Polska Liga Squasha 2017/18

Polska Liga Squasha sezon 2017/18

23.05.2018

W sobotę 19.05 odbyły się baraże Polskiej Ligi Squasha.

Baraże do finału PLS:

Mężczyźni:

Do Finału PLS (DMP 2018) awansują drużyny: 11 Punkt Pro Team M00143, SNS Foods Squash Budowlani M00193 oraz Puretech Kahuna Team 2 M00105.

Drużyną, która dostanie się do DMP 2018 w przypadku wycofania się którejkolwiek z drużyn, będzie przegrany z meczu barażowego o 3-cie miejsce czyli Team² M00134 - lucky looser nr 1.

Spośród pozostałych drużyn zostały wylosowane kolejne pozycje lucky looser:
Poranne Ptaki M00159 (nr 2)
SO Squash M00111 (nr 3)
ZEW Sosnowiec Squash Point Team M00057 (nr 4)

Kobiety:

Do Finału PLS (DMP 2018) awansują drużyny: School of Squash Team D00032, Squash4you Ladies Team D00014, Stacja Squash Chicas D00068, Super Truskawki D00069 oraz Anoya United Freaks Team D00004.

Dzięki i Cześć Ladies Racquet Team D00003 - lucky looser nr 1.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Szczegółowe wyniki barażów znajdują się w tym pliku.
 

Baraże o awans/spadek pomiędzy dywizjami:

R. małopolski:

Atlantic - PanSquash.pl - SquashTime.pl M00059 - Zabierzów Squash Team M00033 (4:0)
Angry Squash Boys M00037 - Watch Your Balls Racquet Teams M00013 (4:0)

R. mazowiecki:

Warsaw Squash Balls M00124 - Akademia Squasha Legii Warszawa 1 M00181 (1:3)
Calypso Team 1 M00073 - Chłopaki z Ferajny M00118 (3:1)

R. śląski:

Squash and More Hitmen 1 M00020 - S4S Squash for Silesia T2 M00046 (4:0)
SquashFit Team M00076 - Enjoy Squash Team 2 M00104 (brak protokołu)

S4S Squash for Silesia T3 M00194 - Arena Team M00121 (1:3)
Toyota Rybnik & No Let Club M00123 - Kanlux Vitasport Żory M00034 (2:2)

R. wielkopolski:

SO Squash II M00184 v/o - fairPlayce Squash Team M00201
11 Punkt Wasik Team 1 M00138 - Squash Point Fordon Team M00041 (brak protokołu)

Szczegółowe wyniki meczów drużyn znajdują się w tym pliku.


16.05.2018

Poniżej publikujemy wyniki losowania baraży PLS 2017/2018 dla drużyn męskich i damskich.

DRABINKI

W związku z wycofaniem się 1 drużyny damskiej z baraży (pozostało 7 drużyn) i koniecznością wyłonienia 5 drużyn premiowanych awansem do finałów DMP, na podstawie RRD załącznik 1 art. 5 pkt. 4 Komisja Techniczna podjęła decyzję o sposobie rozegrania rozgrywek barażowych o awans do DMP w sposób następujący:
- rozgrywki prowadzone są w drabince 8-zespołowej - zwycięzcy 1 rundy (wraz z drużyną która w pierwszej rundzie otrzyma bye) awansują do finałów DMP i nie rozgrywają kolejnych meczów o miejsca 1-4 (drużyna która otrzyma bye nie musi pojawiać się na rozgrywkach barażowych).
- 3 pozostałe drużyny (przegrane z 1 rundy) rozgrywają mecze o miejsce 5 systemem ‘każdy z każdym’. Drużyny które zajmą miejsca 6 i 7 otrzymują pozycję lucky looser odpowiednio numer 1 i 2.

Rozgrywki barażowe mężczyzn zostaną przeprowadzone zgodnie z RRD załącznik 1 art. 3 pkt. 2 i 3.

Kolejność rakiet obowiązująca podczas rozgrywek barażowych o awans do DMP 2018 oraz meczów o awans/spadek między dywizjami:

Rozgrywki męskie: 4, 1, 3, 2
Rozgrywki kobiece: 2, 3, 1 


16.05.2018

W dniu dzisiejszym zostanie przeprowadzone losowanie drabinek baraży PLS dla drużyn męskich i damskich oraz losowanie kolejności rakiet obowiązującej podczas rozgrywek.


11.05.2018

Biuro PFS dokonało losowania (w przypadku braku porozumienia pomiędzy drużynami) miejsca rozegrania meczów barażowych o awans/spadek między dywizjami w poszczególnych regionach.

TABELA


04.05.2018


Lista drużyn, które awansowały do Drużynowych Mistrzostw Polski 2018:

Drużyny męskie:

1. M00084 Squash4you Team 2
2. M00083 Squash4You Team 1
3. M00107 Squash City & Euvic Team
4. M00071 Puretech Kahuna Team
5. M00051 S4S Squash for Silesia T1
6. M00056 Vitasport Team Żory
7. M00040 Squash Point Bydgoszcz Team
8. M00042 Lawyer Line Malta Squash Team
9. M00149 Exize Polish Lody GiftMaker Panda Ramen Squashwil Hasta La Vista
10. M00176 Powersquash Team 1
11. M00100 AZS Łódź & Dunlop Sport Squash Team
12. M00002 Hedonia Devils Well Done Squash Score
13. M00135 Rampa Squash Team

oraz 3 Drużyny zakwalifikowane z rozgrywek barażowych.

Drużyny damskie:

1. D00063 Silver Squash Team
2. D00002 Chyba Ty Racquet Team
3. D00031 Squash City & Euvic Team
4. D00019 Puretech Kahuna Team
5. D00030 Squash and More Hit Girls
6. D00020 11 Punkt Girls Crew
7. D00044 SO Squash Ladies
8. D00043 Hasta La Vista 1
9. D00033 Lub Cube Squash Team
10. D00064 AZS Łódź Squash Girls
11. D00067 Stangiel Angels

oraz 5 Drużyn zakwalifikowanych z rozgrywek barażowych.

Drużyny juniorskie:

1. B00005 Squash4You Junior Boys Team
2. B00011 Squash City Team
3. B00021 Squash and More Hit Junior
4. B00023 S4S Squash For Silesia & Red Dragon’s
5. B00006 Enjoy Junior Team
6. B00003 Abram Junior Team Poznań
7. B00022 Malta Squash
8. B00024 11 Punkt Junior Team
9. B00019 Hasta La Vista
10. B00017 Squash Zone Junior Team

Zgodnie z decyzją Komisji Technicznej wszystkie drużyny juniorskie zgłoszone do rozgrywek PLS otrzymały prawo startu w finale PLS 2017/2018.

***

Lista drużyn, które zostały zakwalifikowane do baraży PLS:

Drużyny męskie:

1. M00036 Zabierzów Squash Dream Team
2. M00014 #Squashmafia Racquet Kraków
3. M00105 Puretech Kahuna Team 2
4. M00134 Team²
5. M00103 Enjoy Squash Team 1
6. M00057 ZEW Sosnowiec Squash Point Team
7. M00143 11 Punkt Pro Team
8. M00111 SO Squash
9. M00159 Poranne Ptaki
10. M00089 Cube Squash Team
11. M00193 SNS Foods Squash Budowlani Łódź
12. M00125 Prime Fitness Club Giants

Baraże męskie zakończą się awansem 3 drużyn do DMP. Pozostałe drużyny otrzymają pozycje lucky looserów zgodnie z zapisami RRD.

Drużyny damskie:

1. D00014 Squash4you Ladies Team
2. D00003 Dzięki & Cześć Ladies Racquet Team
3. D00032 School of Squash Team
4. D00004 Anoya United Freaks Team
5. D00068 Stacja Squash Chicas
6. D00059 11 Punkt Girls 2
7. D00069 Super Truskawki
8. D00066 Stangiel Diamonds

Baraże damskie zakończą się ustaleniem pełnej kolejności drużyn od 1 do 8. Pięć najlepszych drużyn wejdzie do rozgrywek DMP, trzy zajmą pozycje na liście rezerwowej.

Baraże do finału PLS zostaną rozegrane w dniu 19 maja 2018 r. Miejscem baraży będzie klub Squash City Targówek (Warszawa).

***

Baraże o Awans/Spadek między dywizjami zostaną rozegrane również w dniu 19 maja 2018 r. Kapitanowie drużyn rozgrywających mecze barażowe o Awans/Spadek między dywizjami powinni wspólnie ustalić miejsce (klub) we własnym zakresie oraz przekazać odpowiednie ustalenia do Biura PFS do dnia 10 maja w celu publikacji. Drużyny powinny również wskazać Organizatora tej Sesji (np. kapitan drużyny z klubu, w którym będzie rozegrana Sesja barażowa).

W przypadku braku porozumienia/informacji, biuro PFS podejmie działania wspierające organizację Sesji barażowej (wybór miejsca rozegrania meczów i Organizatora Sesji). Ustalenia biura zostaną przekazane do kapitanów drużyn (planowane 11 maja).

Pozostałe zasady rozgrywek barażowych określa Regulamin PLS http://pfs.com.pl/turnieje/regulaminy-rozgrywek/rrd-2017-18-regulamin-rozgrywek-druzynowych-2017-18.html. Sesja barażowa jest taką samą Sesją jak Sesje z rozgrywek fazy wstępnej.

PFS informuje również, że kwestie rozliczeń za wynajem kortów/catering w ramach baraży o awans/spadek między dywizjami PLS pozostają po stronie kapitanów i właścicieli obiektów w danym regionie. Kapitanowie drużyn wszystkich Drużyn uczestniczących w barażach o awnas/spadek danego regionu mogą wystąpić do KT z wspólnym (wymagana zgoda wszystkich kapitanów drużyn biorących udział w rozgrywkach) wnioskiem o zmianę terminu rozegrania baraży. Wniosek taki powinien być przesłany na adres biuro@pfs.com.pl najpóźniej 7 dni przed planowanym terminem rozegrania baraży.

Rotacje drużyn między dywizjami (baraże o awans/spadek):

Region małopolski:

Baraże między 1 i 2 dywizją:
Awans – Astor Squash Team
Spadek – Echa Leśne Squash Team Katapulta Kielce
Mecze:
Atlantic - PanSquash.pl - SquashTime.pl vs. Zabierzów Squash Team
Angry Squash Boys - Watch Your Balls Racquet Teams

Region mazowiecki:

Baraże między 1 i 2 dywizją:
Awans – Legionowo Porusza Spektrum Sportu I
Spadek – Anoya United Freaks Team
Mecze:
Warsaw Squash Balls - Akademia Squasha Legii Warszawa 1
Calypso Team 1 - Chłopaki z Ferajny

Region śląski:

Baraże między 1 i 2 dywizją:
Awans – ZEW Sosnowiec Squas Point 2
Spadek – ZEW Sosnowiec Squash Point 1
Mecze:
Squash and More Hitmen 1 - S4S Squash for Silesia T2
SquashFit Team - Enjoy Squash Team 2

Baraże między 2 i 3 dywizją:
Prawo do awansu – Stary Hangar
Spadek – Squash and More Hitman II
Mecze:
S4S Squash for Silesia T3 - Arena Team
Toyota Rybnik & No Let Club - Kanlux Vitasport Żory

Jednocześnie przypominamy, że zgodnie z RRD Art. 5 pkt. 1a. We współzawodnictwie Polskiej Ligi Squasha w dywizjach 1 lub 2 mogą wziąć udział tylko drużyny posiadające licencję klubową PFS.

Region wielkopolski:

Baraże między 1 i 2 dywizją:
Awans – 11 Punkt Friends Team 1
Spadek – Squash Point Miedzyń Team
Mecze:
SO Squash II - fairPlayce Squash Team
11 Punkt Wasik Team 1 - Squash Point Fordon Team


04.04.2018

Biuro PFS dokonało losowania kolejności rakiet obowiązującej podczas rozgrywek PLS (kolejka rezerwowa) w dniu 07.04.2018.

Kolejność rakiet jest następująca:
Rozgrywki męskie: 2, 3, 4, 1


28.02.2018

Biuro PFS dokonało losowania kolejności rakiet obowiązującej podczas rozgrywek PLS w dniu 03.03.2018.

Kolejność rakiet jest następująca:
Rozgrywki męskie: 1, 3, 4, 2
Rozgrywki damskie: 3, 1, 2
Rozgrywki juniorskie: U17, U11, U19, U13, U15


31.01.2018

Biuro PFS dokonało losowania kolejności rakiet obowiązującej podczas rozgrywek PLS w dniu 03.02.2018.

Kolejność rakiet jest następująca:
Rozgrywki męskie: 3, 4, 1, 2


10.01.2018

Biuro PFS dokonało losowania kolejności rakiet obowiązującej podczas rozgrywek PLS w dniu 13.01.2018.

Kolejność rakiet jest następująca:
Rozgrywki męskie: 4, 2, 1, 3
Rozgrywki damskie: 1, 3, 2
Rozgrywki juniorskie: U19, U17, U15, U13, U11.


01.12.2017

Informujemy, że następujące drużyny zostały wykreślone z rozgrywek PFS, w związku z rezygnacją lub niespełnieniem wymogów zapisów RRD.

M00007 Squash4you Masters
M00122 Squash Devils
M00061 PszeniczNick Alizka Squash Team
M00203 Squash4you Bandits
M00199 Art. Fitness Squash Squad
M00148 Hasta La Vista 2 sort
M00204 mBank Squash Team
M00188 Hedonia Devils II
M00004 Hedonia Devils
D00065 AZS Ladies


29.11.2017

Biuro PFS dokonało losowania kolejności rakiet obowiązującej podczas rozgrywek PLS w dniu 02.12.2017.

Kolejność rakiet jest następująca:
Rozgrywki męskie: 4, 2, 1, 3


27.11.2017

Szczegółowy harmonogram meczów oraz gospodarzy kolejek Polskiej Ligii Squasha 2017/18 dostępny TUTAJ.


15.11.2017

PODZIAŁ NA DYWIZJE

Poniżej prezentujemy podział na dywizje w rozgrywkach Polskiej Ligii Squasha 2017/18.

DRUŻYNY MĘSKIE:

Region Małopolski:

Dywizja 1
M00083 Squash4You Team 1
M00036 Zabierzów Squash Dream Team
M00032 Zabierzów Squash Friends
M00084 Squash4you Team 2
M00014 #Squashmafia Racquet Kraków
M00059 Atlantic - PanSquash.pl - SquashTime.pl
M00037 Angry Squash Boys
M00019 Echa Leśne Squash Team Katapulta Kielce

Dywizja 2

M00013 Watch Your Balls Racquet Teams
M00007 Squash4you Masters
M00033 Zabierzów Squash Team
M00015 Astor Squash Team
M00012 Squash mafia 2 Racquet Team

Dywizja 3

M00122 Squash Devils
M00061 PszeniczNick Alizka Squash Team
M00203 Squash4you Bandits


Region Mazowiecki:

Dywizja 1
M00107 Squash City & Euvic Team
M00071 Puretech Kahuna Team
M00105 Puretech Kahuna Team 2
M00016 Anoya United Freaks Team
M00106 Puretech Kahuna Team 3
M00134 Team²
M00073 Calypso Team 1
M00124 Warsaw Squash Balls

Dywizja 2
M00074 Mike Grzeczyn & Friends Team
M00118 Chłopaki z Ferajny
M00181 Akademia Squasha Legii Warszawa 1
M00172 Legionowo Porusza Spektrum Sportu I
M00153 OTC Squash Fighters
M00120 Calypso Team 2
M00182 Akademia Squasha Legii Warszawa 2
M00173 Legionowo Porusza Spektrum Sportu II
M00198 Akademia Squasha Legii Warszawa 3
 

Region Śląski:

 

Dywizja 1
M00056 Vitasport Team Żory
M00020 Squash and More Hitmen 1
M00051 S4S Squash for Silesia T1
M00103 Enjoy Squash Team 1
M00011 Squash And More Hit Men Pluscom
M00057 ZEW Sosnowiec Squash Point Team
M00076 SquashFit Team
M00028 ZEW Sosnowiec Squash Point 1

Dywizja 2
M00104 Enjoy Squash Team 2
M00046 S4S Squash for Silesia T2
M00123 Toyota Rybnik & No Let Club
M00047 ZEW Sosnowiec Squas Point 2
M00126 Squashok Squad
M00144 Squash and More Hitman II
M00197 ZEW Sosnowiec Squash Point 3
M00194 S4S Squash for Silesia T3

Dywizja 3
M00027 Stary Hangar
M00121 Arena Team
M00116 Squash Szok Team
M00034 Kanlux Vitasport Żory
M00078 Scout Squash Team
M00186 Los Targetos Factory S&F
M00039 Freestyle Squashmania Team

 


Region Wielkopolski:

Dywizja 1
M00042 Lawyer Line Malta Squash Team
M00111 SO Squash
M00143 11 Punkt Pro Team
M00040 Squash Point Bydgoszcz Team
M00044 Malta Squash 2
M00138 11 Punkt Wasik Team 1
M00183 Squash Point Miedzyń Team
M00184 SO Squash II

Dywizja 2
M00041 Squash Point Fordon Team
M00174 11 Punkt Friends Team 1
M00175 11 Punkt Friends Team 2
M00187 11 Punkt Wasik Team 2
M00201 fairPlayce Squash Team

Dywizja 3
M00199 Art. Fitness Squash Squad


Region Dolnośląski:

Dywizja 1
M00149 Exize Polish Lody GiftMaker Panda Ramen Squashwil Hasta La Vista
M00080 Żak Wrocław Squash
M00162 Wrocław Squash Club
M00159 Poranne Ptaki
M00160 Wyjazdowe Warzywa
M00161 Cereal Killers
M00081 Powstali z Popiołu
M00082 Squash Club Wałbrzych

Dywizja 2
M00148 Hasta La Vista 2 sort
M00158 Hasta La Vista Team ZG


Region Lubelski:

Dywizja 1
M00022 Powersquash Team 2
M00176 Powersquash Team 1
M00087 Cube Squash Team 3
M00088 Cube Squash Team 2
M00089 Cube Squash Team
M00166 PaintSquad
M00202 Cube Squash Team 4


Region Łódzki:

Dywizja 1
M00100 AZS Łódź & Dunlop Sport Squash Team
M00147 Nik Tim
M00024 W Rytmie AZSu
M00193 SNS Foods Squash Budowlani Łódź
M00155 AZS Łódź Squash Team
M00167 AZS E2System

Dywizja 2
\

Dywizja 3
M00204 mBank Squash Team


Region Pomorski:

Dywizja 1
M00188 Hedonia Devils II
M00002 Hedonia Devils Well Done Squash Score
M00004 Hedonia Devils


Region Zachodniopomorski:

Dywizja 1
M00135 Rampa Squash Team
M00125 Prime Fitness Club Giants
M00136 Rampa Squash Team II
M00165 Rampa Echo Team


DRUŻYNY DAMSKIE:

Region Małopolski:

D00063 Silver Squash Team
D00060 Siema & Nara Racquet Ladies Team
D00003 Dzięki & Cześć Ladies Racquet Team
D00002 Chyba Ty Racquet Team
D00014 Squash4you Ladies Team


Region Mazowiecki:

M00004 Anoya United Freaks Team
D00019 Puretech Kahuna Team
D00031 Squash City & Euvic Team
D00032 School of Squash Team


Region Śląski:

D00030 Squash and More Hit Girls


Region Wielkopolski:

D00068 Stacja Squash Chicas
D00044 SO Squash
D00020 11 Punkt Girls Crew
D00059 11 Punkt Girls 2


Region Dolnośląski:

D00043 Hasta La Vista 1
D00046 Squash Club Wałbrzych
D00069 Super Truskawki


Region Lubelski:

D00033 Lub Cube Squash Team


Region Łódzki:

D00064 AZS Łódź Squash Girls
D00065 AZS Ladies


Region Pomorski:

D00066 Stangiel Diamonds
D00067 Stangiel Angels


DRUŻYNY JUNIORSKIE OPEN:

Region Małopolski:

B00005 Squash4You Junior Boys Team


Region Mazowiecki:

B00011 Squash City Team


Region Śląski:

B00021 Squash and More Hit Junior
B00023 S4S SQUASH FOR SILESIA & Red Dragon’s
B00006 Enjoy Junior Team


Region Wielkopolski:

B00003 Abram Junior Team Poznań
B00022 Malta Squash
B00024 11 Punkt Junior Team


Region Dolnośląski:

B00019 Hasta La Vista
 

Region Zachodniopomorski:

B00017 Squash Zone Junior Team
 


09.11.2017

Przypominamy, że w RRD 2017/2018 wykreślono zapis o Obcokrajowcach, który brzmiał: "Będą oni rozstawieni w kolejności od pierwszego miejsca do miejsca poprzedzającego pierwszego polskiego Zawodnika/czkę, zgodnie z kolejnością ich poziomu gry."

Zatem zawodnicy zagraniczni (jak i wszyscy pozostali) powinni być rozstawieni zgodnie z art. 5 pkt. 2 RRD 2017/2018, czyli:
"Kolejność zawodników/czek na liście powinna odpowiadać poziomowi ich gry. Do jej ustalenia należy się posłużyć w pierwszej kolejności rankingiem PSA i PFS na dzień zamykania zgłoszeń Drużyn (ranking PSA ma wyższość nad rankingiem PFS pod warunkiem że zawodnicy/czki są notowani/e na miejscach 1-200 PSA mężczyźni i 1-150 kobiety).
Zawodnicy/czki bez rankingu PSA/PFS umieszczani mogą być na liście na dalszych pozycjach, a do ustalenia ich kolejności należy posłużyć się: rankingiem klubowym, wynikami w rozgrywkach ligowych klubu oraz wynikami w rozgrywkach turniejowych. W przypadku gdy w Drużynie jest zgłoszony zawodnik/czka, którego ranking nie odpowiada realnej sile gry (lub zawodnik/czka nie posiada rankingu PSA/PFS), uzasadnienie proponowanej kolejności musi być dołączone do zgłoszenia."

W przypadku gdy przesłane zgłoszenie drużyny zawierało uzasadnienie, zostanie ono poddane weryfikacji Komisji Technicznej.


04.11.2017

Składy drużyn juniorskich zostały opublikowane. Przypominamy, że wszystkie listy drużyn oraz ich składy są w trakcie weryfikacji.


03.11.2017

Poniżej prezentujemy listę drużyn zgłoszonych do udziału w rozgrywkach Polskiej Ligii Squasha 2017/18. Szczegółowe informacje dotyczące składów drużyn zostały opublikowane w menu po prawej stronie. Opublikowane listy są w trakcie weryfikacji, prosimy o zwrócenie uwagi na informację przy składzie drużyny. Składy drużyn juniorskich zostaną opublikowane niebawem.

Czas na zgłaszanie zastrzeżeń przez kapitanów drużyn trwa do 5.11.2017 r. Informacje prosimy przesyłać na adres biuro@pfs.com.pl.

DRUŻYNY MĘSKIE:

Region Małopolski (typ A):
#Squashmafia Racquet Kraków
Angry Squash Boys
Astor Squash Team
Atlantic - PanSquash.pl - SquashTime.pl
Echa Leśne Squash Team Katapulta Kielce
PszeniczNick Alizka Squash Team
Squash Devils
Squash Mafia 2 Racquet Team
Squash4You Bandits
Squash4You Masters
Squash4You Team 1
Squash4You Team 2
Watch Your Balls Racquet Teams
Zabierzów Squah Friends
Zabierzów Squah Team
Zabierzów Squash Dream Team

Region Mazowiecki (typ A):
Akademia Squasha Legii Warszawa 1
Akademia Squasha Legii Warszawa 2
Akademia Squasha Legii Warszawa 3
Anoya United Freaks Team
Calypso Team 1
Calypso Team 2
Chłopaki z Ferajny
Legionowo Porusza Spektrum Sportu I
Legionowo Porusza Spektrum Sportu II
Mike Grzeczyn & Friends Team
OTC Squash Fighters
Puretech Kahuna Team
Puretech Kahuna Team 2
Puretech Kahuna Team 3
Squash City & Euvic Team
Team 2 (Kwadrat)
Warsaw Squash Balls

Region Śląski (typ A):
Arena Team
Enjoy Squash Team 1
Enjoy Squash Team 2
Freestyle Squashmania Team
Kanlux Vitasport Żory
Los Targetos Factory S&F
Squash And More Hit Men Pluscom
S4S Squash For Silesia T 1
S4S Squash For Silesia T 2
S4S Squash For Silesia T 3
Scout Team
Squash And More Hit Men I
Squash And More Hit Men II
Squash Szok Team
SquashFit Team
Squashok Squad
Stary Hangar
Toyota Rybnik & No Let Club
Vitasport Team
ZEW Sosnowiec Squash Point 1
ZEW Sosnowiec Squash Point 2
ZEW Sosnowiec Squash Point 3
ZEW Sosnowiec Squash Point Team

Region Wielkopolski (typ A):
11 Punkt Friends Team 1
11 Punkt Friends Team 2
11 Punkt Pro Team
11 Punkt Wasik Team 1
11 Punkt Wasik Team 2
Art. Fitness Squash Squad
fairPlayce Squash Team
Lawyer Line Malta Squash Team
Malta Squash 2
SO Squash
SO Squash II
Squash Point Bydgoszcz Team
Squash Point Fordon Team
Squash Point Miedzyń Team

Region Dolnośląski (typ B):
Cereal Killers
Exize Polish Lody GiftMaker Panda Ramen Squashwil Hasta La Vista
Hasta La Vista Team ZG
Hasta La Vista 2 sort
Poranne Ptaki
Powstali z Popiołu
Squash Club Wałbrzych
Wrocław Squash Club
Wyjazdowe Warzywa
Żak Wrocław Squash

Region Lubelski (typ B):
Cube Squash Team
Cube Squash Team 2
Cube Squash Team 3
Cube Squash Team 4
PaintSquad
Powersquash Team 1
Powersquash Team 2

Region Łódzki (typ B):
AZS E2System
AZS Łódź & Dunlop Sport Squash Team
AZS Łódź Squash Team
mBank Squash Team
Nik Tim
SNS Foods Squash Budowlani Łódź
W Rytmie AZSu

Region Pomorski (typ B):
Hedonia Devils
Hedonia Devils III
Hedonia Devils Well Done Squash Score

Region Zachodniopomorski (typ B):
Prime Fitness Club Giants
Rampa Echo Team
Rampa Squash Team
Rampa Squash Team II

DRUŻYNY DAMSKIE:

Region Małopolski (typ A):
Chyba Ty Racquet Team
Dzięki & Cześć Ladies Racquet Team
Siema & Nara Racquet Ladies Team
Silver Squash Team
Squash4you Ladies Team

Region Mazowiecki (typ A):
Anoya United Freaks Team
Puretech Kahuna Team
School of Squash Team
Squash City & Euvic Team

Region Śląski (typ A):
Squash and More Hit Girls

Region Wielkopolski (typ A):
11 Punkt Girls 2
11 Punkt Girls Crew
SO Squash
Stacja Squash Chicas

Region Dolnośląski (typ B):
Hasta La Vista 1
Squash Club Wałbrzych
Super Truskawki

Region Lubelski (typ B):
Lub Cube Squash Team

Region Łódzki (typ B):
AZS Ladies
AZS Łódź Squash Girls

Region Pomorski (typ B):
Stangiel Angels
Stangiel Diamonds

DRUŻYNY JUNIORSKIE CHŁOPIĘCE:

Region Małopolski (typ A):
Squash4You Junior Boys Team

Region Mazowiecki (typ A):
Squash City Team

Region Śląski (typ A):
Enjoy Junior Team
S4S SQUASH FOR SILESIA & Red Dragon’s
Squash and More Hit Junior

Region Wielkopolski (typ A):
11 Punkt Junior Team
Abram Junior Team Poznań
Malta Squash

Region Dolnośląski (typ B):
Hasta La Vista

Region Zachodniopomorski (typ B):
Squash Zone Junior Team

DRUŻYNY JUNIORSKIE DZIEWCZĘCE:

Region Małopolski (typ A):
Squash4you Junior Girls Team

Region Wielkopolski (typ A):
11 Punkt Junior Girls

Region Dolnośląski (typ B):
Hasta La Vista

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner