków, Obiekt: Racquet Squash Club, Kraków:

  1. Jarosław Hebda (021584)
  2. Daniel Krochmal (023728)
  3. Mariusz Skocz (021187)
  4. Robert Żołnierek (028883)
  5. Janusz Adamiszyn (024788), kapitan
  6. Maciej Krasiński (012691)
  7. Grzegorz Cyborowski (026568)
  8. Wojciech Zakręta (029223)
  9. Filip Półtoranos (028018)

 

Licencja: M00013, Nazwa drużyny: Led-Labs Squash Team, Obiekt: Racquet Squash Club, Kraków:

  1. Petr Rohun (029772), Czechy
  2. Sławomir Widomski (022174)
  3. Zdzisław Kosiński (021516), kapitan
  4. Marcin Łukawski (014155)
  5. Bartosz Dziewolski (009843)
  6. Miłosz Wnęk (021846)
  7. Bartosz Rycerz (004606)
  8. Grzegorz Trzcieliński (021545)

 

Licencja: M00014, Nazwa drużyny: Reservise.com Squashmafia Kraków, Obiekt: Racquet Squash Club, Kraków:

  1. Patrik Rohun (022943), Czechy
  2. Michał Jachimowicz (021115)
  3. Łukasz Juzwa (010241)
  4. Jakub Krzanik (015673), kapitan
  5. Mikołaj Wiechecki (023989)
  6. Igor Widomski (024464)
  7. Maciej Brzozowski (027440)

 

Licencja: M00015, Nazwa drużyny: Squashmafia Racquet Cracow, Obiekt: Racquet Squash Club, Kraków:

  1. Artur Styczeń (023611) rezygnacja
  2. Rafał Goliński (024938)
  3. Piotr Chojnacki (024202)
  4. Wojciech Bruzda (024009)
  5. Tomasz Michałek (024845), kapitan
  6. Maciej Gajewski (025677)
  7. Daniel Kozak (027123)
  8. Przemysław Bańdos (022042)

 

Licencja: M00019, Nazwa drużyny: Echa Leśne Kielce Team, Obiekt: Squash Korona, Kielce:

  1. Mikołaj Giemza (023297)
  2. Grzegorz Leżuch (021273), kapitan
  3. Michał Kowal (023104)
  4. Grzegorz Pędzik (023242)
  5. Adam Obara (023228)
  6. Fabian Zieliński (023578)
  7. Paweł Siatkowski (023105)
  8. Michał Sieradzan (023239)
  9. Grzegorz Jelonek (023159)
  10. Artur Pawlik (023777)

 

Licencja: M00032, Nazwa drużyny: MLP Group Alizka Squash Team, Obiekt: Alizka Squash and Fitness Club, Krzeszowice:

 

  1. Peter Creed (      ), Walia rezygnacja
  2. Kostiantyn Rybalchenko (016866), Ukraina
  3. Grzegorz Gajewski (015970)
  4. Dawid Kapral (012076), kapitan
  5. Jakub Brzezicki (027331)
  6. Damian Korostyński (021867)
  7. Bogusław Kaleta (024712)
  8. Sebastian Śmietański (009518)
  9. Jakub Cichocki (024713)

 

Licencja: M00033, Nazwa drużyny: Zabierzów Squash Team, Obiekt: Zabierzów Squash, Zabierzów:

  1. Marcin Zimny (028684)
  2. Leszek Zieliński (027176)
  3. Maciej Fedczyszyn (022936), kapitan
  4. Wojciech Kozłowski (029476)
  5. Kamil Rotnicki (023888)
  6. Kamil Domański (024684)
  7. Piotr Pryga (029487)

 

Licencja: M00035, Nazwa drużyny: Ultras Zabierzów Squash Team, Obiekt: Zabierzów Squash, Zabierzów:

  1. Christophe Mansuis (021740), Francja
  2. Mikołaj Krzyżaniak (031016)
  3. Paweł Więcław (024852), kapitan
  4. Tomasz Mizak (008791)
  5. Wojciech Duraj (024212)
  6. Adrian Batko (023047)
  7. Mikołaj Traczyk (021481)

 

Licencja: M00036, Nazwa drużyny: Pizza Paolo Zadyma Squash Team Zabierzów, Obiekt: Zabierzów Squash, Zabierzów:

  1. Jakub Sichnarek (021420), Czechy
  2. Tomasz Bolechała (000030)
  3. Artur Machno (019653)
  4. Przemek Dróżdż (019601)
  5. Tomasz Wilczyński (021188), kapitan
  6. Krzysztof Pietras (008532)
  7. Paweł Dziurzyński (021539)
  8. Michał Pilch (023567)
  9. Paweł Sas (023550)

 

Licencja: M00037, Nazwa drużyny: Angry Squash Boys, Obiekt: Zabierzów Squash, Zabierzów:

  1. Mateusz Macałka (024781)
  2. Franek Pepliński (013111)
  3. Radosław Janora (026760)
  4. Jakub Latawiec (010181)
  5. Jakub Chmielowski (015012), kapitan
  6. Artur Wala (006708)
  7. Konrad Kaczanowski (022036)

 

Licencja: M00048, Nazwa drużyny: MSA.68x, Obiekt: Atlantic Squash, Kraków:

  1. Krzysztof Bąk (021476)
  2. Michał Szychowski (022711)
  3. Miłosz Dużyński (026672)
  4. Dominik Suchocki (006861), kapitan
  5. Dariusz Chachłowski (004316)
  6. Marcin Soszka (030556)

 

Licencja: M00058, Nazwa drużyny: Atlantic Squash Team 2, Obiekt: Atlantic Squash, Kraków:

  1. Tomasz Marczewski (002088)
  2. Adam Wiszowaty (024608), kapitan
  3. Sławomir Krzywak (024127)
  4. Michał Głowacki (025397)
  5. Szymon Głowicki (007920)
  6. Paweł Bała (022949)
  7. Sebastian Chojnacki (029398)

 

Licencja: M00059, Nazwa drużyny: Atlantic - PanSquash.pl - SquashTime.pl, Obiekt: Atlantic Squash, Kraków:

  1. Sławomir Połeć (001239)
  2. Żukrowski Jakub (001630)
  3. Wojciech Makara (002444)
  4. Sebastian Woda (002473), kapitan
  5. Grzegorz Sławiński (002958)
  6. Tomasz Czekaj (014971)
  7. Piotr Romaniec (011492)
  8. Rafał Laska (010703)
  9. Tomasz Nowak (000916)
  10. Wojciech Szczeklik (002450)

 

Licencja: M00061, Nazwa drużyny: PszeniczNick Alizka Squash Team, Obiekt: Alizka Squash and Fitness Club, Krzeszowice:

  1. Piotr Baranowski (025129)
  2. Krzysztof Tałach (023993)
  3. Karol Rewera (025616)
  4. Karol Filas (023997), kapitan
  5. Marcin Kopacz (026045)
  6. Marcin Wiski (024727)
  7. Tomasz Rożen (024211)
  8. Krzysztof Marcjan (024386)

 

Licencja: M00062, Nazwa drużyny: Zabierzów Squash Warriors, Obiekt: Zabierzów Squash, Zabierzów:

  1. Michał Mróz (029043)
  2. Sylwester Pychyrek (029175)
  3. Konrad Mańczak (028797)
  4. Michał Majchrzak (029969), kapitan
  5. Grzegorz Urban (029091)
  6. Wiktor Czepielik (031752)

 

Licencja: M00083, Nazwa drużyny: SNS Foods McWil Squash4You Team 1, Obiekt: Squash4You, Kraków:

  1. Karim Abdel Gawad (031656), Egipt
  2. Nick Matthew (023434), Anglia
  3. Dylan Bennett (022064), Holandia
  4. Mateusz Kotra (003614)
  5. Michał Kotra (007095)
  6. Grzegorz Kaleta (011486)
  7. Filip Mazurkiewicz (021142)
  8. Stanisław Rusek (021609)
  9. Jakub Pytlowany (021567)
  10. Maciej Politański (024294)
  11. Wiktor Kralka (023210)
  12. Maciej Maciantowicz (000431), kapitan

 

Licencja: M00084, Nazwa drużyny: Krakżal Squash4you Team 2, Obiekt: Squash4You, Kraków:

  1. Bartosz Rewilak (022229)
  2. Kordian Zawadzki (022616)
  3. Maciej Żuchowicz (024317)
  4. Paweł Winiarczyk (021195), kapitan
  5. Maciej Stypa (024295)
  6. Jan Braun (025394)
  7. Maciej Godula (028000)
  8. Radosław Tarach (023850)

 

 

Licencja: M00122, Nazwa drużyny: Squash Devils, Obiekt: Akademia Squasha, Rzeszów:

  1. Maciej Tutaj (024944)
  2. Jakub Nowak (025912)
  3. Daniel Litwin (024535)
  4. Radosław Kraśnicki (023149)
  5. Jan Rochecki (026532), kapitan
  6. Tomasz Harpula (023064)
  7. Sławomir Świder (023132)
  8. Mariusz Dereń (005596)
  9. Dawid Dembowski (023142)
  10. Tomasz Buczak (023121)

 

 

Licencja: M00179, Nazwa drużyny: Alizka Squash Team, Obiekt: Alizka Squash and Fitness Club, Krzeszowice:

 

  1. Tomasz Druzgała (024453)
  2. Filip Bachowski (016323)
  3. Krzysztof Cholewa (029648), kapitan
  4. Łukasz Zawadzki (027396)
  5. Robert Hapek (029654)
  6. Piotr Połtowicz (027395)
  7. Andrzej Piechota (028288) rezygnacja

 

Licencja: M00185, Nazwa drużyny: Fast&Furious Squash Team, Obiekt: Zabierzów Squash, Zabierzów:

  1. Maxime Legras (030442), Francja
  2. Maciej Gliwiak (024236)
  3. Bartłomiej Miśkowiec (027392)
  4. Tomasz Niziołek (028719)
  5. Artur Gojny (029988), kapitan
  6. Tomasz Kukla (029638)

 

Region Mazowiecki:

Licencja: M00016, Nazwa drużyny: Anoya Freaks Team, Obiekt: Anoya Squash, Stare Babice:

 

  1. Dymitrij Miszyn (031735), Rosja
  2. Krzysztof Pieńkowski (002579)
  3. Robert Gogłuska (014072)
  4. Aleksander Wojtecki (021606)
  5. Paweł Michalczuk (024238), kapitan
  6. Paweł Kęsicki (021117)
  7. Kacper Wiśniewski (005774)
  8. Marek Jędrzejewski (022606)


Licencja: M00068, Nazwa drużyny: Play Kwadrat Squash Team, Obiekt: Play Kwadrat, Łady:

 

  1. Miguel Rodriguez (029491), Kolumbia
  2. Omar Mosaad (031819), Egipt
  3. Daniel Poleshchuk (023191), Izrael
  4. Przemysław Atras (013631)
  5. Rafał Rykowski (000804)
  6. Jakub Jaworski (008957)
  7. Adrian Marszał (019481)
  8. Jan Gajl (008992)
  9. Tomasz Fajfer (021120), kapitan
  10. Rafał Kozłowski (012024)
  11. Michał Stanosz (009205)
  12. Piotr Kuźmiński (017338)


Licencja: M00071, Nazwa drużyny: PURETECH Kahuna Team, Obiekt: Kahuna Squash & Badminton, Warszawa:

 

  1. Gregory Gaultier (022116), Francja
  2. Cameron Pilley (023622), Australia
  3. Amr Shabana (025808), Egipt
  4. Martin Hyams (003732), Anglia
  5. Denis Łopatin (001222), Rosja
  6. Wojciech Nowisz (000483), kapitan
  7. Łukasz Stachowski (13105)
  8. Łukasz Kondratowicz (22772)
  9. Kamil Dominiak (000075)
  10. Michał Wróbel (008839)
  11. Robert Łuniewski (000425)
  12. Sławomir Nowisz (000490)


Licencja: M00072, Nazwa drużyny: Squashmasters Team, Obiekt: Squash City Targówek, Warszawa:

 

  1. Piotr Gorzelak (000141)
  2. Krzysztof Januszewski (021944), kapitan
  3. Igor Grzeszczuk (009553)
  4. Piotr Zieliński (023826)
  5. Piotr Sienkiewicz (024726)
  6. Grzegorz Leśniak (028606)
  7. Tomasz Kwiatkowski (010086)
  8. Jakub Ostrowski (024184)

 

 

Licencja: M00073, Nazwa drużyny: Mivia Nutrend Calypso Europlex 1, Obiekt: Calypso Europlex, Warszawa:

 

  1. Bartosz Świerczyński (000661), kapitan
  2. Tomasz Piechotka (028212)
  3. Szymon Wróbel (026843)
  4. Marcin Maląg (024830)
  5. Adrian Andrzejczyk (026899)
  6. Michał Jończyk (018780)


Licencja: M00074, Nazwa drużyny: Squash City Targówek by Mike Grzeczyn, Obiekt: Squash City Targówek, Warszawa:

 

  1. Michał Grzeczyński (023033), kapitan
  2. Marcin Szcześniak (023417)
  3. Kamil Wójtowicz (025250)
  4. Jakub Staszkiewicz (024161)
  5. Grzegorz Pubanik (029320)
  6. Leszek Sienkiewicz (023811)
  7. Karol Kreczmański (023433)


Licencja: M00105, Nazwa drużyny: PURETECH Kahuna Team 2, Obiekt: Kahuna Squash & Badminton, Warszawa:

 

  1. Tomas Hanzelka (022033), Czechy
  2. Louis Voute (031725), Francja
  3. Przemysław Gnitecki (001400), kapitan
  4. Marcin Ratigowski (011227)
  5. Grzegorz Kwiatkowski (002935)
  6. Grzegorz Multan (003070)
  7. Szczepan Rubczyński (027482)
  8. Michał Grzybowski (009300)

 

Licencja: M00106, Nazwa drużyny: PURETECH Kahuna Team 3, Obiekt: Kahuna Squash & Badminton, Warszawa:

 

  1. Marcin Szymczak (002833)
  2. Tomasz Kulik (003494)
  3. Jan Szumowski (022407)
  4. Wojciech Skublewski (012946), kapitan
  5. Marcin Hrycaj (022339)
  6. Aleksander Kanton (022337)

 

Licencja: M00107, Nazwa drużyny: Squash City & Euvic Team, Obiekt: Squash City Ochota, Warszawa:

 

  1. Mathieu Castagnet (025810), Francja
  2. Lucas Serme (027777), Francja
  3. Matthew Karwalski (023626)
  4. Marcin Karwowski (000810)
  5. Marek Wojnarski (005722)
  6. Marek Jankowski (005591)
  7. Maciej Kowalik (023355)
  8. Michał Teichert (013832)
  9. Paweł Szostek (008845), kapitan
  10. Mateusz Morgiewicz (001937)
  11. Bartłomiej Wojtunik (022577)
  12. Przemek Banach (025634)

 

Licencja: M00118, Nazwa drużyny: Chłopaki z Ferajny Anoya Team, Obiekt: Anoya Squash, Stare Babice:

 

  1. Rafał Zając (025987)
  2. Michał Szukalski (028759)
  3. Mateusz Olczak (029212)
  4. Marcin Kołodziejczyk (025877), kapitan
  5. Piotr Śliwiński (024897)
  6. Kamil Sosnowski (023408)
  7. Michał Antoniewicz (027868)
  8. Justyn Górecki (026336)


Licencja: M00120, Nazwa drużyny: Mivia Nutrend Calypso Europlex 2, Obiekt: Calypso Europlex, Warszawa:

 

  1. Mariusz Grodzki (028518)
  2. Maciej Firkowski (028211)
  3. Piotr Oryński (028519)
  4. Łukasz Kopeć (029136)
  5. Łukasz Gębala (022554)
  6. Przemysław Sadłoń (017203), kapitan


Licencja: M00124, Nazwa drużyny: Squash City Targówek Team, Obiekt: Squash City Targówek, Warszawa:

 

  1. Wojciech Karwowski (003488)
  2. Piotr Zagajewski (014422)
  3. Jakub Wroniecki (005521), kapitan
  4. Mikołaj Modrzewski (018810)
  5. Andrzej Iwan (010100)
  6. Marcin Lohmann (012596)


Licencja: M00134, Nazwa drużyny: Team2, Obiekt: Play Kwadrat, Łady:

 

  1. Artur Rogalski (026094)
  2. Grzegorz Mikuła (026260), kapitan
  3. Wojciech Bakuła (022883)
  4. Bartosz Pelc (023431)
  5. Piotr Nowak (023507)
  6. Piotr Boguszewicz (026234)

 

Licencja: M00140, Nazwa drużyny: CRM Expert Team, Obiekt: Aerosquash, Warszawa:

 

  1. Jacek Grochowina (000158)
  2. Andrzej Bystrzejewski (013140), kapitan
  3. Jan Pisula (021945)
  4. Paweł Bystrzejewski (029178)
  5. Mateusz Romiszewski (029593)
  6. Paweł Tatomir (026661)

 

Licencja: M00153, Nazwa drużyny: OTC Squash Fighters, Obiekt: Okęcie Tennis Club, Warszawa:

 

  1. David Guerri  (031741), Hiszpania
  2. David Szecsi (029394), Węgry
  3. Jacek Samociuk (024233)
  4. Jarosław Kołton (025777)
  5. Piotr Bonecki (024626)
  6. Hubert Wewiórkowski (027036), kapitan
  7. Kamil Mikiewicz (024627)
  8. Tadeusz Kawiński (029322)
  9. Artur Kawęcki (031128)

 

Licencja: M00168, Nazwa drużyny: Calypso Europlex Team 1, Obiekt: Calypso Europlex, Warszawa:

 

  1. Tomasz Rudnik (029241)
  2. Łukasz Sierant (024618)
  3. Karol Jaszczuk (021708), kapitan
  4. Marcin Truskawa (012372)
  5. Przemysław Łomża (030830)
  6. Michał Dobrowolski (001682)

 

Licencja: M00169, Nazwa drużyny: Calypso Europlex Team 2, Obiekt: Calypso Europlex, Warszawa:

 

  1. Anton Rogachevskyi (031738), Ukraina
  2. Jędrzej Pałka (031618)
  3. Waldemar Jastrzębski (031745)
  4. Mateusz Romanowski (025769)
  5. Michał Dzieciuchowicz (029354)
  6. Jakub Ciepiela (030825), kapitan

 

Licencja: M00172, Nazwa drużyny: Legionowo Porusza Spektrum Sportu I, Obiekt: Spektrum Sportu, Legionowo:

 

  1. Michał Szostek (014793), kapitan
  2. Marek Cichocki (029272)
  3. Tomasz Jarzębowski (030692)
  4. Marcin Wilk (001179)
  5. Krzysztof Witkowski (029295)
  6. Artur Habrajski (028749)
  7. Grzegorz Kłosiński (030676)
  8. Sebastian Pielach (030713)

 

Licencja: M00173, Nazwa drużyny: Legionowo Porusza Spektrum Sportu II, Obiekt: Spektrum Sportu, Legionowo:

 

  1. Krzysztof Wrzosek (028853), kapitan
  2. Piotr Filipiak (029278)
  3. Marcin Zółcik (029297)
  4. Sławomir Waryszak (030691)
  5. Stefan Jakubowski (029263)
  6. Andrzej Niezgoda (025199)
  7. Adam Książczyk (031190)

 

Licencja: M00181, Nazwa drużyny: Akademia Squash Team 1, Obiekt: Play Kwadrat, Łady:

 

  1. Marcin Zieliński (022477)
  2. Bolesław Gidziński (023058)
  3. Rafał Drzewiecki (024606)
  4. Marcin Bronkowski (023925)
  5. Michał Białas (025997)
  6. Marek Albigowski (023268)
  7. Grzegorz Karczewski (024746), kapitan

 

 

Licencja: M00182, Nazwa drużyny: Akademia Squash Team 2, Obiekt: Play Kwadrat, Łady:

 

  1. Piotr Wiśniewski (002890), kapitan
  2. Adam Babik (022570)
  3. Jakub Kurlenda (029335)
  4. Robert Strulak (028001)
  5. Marcin Komorowski (026180)
  6. Grzegorz Laskowski (031709)
  7. Sebastian Poznański (      ) rezygnacja
  8. Norbert Wysokiński (031720)

 

 

Region Śląski:


Licencja: M00011, Nazwa drużyny: Pluscom Team Via Sport, Obiekt: Via Sport, Jaworzno:

 

  1. Oliver Hoare (031660), Wielka Brytania
  2. Adrian Sokół (023515), kapitan
  3. Marcin Wojciechowski (023540)
  4. Mateusz Kędzierski (024510)
  5. Marcin Legutko (025011)
  6. Marek Chojowski (023514)
  7. Michał Sarga (022851) rezygnacja

 

Licencja: M00020, Nazwa drużyny: Quick Nick Squash and More Hitmen 1, Obiekt: Squash and More, Orzech:

 

  1. Simon Roesner (023452), Niemcy
  2. Tim Weber (029360), Niemcy
  3. Tom Ford (031614), Anglia rezygnacja
  4. Mark Bellinger (021196), Anglia
  5. Grzegorz Przybysz (024668)
  6. Marcin Kozik (000313), kapitan
  7. Marcin Grabowski (018649)
  8. Kamil Dudek (024088)
  9. Maciej Stolecki (023301)
  10. Tomasz Bosakowski (003169)

 

Licencja: M00027, Nazwa drużyny: Stary Hangar, Obiekt: Stary Hangar, Gliwice:

 

  1. Artur Smoleń (008762), kapitan
  2. Grzegorz Gigoń (008638)
  3. Piotr Pach (008494)
  4. Szymon Sufleta (024242)
  5. Mirosław Łobos (008816)
  6. Tomasz Rusinowski (003175)

 

Licencja: M00028, Nazwa drużyny: Squash Point Club 2, Obiekt: Squash Point, Sosnowiec:

 

  1. Mateusz Wicher (024929)
  2. Rafał Kujawa (021615)
  3. Krzysztof Habas (022075)
  4. Adrian Janik (022164), kapitan
  5. Piotr Patałąg (023508)
  6. Piotr Sekuła (023805)
  7. Michał Machelski (022530)

 

Licencja: M00034, Nazwa drużyny: Kanlux Vitasport Żory, Obiekt: Vitasport Żory:

 

  1. Marcin Nieradzik (024141), kapitan
  2. Dariusz Wałach (025744)
  3. Damian Szuła (028216)
  4. Maciej Homel (023368)
  5. Tomasz Barski (024175)
  6. Piotr Chrapkiewicz (022899)
  7. Wojciech Wajda (016688)

 

Licencja: M00038, Nazwa drużyny: Mavi Squash Team, Obiekt: Mavi Area Squash&Fitness, Łaziska Górne:

 

  1. Peter Rohun (029772), Czechy
  2. Marek Sowa (023527), kapitan
  3. Marcin Janik (005260)
  4. Michał Pas (022893)
  5. Szymon Kliszka (024313)
  6. Piotr Kiszka (024133)

 

Licencja: M00039, Nazwa drużyny: Freestyle Squashmania Team, Obiekt: Squashmania, Gliwice:

 

  1. Paweł Łyczko (021847)
  2. Grzegorz Masierak (021897), kapitan
  3. Krzysztof Jerzykowski (022334)
  4. Szymon Horzela (025282)
  5. Piotr Żurawlow (022796)
  6. Michał Frej (023918)

 

Licencja: M00046, Nazwa drużyny: Factory Red Dragon, Obiekt: Factory Squash&Fitness, Sosnowiec:

 

  1. Krzysztof Świeca (024635)
  2. Bartosz Świeca (023219), kapitan
  3. Artur Jaksik (008704), rezygnacja
  4. Tomasz Pyrsz (021149)
  5. Paweł Kastelik (024344)
  6. Kamil Pol (025356)
  7. Jakub Pol (025357)

 

Licencja: M00047, Nazwa drużyny: Squash Point Club 3, Obiekt: Squash Point, Sosnowiec:

 

  1. Paweł Białas (024951)
  2. Jakub Palka (027289), kapitan
  3. Norbert Górski (023529)
  4. Adam Walczak (024278)
  5. Robert Patałąg (022794)
  6. Bartosz Brzęska (021902)
  7. Krzysztof Jagielski (030300)
  8. Grzegorz Burczak (022040)

 

Licencja: M00051, Nazwa drużyny: Quick Nick Squash and More Hitmen 2, Obiekt: Squash and More, Orzech:

 

  1. Joshua Masters (031617), Anglia
  2. Laurens Anjema (023386), Holandia
  3. Daniel West (021546), Anglia
  4. Łukasz Rózicki (022463)
  5. Marcin Laszuk (022455)
  6. Tomasz Muszer (022679)
  7. Krzysztof Goral (024408)
  8. Sebastian Weber (021993), kapitan
  9. Konrad Blewąski (022755)

 

Licencja: M00052, Nazwa drużyny: Profi Squash Team, Obiekt: Profi Squash, Sosnowiec:

 

  1. Roy Oudejans (022710), Holandia
  2. Igor Pijanowski (023820), kapitan
  3. Piotr Pogonowski (024806)
  4. Mateusz Biernat (029345)
  5. Tomasz Majcherczyk (025033)
  6. Michał Stefanowski (022771)

 

Licencja: M00056, Nazwa drużyny: Squash Point Team, Obiekt: Squash Point, Sosnowiec:

 

  1. Victor Byrtus (027650), Czechy
  2. Grzegorz Sikora (019647), kapitan
  3. Michał Kasperek (005113)
  4. Kamil Kalinowski (021099)
  5. Witold Gryz (018394)
  6. Jarosław Stachowiak (021900)
  7. Robert Olejniczak (021116)
  8. Szymon Wolek (002409)

 

Licencja: M00057, Nazwa drużyny: Squash Point Club 1, Obiekt: Squash Point, Sosnowiec:

 

  1. Krzysztof Dawid (022085)
  2. Wojciech Sodo (021101)
  3. Rafał Rygielski (022235), kapitan
  4. Krzysztof Janiga (023348)
  5. Łukasz Patałąg (022863)
  6. Piotr Niechciał (022693)
  7. Mateusz Koch (023100)

 

Licencja: M00075, Nazwa drużyny: Rocket Ball, Obiekt: Squashmania, Gliwice:

 

  1. Maciej Wyciślak (021230)
  2. Krystian Michalski (022349)
  3. Tomasz Nowacki (023187)
  4. Piotr Kucia (021648), kapitan
  5. Michał Surmicki (022184)
  6. Zbigniew Łacisz (029848)

 

Licencja: M00076, Nazwa drużyny: Toyota Konsek Factory Squash Team, Obiekt: Factory Squash & Fitness, Sosnowiec:

 

  1. Krystian Miliński (022821)
  2. Tomasz Kazanecki (022692), kapitan
  3. Tomasz Brzozowski (022325)
  4. Radosław Dorniak (021323)
  5. Przemysław Góra (025747)
  6. Kamil Konieczny (022764)
  7. Tomasz Kania (025026)
  8. Maciej Breguła (008609)

 

Licencja: M00078 , Nazwa drużyny: Scout Squash Team 1, Obiekt: Scout Squash Club, Częstochowa:

 

  1. Marcin Bartolewski (021241), kapitan
  2. Maciej Wolski (022461)
  3. Mariusz Musialik (022185)
  4. Rafał Znojkiewicz (022217)
  5. Mariusz Kulczyński (023445)
  6. Łukasz Karoń (024175)

 

Licencja: M00103, Nazwa drużyny: Enjoy Squash Team 1, Obiekt: Enjoy Squash, Bielsko-Biała:

 

  1. Pavel Sladecek (005828), Czechy
  2. Wacław Staszkiewicz (001713)
  3. Maksymilian Wielgus (023347)
  4. Maciej Kliś (001765), kapitan
  5. Bartosz Gil (004635)
  6. Mateusz Szewczyk (023308)
  7. Szymon Papierkowski (023285)
  8. Robert Salitra (013080)

 

Licencja: M00104, Nazwa drużyny: Enjoy Squash Team 2, Obiekt: Enjoy Squash, Bielsko-Biała:

 

  1. Maciej Kondziołka (000276)
  2. Jacek Płonka (021805)
  3. Piotr Jóźwiak (011055)
  4. Tomasz Figura (023303)
  5. Jarosław Dziech (028802)
  6. Wojciech Sztafa (028070)
  7. Rafał Majda (026456), kapitan

 

Licencja: M00116, Nazwa drużyny: Squash Szok Team, Obiekt: Fitness Szok, Jaworzno:

 

  1. Artur Wilk (024497), kapitan
  2. Mateusz Wronkowski (025388)
  3. Paweł Kobielus (015880)
  4. Grzegorz Różycki (024549)
  5. Aureliusz Filipczyk (023758)
  6. Tomasz Filipiak (026752)
  7. Jakub Ślęczka (024508)

 

Licencja: M00121, Nazwa drużyny: Arena Team, Obiekt: Squash Arena, Katowice:

 

  1. Mateusz Kordzikowski (024227)
  2. Łukasz Owczarczyk (026345)
  3. Tomasz Wydmański (026703), kapitan
  4. Adam Pajestka (023892)
  5. Rafał Schneider (027334)
  6. Łukasz Oleaszewski (023682)

 

Licencja: M00123, Nazwa drużyny: Toyota Rybnik & No Let Club, Obiekt: Squash Club Rybnik No Let, Rybnik:

 

  1. Patrik Pelech (028938), Czechy
  2. Miłosz Krasucki (025683)
  3. Sylwester Skrzypiec (027022)
  4. Damian Mandrysz (026177)
  5. Maciej Krasucki (008070)
  6. Wojciech Krasucki (026268)
  7. Sebastian Kłosok (021240), kapitan

 

Licencja: M00126, Nazwa drużyny: Squashok Squad, Obiekt: Squashok, Katowice:

 

  1. Michał Majchrzak (021964)
  2. Marcin Kamracki (024768), kapitan
  3. Wojciech Kloc (028098)
  4. Rafał Adamiec (024697)
  5. Mariusz Pocześniak (019400)
  6. Przemysław Tyrka (022460)

 

Licencja: M00132, Nazwa drużyny: Cob Squash Team, Obiekt: Cob Fitness Premium Club, Katowice:

 

  1. Michał Bara (024058)
  2. Martin Czakański (024308), kapitan
  3. Adam Ignatiuk (021234)
  4. Mariusz Skalny (024296)
  5. Michał Widuch (030377)
  6. Marek Sikora (030108)

 

Licencja: M00144, Nazwa drużyny: Quick Nick Squash and More Hitman III, Obiekt: Squash and More, Orzech:

 

  1. Bartosz Smolin (026862)
  2. Roman Powęzka (021242)
  3. Wojciech Prokop (022331)
  4. Marceli Cziba (022381), kapitan
  5. Kamil Dworak (025502)
  6. Grzegorz Płatek (023640)
  7. Andrzej Chachołek (031615)

 

Licencja: M00154, Nazwa drużyny: Wataha, Obiekt: Squashmania, Gliwice:

 

  1. Tomasz Prokopiak (022986), kapitan
  2. Jakub Janikowski (025743)
  3. Lech Brzozowski (024986)
  4. Rafał Widera (027215)
  5. Piotr Lenartowicz (028355)
  6. Marek Brandys (027151)

 

Licencja: M00180, Nazwa drużyny: Scout Squash Team 2, Obiekt: Scout Squash Club, Częstochowa:

 

  1. Grzegorz Misiak (021233), kapitan
  2. Paweł Grabny (022562)
  3. Karol Lachowski (029707)
  4. Mateusz Stroiński (025585)
  5. Sebastian Szynkiel (024916)
  6. Mariusz Nowak (28980)
  7. Kamil Flak (024858)

 

Licencja: M00186, Nazwa drużyny: Los Targetos N.D.W., Obiekt: Factory Squash&Fitness, Sosnowiec:

 

  1. Krzysztof Karkoszka (028774), kapitan
  2. Robert Gliwiak (024237)
  3. Tomasz Serafin (027824)
  4. Przemysław Nowak (028241)
  5. Wojciech Gorczycki (029754)
  6. Dawid Szczepański (028718)

 


 

Region Wielkopolski:

Licencja: M00018, Nazwa drużyny: Plexitech Squash Team, Obiekt: Malta Squash, Poznań:

  1. Paweł Przyłuski (000520)
  2. Artur Szenfeld (021158)
  3. Jacek Wasiela (001831), kapitan
  4. Jarosław Oleksy (016978)
  5. Włodzimierz Grzelczak (002510)
  6. Piotr Chocholski (001908)

 

Licencja: M00040, Nazwa drużyny: Squash Point Team, Obiekt: Squash Point Bydgoszcz, Bydgoszcz:

  1. Kamil Przybitkowski (023801)
  2. Bartosz Kapuściński (023674), kapitan
  3. Piotr Hełminiak (025577)
  4. Bartosz Meckien (024298)
  5. Szymon Kurdynowski (024035)
  6. Hubert Rybarczyk (026505)


Licencja: M00041, Nazwa drużyny: Squash Team Bydgoszcz, Obiekt: Squash Point Bydgoszcz, Bydgoszcz:

  1. Paweł Michalak (023475)
  2. Rafał Kapuściński (023675)
  3. Rafał Firfas (026890, kapitan
  4. Andrzej Sokołowski (025872)
  5. Michał Rudnicki (023519)
  6. Wojciech Grupa (002540)


Licencja: M00042, Nazwa drużyny: EuroLed Malta Squash Team, Obiekt: Malta Squash, Poznań:

  1. Tom Ford (031614), Anglia
  2. Sam Ellis (029298), Anglia
  3. Jakub Solnicky (023465), Czechy
  4. Philip Schafer (028615), Anglia
  5. Andrzej Pyda (001848)
  6. Konrad Tyma (001185)
  7. Karol Andrzejczak (000980)
  8. Michał Przytuła (018260), kapitan
  9. Tomasz Gałecki (001340)
  10. Tomasz Peukert (013499)
  11. Krzysztof Bronikowski (013507)
  12. Michał Witczak (022247)


Licencja: M00044, Nazwa drużyny: Malta Squash 2, Obiekt: Malta  Squash, Poznań:

  1. Paweł Włodarczyk (021919)
  2. Sebastian Drążkowiak (021276)
  3. Piotr Mikołajczak (022029)
  4. Piotr Kieruzal (022897)
  5. Mikołaj Stefański (021521), kapitan
  6. Dariusz Rochowiak (021602)
  7. Zbigniew Strojk (021046)
  8. Łukasz Sokołowski (023509)


Licencja: M00070, Nazwa drużyny: RST Mirjan24.pl, Obiekt: Rakietomania, Bralin:

  1. Adam Maciejewski (022002)
  2. Daniel Czajczyński (010005)
  3. Jakub Zalewski (024443)
  4. Krzysztof Czajczyński (014340)
  5. Łukasz Gurdak (023284), kapitan
  6. Patryk Chocaj (0275548)


Licencja: M00109, Nazwa drużyny: MySquash Pro, Obiekt: MySquash Club, Poznań:

  1. Piotr Kleszcz (023655)
  2. Dariusz Filipowski (021245), kapitan
  3. Gaspar Rybaczewski (021169)
  4. Maciej Forreiter (021165)
  5. Mateusz Szabelski (021126)
  6. Piotr Kramer (001423)
  7. Dariusz Dyrtkowski (022362)


Licencja: M00111, Nazwa drużyny: SO Squash, Obiekt: CTS Sobota, Sobota:

  1. Domagoj Spoljar (007184), Chorwacja, kapitan
  2. Łukasz Skrzypczak (015437)
  3. Maciej Kabaciński (023243)
  4. Maciej Śmiałek (021050)
  5. Paweł Kosiński (024554)
  6. Jarosław Grzechowiak (021659)
  7. Michał Szymaczek (028498)

 

Licencja: M00138, Nazwa drużyny: Wasik Team 1, Obiekt: MySquash, Poznań:

  1. Adam Wasik (001446), kapitan
  2. Bartosz Przybylski (021995)
  3. Paweł Jabłoński (014907)
  4. Artur Bałdyga (026991)
  5. Piotr Mazur (021049)
  6. Paweł Magdziarz (030137)


Licencja: M00143, Nazwa drużyny: DvdMax.pl SquashTeam Konin, Obiekt: Squash Team, Konin:

  1. Chris Shinnie (023436), Szkocja
  2. Marek Szymanowski (002562)
  3. Hubert Czmil (009164), kapitan
  4. Rafał Kaźmierczak (023021)
  5. Tomasz Glaza (024124)
  6. Radosław Michalak (022916)
  7. Marcin Smorawiński (023027)
  8. Jacek Maćkowski (022915)

 

Licencja: M00152, Nazwa drużyny: Akademia Squasha Sawczyn Team, Obiekt: Active – Squash Klub Wawrów, Wawrów:

  1. Maciej Grams (021413)
  2. Arkadiusz Sawczyn (001328), kapitan
  3. Wojciech Klucz (019239)
  4. Paweł Suski (024810)
  5. Wojciech Kuliński (026286)
  6. Marcin Ciszak (026713)

 

Licencja: M00174, Nazwa drużyny: Filipowski Team 1, Obiekt: MySquash Club, Poznań:

  1. Tymoteusz Baranowski (025129)
  2. Michał Kujawa (026537), kapitan
  3. Tomasz Janik (021593)
  4. Arkadiusz Banaszek (027116)
  5. Piotr Urbaniak (029139)
  6. Adam Forreiter (023208)
  7. Aleksander Grajek (028424)

 

Licencja: M00175, Nazwa drużyny: Filipowski Team 2, Obiekt: MySquash Club, Poznań:

  1. Kacper Czarnota (024060), kapitan
  2. Jacek Grzempowski (021869)
  3. Maciej Skoczny (031729)
  4. Maciej Jędrzejczak (030081)
  5. Michał Fornal (024253) rezygnacja
  6. Tomasz Ratajczak (029375)
  7. Piotr Nowacki (023190)
  8. Mateusz Rydzewski (024254)

 

Licencja: M00183, Nazwa drużyny: Squash Point Dream Team, Obiekt: Squash Point Bydgoszcz, Bydgoszcz:

  1. Przemysław Bobkowski (024034)
  2. Adam Kroll (028877), kapitan
  3. Bartosz Konopa (026653)
  4. Michał Ladziński (026172)
  5. Kamil Majewski (029269)
  6. Patryk Grochowski (026654)

 

Licencja: M00184, Nazwa drużyny: SO Squash II, Obiekt: CTS Sobota, Sobota:

  1. Szymon Cendal (024275)
  2. Dawid Pikul (030183)
  3. Paweł Jarmuszkiewicz (026826), kapitan
  4. Wojciech Zborowski (028574)
  5. Roman Rusiłowski (024215)
  6. Krzysztof Kacprzak (028957)
  7. Maciej Piwecki (024702)

 

Licencja: M00187, Nazwa drużyny: Wasik Team 2, Obiekt: MySquash, Poznań:

  1. Grzegorz Gąsior (024708)
  2. Karol Kudela (024710), kapitan
  3. Marcin Rożentalski (027282)
  4. Marek Schwarz (028453)
  5. Michał Nosowicz (029289)
  6. Piotr Wroński (030826)
  7. Damian Spławski (030084)

 

 

 

Region Dolnośląski:


Licencja: M00080, Nazwa drużyny: Redeco Wrocław (Redeco), Obiekt: Centrum Squasha Redeco, Wrocław:

 

  1. Jan Koukal (023627), Czechy
  2. Aleksandr Kostevich (030595), Ukraina
  3. Michał Świąder (018477)
  4. Michał Szkudlarek (022905)
  5. Bartłomiej Podgórski (023525)
  6. Marek Elsner (021104)
  7. Marcin Żak (024906), kapitan

 

Licencja: M00081, Nazwa drużyny: Powstali z Popiołu (Redeco), Obiekt: Centrum Squasha Redeco, Wrocław:

 

  1. Jacek Szubert (000632)
  2. Jakub Zieliński (024515), kapitan
  3. Mateusz Zieliński (024499)
  4. Piotr Popiołek (027050)
  5. Bartosz Howorko (024846)
  6. Radosław Skubis (022031)
  7. Zbigniew Zieliński (025737)

 

 

Licencja: M00082, Nazwa drużyny: Squash Club Wałbrzych, Obiekt: Squash Club Wałbrzych:

 

  1. Alan Draus (016375)
  2. Damian Gotówko (021796), kapitan
  3. Grzegorz Wojciechowski (025633)
  4. Marcin Krawutschke (022294)
  5. Marcin Wysoczański (021817)
  6. Michał Blinstrub (026320)
  7. Bartłomiej Bąk-Dzierżyński (026138)


Licencja: M00149, Nazwa drużyny: Hasta La Vista, Obiekt: Centrum Sportowe Hasta La Vista, Wrocław:

 

  1. Jarosław Terlecki (000678)
  2. Szymon Szczęsny (007793)
  3. Mikołaj Rogalski (025600), kapitan
  4. Marcin Ganczarski (023676)
  5. Tomasz Nabzdyk (023858)
  6. Paweł Wąsowski (024732)
  7. Adrian Fulneczek (022888)
  8. Jakub Woziwodzki (016524)
  9. Jakub Trojanowicz (027503)

 

Licencja: M00157, Nazwa drużyny: SquashStacja Team, Obiekt: Squashstacja, Bolesławiec:

 

  1. Benjamin Bergel (031722), Czechy
  2. Dawid Wilas (026637), kapitan
  3. Łukasz Lisiewicz (004836)
  4. Łukasz Kozłowski (021478)
  5. Piotr Kowalski (021647)
  6. Artur Ber (023595)
  7. Grzegorz Darul  (002214)
  8. Rafał Iwan (024361)

 

Licencja: M00159, Nazwa drużyny: Poranne Ptaki (Redeco), Obiekt: Centrum Squasha Redeco, Wrocław:

 

  1. Ireneusz Kawalec (028745), kapitan
  2. Marcin Kleczyński (026674)
  3. Rafał Sztaba (028675)
  4. Arkadiusz Ossowski (027261)
  5. Bartłomiej Więcław (027890)
  6. Patryk Łukasik (025552)

 

Licencja: M00160, Nazwa drużyny: Tęczowa Kompania (Redeco), Obiekt: Centrum Squasha Redeco, Wrocław:

 

  1. Michał Szymczak (019788)
  2. Zbigniew Adamczyk (022931)
  3. Łukasz Szkuta (026285)
  4. Maciej Misiński (024901)
  5. Piotr Chlebowicz (026056), kapitan
  6. Marcin Pierzgalski (024850)
  7. Michał Gołębiowski (024622)

 

Licencja: M00161, Nazwa drużyny: Random Team (Redeco), Obiekt: Centrum Squasha Redeco, Wrocław:

 

  1. Piotr Spławski (009085)
  2. Jacek Bobra (021159)
  3. Bartłomiej Bernat (024347), kapitan
  4. Damian Choma (001044)
  5. Cezary Łukaszewicz (026912)
  6. Oskar Młyński (024940)
  7. Jakub Watral (028522)

 

Licencja: M00162, Nazwa drużyny: Winter is Coming (Redeco), Obiekt: Centrum Squasha Redeco, Wrocław:

 

  1. Jacek Mróz (023535)
  2. Jacek Kowalewski (004380)
  3. Piotr Witek (022208)
  4. Jan Wasilewski (025047), kapitan
  5. Sergiusz Rowba (025781)
  6. Dominik Mazurczak (005739)

 

 

Region Lubelski:

 

Licencja: M00022, Nazwa drużyny: Audi Sieńko i Syn Powersquash Team, Obiekt: Powersquash, Białystok:

 

  1. Michał Kurek (022371)
  2. Łukasz Popko (016211), kapitan
  3. Mateusz Skorek (025486)
  4. Edward Królewski (022578)
  5. Rafał Daniluk (028101)
  6. Stefan Soszka (022975)
  7. Leszek Busłowski (028016)
  8. Piotr Kania (008130)
  9. Radosław Łuczak (025426)

 

Licencja: M00087, Nazwa drużyny: Cube Squash Team 3, Obiekt: Cube Squash & Fitness, Lublin:

 

  1. Tomasz Piskórz (009228), kapitan
  2. Michał Martynowski (021385)
  3. Dariusz Pietrzak (022271)
  4. Tomasz Lisowiec (021082)
  5. Piotr Dunikowski (021426)
  6. Paweł Dunikowski (026923)

 

Licencja: M00088, Nazwa drużyny: Cube Squash Team 2, Obiekt: Cube Squash & Fitness, Lublin:

 

  1. Rafał Cieślik (021314), kapitan
  2. Michał Kołodziński (015934)
  3. Bartłomiej Osiniak (015621)
  4. Łukasz Derecki (022636)
  5. Tomasz Klepacz (022758)
  6. Paweł Misiewicz (028023)

 

Licencja: M00089, Nazwa drużyny: Cube Squash Team, Obiekt: Cube Squash & Fitness, Lublin:

 

  1. Alex Santos (029599), Portugalia, kapitan
  2. Krzysztof Michałowski (023312)
  3. Piotr Prokop (021379)
  4. Szymon Włodarczyk (022751)
  5. Krzysztof Lepionka (021330)
  6. Przemysław Kozłowski (023188)
  7. Nicolas Calderon (022700)

 

Licencja: M00166, Nazwa drużyny: Team TapOn, Obiekt: Squash You/Folklor, Międzyrzec Podlaski:

 

  1. Dominik Teszner (029084)
  2. Karol Filipek (029805), kapitan
  3. Marcin Papiński (030034)
  4. Marcin Tymoszuk (031633)
  5. Emil Wasiluk (031631)