Polska Liga Squasha 2017/18

Polska Liga Squasha sezon 2017/18

15.11.2017

PODZIAŁ NA DYWIZJE

Poniżej prezentujemy podział na dywizje w rozgrywkach Polskiej Ligii Squasha 2017/18.

DRUŻYNY MĘSKIE:

Region Małopolski:

Dywizja 1
M00083 Squash4You Team 1
M00036 Zabierzów Squash Dream Team
M00032 Zabierzów Squash Friends
M00084 Squash4you Team 2
M00014 #Squashmafia Racquet Kraków
M00059 Atlantic - PanSquash.pl - SquashTime.pl
M00037 Angry Squash Boys
M00019 Echa Leśne Squash Team Katapulta Kielce

Dywizja 2

M00013 Watch Your Balls Racquet Teams
M00007 Squash4you Masters
M00033 Zabierzów Squash Team
M00015 Astor Squash Team
M00012 Squash mafia 2 Racquet Team

Dywizja 3

M00122 Squash Devils
M00061 PszeniczNick Alizka Squash Team
M00203 Squash4you Bandits


Region Mazowiecki:

Dywizja 1
M00107 Squash City & Euvic Team
M00071 Puretech Kahuna Team
M00105 Puretech Kahuna Team 2
M00016 Anoya United Freaks Team
M00106 Puretech Kahuna Team 3
M00134 Team²
M00073 Calypso Team 1
M00124 Warsaw Squash Balls

Dywizja 2
M00074 Mike Grzeczyn & Friends Team
M00118 Chłopaki z Ferajny
M00181 Akademia Squasha Legii Warszawa 1
M00172 Legionowo Porusza Spektrum Sportu I
M00153 OTC Squash Fighters
M00120 Calypso Team 2
M00182 Akademia Squasha Legii Warszawa 2
M00173 Legionowo Porusza Spektrum Sportu II
M00198 Akademia Squasha Legii Warszawa 3
 

Region Śląski:

 

Dywizja 1
M00056 Vitasport Team Żory
M00020 Squash and More Hitmen 1
M00051 S4S Squash for Silesia T1
M00103 Enjoy Squash Team 1
M00011 Squash And More Hit Men Pluscom
M00057 ZEW Sosnowiec Squash Point Team
M00076 SquashFit Team
M00028 ZEW Sosnowiec Squash Point 1

Dywizja 2
M00104 Enjoy Squash Team 2
M00046 S4S Squash for Silesia T2
M00123 Toyota Rybnik & No Let Club
M00047 ZEW Sosnowiec Squas Point 2
M00126 Squashok Squad
M00144 Squash and More Hitman II
M00197 ZEW Sosnowiec Squash Point 3
M00194 S4S Squash for Silesia T3

Dywizja 3
M00027 Stary Hangar
M00121 Arena Team
M00116 Squash Szok Team
M00034 Kanlux Vitasport Żory
M00078 Scout Squash Team
M00186 Los Targetos Factory S&F
M00039 Freestyle Squashmania Team

 


Region Wielkopolski:

Dywizja 1
M00042 Lawyer Line Malta Squash Team
M00111 SO Squash
M00143 11 Punkt Pro Team
M00040 Squash Point Bydgoszcz Team
M00044 Malta Squash 2
M00138 11 Punkt Wasik Team 1
M00183 Squash Point Miedzyń Team
M00184 SO Squash II

Dywizja 2
M00041 Squash Point Fordon Team
M00174 11 Punkt Friends Team 1
M00175 11 Punkt Friends Team 2
M00187 11 Punkt Wasik Team 2
M00201 fairPlayce Squash Team

Dywizja 3
M00199 Art. Fitness Squash Squad


Region Dolnośląski:

Dywizja 1
M00149 Exize Polish Lody GiftMaker Panda Ramen Squashwil Hasta La Vista
M00080 Żak Wrocław Squash
M00162 Wrocław Squash Club
M00159 Poranne Ptaki
M00160 Wyjazdowe Warzywa
M00161 Cereal Killers
M00081 Powstali z Popiołu
M00082 Squash Club Wałbrzych

Dywizja 2
M00148 Hasta La Vista 2 sort
M00158 Hasta La Vista Team ZG


Region Lubelski:

Dywizja 1
M00022 Powersquash Team 2
M00176 Powersquash Team 1
M00087 Cube Squash Team 3
M00088 Cube Squash Team 2
M00089 Cube Squash Team
M00166 PaintSquasd
M00202 Cube Squash Team 4


Region Łódzki:

Dywizja 1
M00100 AZS Łódź & Dunlop Sport Squash Team
M00147 Nik Tim
M00024 W Rytmie AZSu
M00193 SNS Foods Squash Budowlani Łódź
M00155 AZS Łódź Squash Team
M00167 AZS E2System

Dywizja 2
\

Dywizja 3
M00204 mBank Squash Team


Region Pomorski:

Dywizja 1
M00188 Hedonia Devils II
M00002 Hedonia Devils Well Done Squash Score
M00004 Hedonia Devils


Region Zachodniopomorski:

Dywizja 1
M00135 Rampa Squash Team
M00125 Prime Fitness Club Giants
M00136 Rampa Squash Team II
M00165 Rampa Echo Team


DRUŻYNY DAMSKIE:

Region Małopolski:

D00063 Silver Squash Team
D00060 Siema & Nara Racquet Ladies Team
D00003 Dzięki & Cześć Ladies Racquet Team
D00002 Chyba Ty Racquet Team
D00014 Squash4you Ladies Team


Region Mazowiecki:

M00004 Anoya United Freaks Team
D00019 Puretech Kahuna Team
D00031 Squash City & Euvic Team
D00032 School of Squash Team


Region Śląski:

D00030 Squash and More Hit Girls


Region Wielkopolski:

D00068 Stacja Squash Chicas
D00044 SO Squash
D00020 11 Punkt Girls Crew
D00059 11 Punkt Girls 2


Region Dolnośląski:

D00043 Hasta La Vista 1
D00046 Squash Club Wałbrzych
D00069 Super Truskawki


Region Lubelski:

D00033 Lub Cube Squash Team


Region Łódzki:

D00064 AZS Łódź Squash Girls
D00065 AZS Ladies


Region Pomorski:

D00066 Stangiel Diamonds
D00067 Stangiel Angels


DRUŻYNY JUNIORSKIE OPEN:

Region Małopolski:

B00005 Squash4You Junior Boys Team


Region Mazowiecki:

B00011 Squash City Team


Region Śląski:

B00021 Squash and More Hit Junior
B00023 S4S SQUASH FOR SILESIA & Red Dragon’s
B00006 Enjoy Junior Team


Region Wielkopolski:

B00003 Abram Junior Team Poznań
B00022 Malta Squash
B00024 11 Punkt Junior Team


Region Dolnośląski:

B00019 Hasta La Vista
 

Region Zachodniopomorski:

B00017 Squash Zone Junior Team
 


09.11.2017

Przypominamy, że w RRD 2017/2018 wykreślono zapis o Obcokrajowcach, który brzmiał: "Będą oni rozstawieni w kolejności od pierwszego miejsca do miejsca poprzedzającego pierwszego polskiego Zawodnika/czkę, zgodnie z kolejnością ich poziomu gry."

Zatem zawodnicy zagraniczni (jak i wszyscy pozostali) powinni być rozstawieni zgodnie z art. 5 pkt. 2 RRD 2017/2018, czyli:
"Kolejność zawodników/czek na liście powinna odpowiadać poziomowi ich gry. Do jej ustalenia należy się posłużyć w pierwszej kolejności rankingiem PSA i PFS na dzień zamykania zgłoszeń Drużyn (ranking PSA ma wyższość nad rankingiem PFS pod warunkiem że zawodnicy/czki są notowani/e na miejscach 1-200 PSA mężczyźni i 1-150 kobiety).
Zawodnicy/czki bez rankingu PSA/PFS umieszczani mogą być na liście na dalszych pozycjach, a do ustalenia ich kolejności należy posłużyć się: rankingiem klubowym, wynikami w rozgrywkach ligowych klubu oraz wynikami w rozgrywkach turniejowych. W przypadku gdy w Drużynie jest zgłoszony zawodnik/czka, którego ranking nie odpowiada realnej sile gry (lub zawodnik/czka nie posiada rankingu PSA/PFS), uzasadnienie proponowanej kolejności musi być dołączone do zgłoszenia."

W przypadku gdy przesłane zgłoszenie drużyny zawierało uzasadnienie, zostanie ono poddane weryfikacji Komisji Technicznej.


04.11.2017

Składy drużyn juniorskich zostały opublikowane. Przypominamy, że wszystkie listy drużyn oraz ich składy są w trakcie weryfikacji.


03.11.2017

Poniżej prezentujemy listę drużyn zgłoszonych do udziału w rozgrywkach Polskiej Ligii Squasha 2017/18. Szczegółowe informacje dotyczące składów drużyn zostały opublikowane w menu po prawej stronie. Opublikowane listy są w trakcie weryfikacji, prosimy o zwrócenie uwagi na informację przy składzie drużyny. Składy drużyn juniorskich zostaną opublikowane niebawem.

Czas na zgłaszanie zastrzeżeń przez kapitanów drużyn trwa do 5.11.2017 r. Informacje prosimy przesyłać na adres biuro@pfs.com.pl.

DRUŻYNY MĘSKIE:

Region Małopolski (typ A):
#Squashmafia Racquet Kraków
Angry Squash Boys
Astor Squash Team
Atlantic - PanSquash.pl - SquashTime.pl
Echa Leśne Squash Team Katapulta Kielce
PszeniczNick Alizka Squash Team
Squash Devils
Squash Mafia 2 Racquet Team
Squash4You Bandits
Squash4You Masters
Squash4You Team 1
Squash4You Team 2
Watch Your Balls Racquet Teams
Zabierzów Squah Friends
Zabierzów Squah Team
Zabierzów Squash Dream Team

Region Mazowiecki (typ A):
Akademia Squasha Legii Warszawa 1
Akademia Squasha Legii Warszawa 2
Akademia Squasha Legii Warszawa 3
Anoya United Freaks Team
Calypso Team 1
Calypso Team 2
Chłopaki z Ferajny
Legionowo Porusza Spektrum Sportu I
Legionowo Porusza Spektrum Sportu II
Mike Grzeczyn & Friends Team
OTC Squash Fighters
Puretech Kahuna Team
Puretech Kahuna Team 2
Puretech Kahuna Team 3
Squash City & Euvic Team
Team 2 (Kwadrat)
Warsaw Squash Balls

Region Śląski (typ A):
Arena Team
Enjoy Squash Team 1
Enjoy Squash Team 2
Freestyle Squashmania Team
Kanlux Vitasport Żory
Los Targetos Factory S&F
Squash And More Hit Men Pluscom
S4S Squash For Silesia T 1
S4S Squash For Silesia T 2
S4S Squash For Silesia T 3
Scout Team
Squash And More Hit Men I
Squash And More Hit Men II
Squash Szok Team
SquashFit Team
Squashok Squad
Stary Hangar
Toyota Rybnik & No Let Club
Vitasport Team
ZEW Sosnowiec Squash Point 1
ZEW Sosnowiec Squash Point 2
ZEW Sosnowiec Squash Point 3
ZEW Sosnowiec Squash Point Team

Region Wielkopolski (typ A):
11 Punkt Friends Team 1
11 Punkt Friends Team 2
11 Punkt Pro Team
11 Punkt Wasik Team 1
11 Punkt Wasik Team 2
Art. Fitness Squash Squad
fairPlayce Squash Team
Lawyer Line Malta Squash Team
Malta Squash 2
SO Squash
SO Squash II
Squash Point Bydgoszcz Team
Squash Point Fordon Team
Squash Point Miedzyń Team

Region Dolnośląski (typ B):
Cereal Killers
Exize Polish Lody GiftMaker Panda Ramen Squashwil Hasta La Vista
Hasta La Vista Team ZG
Hasta La Vista 2 sort
Poranne Ptaki
Powstali z Popiołu
Squash Club Wałbrzych
Wrocław Squash Club
Wyjazdowe Warzywa
Żak Wrocław Squash

Region Lubelski (typ B):
Cube Squash Team
Cube Squash Team 2
Cube Squash Team 3
Cube Squash Team 4
PaintSquasd
Powersquash Team 1
Powersquash Team 2

Region Łódzki (typ B):
AZS E2System
AZS Łódź & Dunlop Sport Squash Team
AZS Łódź Squash Team
mBank Squash Team
Nik Tim
SNS Foods Squash Budowlani Łódź
W Rytmie AZSu

Region Pomorski (typ B):
Hedonia Devils
Hedonia Devils III
Hedonia Devils Well Done Squash Score

Region Zachodniopomorski (typ B):
Prime Fitness Club Giants
Rampa Echo Team
Rampa Squash Team
Rampa Squash Team II

DRUŻYNY DAMSKIE:

Region Małopolski (typ A):
Chyba Ty Racquet Team
Dzięki & Cześć Ladies Racquet Team
Siema & Nara Racquet Ladies Team
Silver Squash Team
Squash4you Ladies Team

Region Mazowiecki (typ A):
Anoya United Freaks Team
Puretech Kahuna Team
School of Squash Team
Squash City & Euvic Team

Region Śląski (typ A):
Squash and More Hit Girls

Region Wielkopolski (typ A):
11 Punkt Girls 2
11 Punkt Girls Crew
SO Squash
Stacja Squash Chicas

Region Dolnośląski (typ B):
Hasta La Vista 1
Squash Club Wałbrzych
Super Truskawki

Region Lubelski (typ B):
Lub Cube Squash Team

Region Łódzki (typ B):
AZS Ladies
AZS Łódź Squash Girls

Region Pomorski (typ B):
Stangiel Angels
Stangiel Diamonds

DRUŻYNY JUNIORSKIE CHŁOPIĘCE:

Region Małopolski (typ A):
Squash4You Junior Boys Team

Region Mazowiecki (typ A):
Squash City Team

Region Śląski (typ A):
Enjoy Junior Team
S4S SQUASH FOR SILESIA & Red Dragon’s
Squash and More Hit Junior

Region Wielkopolski (typ A):
11 Punkt Junior Team
Abram Junior Team Poznań
Malta Squash

Region Dolnośląski (typ B):
Hasta La Vista

Region Zachodniopomorski (typ B):
Squash Zone Junior Team

DRUŻYNY JUNIORSKIE DZIEWCZĘCE:

Region Małopolski (typ A):
Squash4you Junior Girls Team

Region Wielkopolski (typ A):
11 Punkt Junior Girls

Region Dolnośląski (typ B):
Hasta La Vista

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner