Drużyny damskie - składy, regiony

Region Małopolski:

Licencja: D00002, Nazwa drużyny: Chyba Ty Racquet Team, Obiekt: Racquet Club, miasto: Kraków

  1. Denisa Rohunova 030119
  2. Julia Tarkowska 024568
  3. Julia Ogorodnik 031093
  4. Aleksandra Zasępa 027973
  5. Małgorzata Cerlich 018572, kapitan
  6. Beata Marcyniuk 028452
  7. Mnatalia Czekaj 021113


Licencja: D00003, Nazwa drużyny: Dzięki & Cześć Racquet Ladies Team, Obiekt: Racquet Club, miasto: Kraków

  1. Marta Jęsiek 031429
  2. Kinga Woźniak 032179, kapitan
  3. Kamila Osika 031956
  4. Dagmara Sado 025092
  5. Klaudia Radwańska 028384
  6. Małgorzata Dróżdź-Adamczyk 023102


Licencja: D00060, Nazwa drużyny: Siema & Nara Racquet Ladies Team, Obiekt: Racquet Squash Club, miasto: Kraków

  1. Małgorzata Socha 023471
  2. Anna Baran 024174
  3. Katarzyna Mnichowska 024173
  4. Anna Gasentzer 022867
  5. Iwona Kłos 032989
  6. Kinga Krochmal 032680
  7. Karolina Drabowska 032663
  8. Agata Cierpich 032830, kapitan


Licencja: w trakcie weryfikacji, Nazwa drużyny: Silver Squash Team, Obiekt: Atlantic Squash & Fitness, miasto: Kraków

  1. Retha Jacobs 022162, RPA
  2. Alicja Ślipczyńska 014273, kapitan
  3. Karolina Wszołek 022161
  4. Sandra Grudzień 024565


Licencja: D00014, Nazwa drużyny: Squash4You Ladies Team, Obiekt: Squash4You, miasto: Kraków

  1. Karolina Więcek 024946
  2. Magdalena Poliwoda 021589
  3. Joanna Winiarczyk 021106
  4. Katarzyna Racia 023470, kapitan


Region Mazowiecki:

Licencja: M00004, Nazwa drużyny: Anoya United Freaks Team, Obiekt: Anoya Squash, miasto: Stare Babice

  1. Monika Obukowicz 028013, kapitan
  2. Małgorzata Rzeszutko 025754
  3. Joanna Głuskowska-Maląg 021825
  4. Karolina Marcinkowska 027635
  5. Aleksandra Ring 025451
  6. Barbara Ryńska 027899
  7. Paulina Chojecka 024844


Licencja: D00019, Nazwa drużyny: Puretech Kahuna Team, Obiekt: Kahuna Squash&Badminton, miasto: Warszawa

  1. Laura Massaro 025826, Anglia
  2. Magda Kamińska 005716
  3. Anna Jurkun 001469, kapitan
  4. Klaudyna Zarówna 016694
  5. Emilia Kaniewska 023455
  6. Iwona Dąbrowska 029826


Licencja: w trakcie weryfikacji, Nazwa drużyny: School of Squash Team, Obiekt: Squash City Ochota Warszawa, miasto: Warszawa

  1. Dorota Grzechowiak 021293
  2. Patrycja Sopińska 028637, kapitan
  3. Joanna Wilińska 028633
  4. Anna Egeman 028915


Licencja: w trakcie weryfikacji, Nazwa drużyny: Squash City & Euvic Team, Obiekt: Squash City Ochota Warszawa, miasto: Warszawa

  1. Laura Pomportes 029761, Francja
  2. Dominika Witkowska 000750, kapitan
  3. Paulina Krzywicka 005923
  4. Monika Świerczyńska 017290
  5. Joanna Nowak 023041
  6. Katarzyna Żywiecka 015495
  7. Agnieszka Honkisz 013849
  8. Ewa Klimowicz 033173
  9. Sylwia Stępniewska 029804


Region Śląski:

Licencja: D00030, Nazwa drużyny: Squash and More Hitgirls, Obiekt: Squash and More, miasto: Orzech

  1. Emily Whitlock 025671, Anglia
  2. Karina Tyma 016783
  3. Anna Zawartka 026087
  4. Nazia Mohamed 022839
  5. Julia Patałąg 022862
  6. Maria Jarzembowska 027977
  7. Agnieszka Gołębiowska 009613
  8. Karolina Bellinger 021416, kapitan


Region Wielkopolski:

Licencja: D00059, Nazwa drużyny: 11 Punkt Girls 2, Obiekt: 11 Punkt Squash Klub, miasto: Poznań

  1. Dominika Lubińska 023172
  2. Sonia Rak 023201
  3. Daria Scheibe 024647, kapitan
  4. Aleksandra Tomczyk 026870
  5. Marta Buczkowska 026363
  6. Joanna Małyszka 021505


Licencja: D00020, Nazwa drużyny: 11 Punkt Girls Crew, Obiekt: 11 Punkt Squash Klub, miasto: Poznań

  1. Camile Serme 025824
  2. Anna Serme 031629
  3. Natalia Ryfa 017232
  4. Kinga Szymaniak 021287, kapitan
  5. Małgorzata Kornowska 023511
  6. Zuzanna Dominiak 007422
  7. Aleksandra Surdziel 020246


Licencja: w trakcie weryfikacji, Nazwa drużyny: So Squash Ladies, Obiekt: CTS Sobota, miasto: Rokietnica

  1. Anna Huseynova 023591, Ukraina
  2. Ewa Buczkowska 007840
  3. Anna Bruk 030161, kapitan
  4. Katarzyna Albigowska-Sodo 021100
  5. Iga Pogorzelczyk 025572


Licencja: D00068, Nazwa drużyny: Stacja Squash Chicas, Obiekt: Stacja Squash, miasto: Poznań

  1. Agnieszka Skarbińska 023688
  2. Julita Kabacińska 023262
  3. Karolina Kwaśniewska 021689, kapitan
  4. Ewelina Franczuk 028721
  5. Ewa Huber 028722
  6. Monika Kałmuczak 022232
  7. Karolina Kamińska 002272


Region Dolnośląski:

Licencja: D00043, Nazwa drużyny: Hasta la Vista 1, Obiekt: Hasta la Vista, miasto: Wrocław

  1. Katarzyna Owcarz 028801
  2. Paulina Sielska 025841, kapitan
  3. Kinga Wasilewska 024660
  4. Ewelina Stasik-Makowska 025384
  5. Katarzyna Rohleder 026397


Licencja: D00046, Nazwa drużyny: Squash Club Wałbrzych, Obiekt: Squash Club Wałbrzych, miasto: Wałbrzych

  1. Agnieszka Czarzasta 029803, kapitan
  2. Anna Żabska 021477
  3. Patrycja Kirszenstein 026773
  4. Mirella Nowak 030762


Licencja: D00038, Nazwa drużyny: Super Truskawki, Obiekt: Squash Club Wrocław, miasto: Wrocław

  1. Małgorzata Maskiewicz 025784, kapitan
  2. Sylwia Tomaszewska 027982
  3. Agnieszka Sawicka 027403
  4. Barbara Wilanowska 024960


Region Lubelski:

Licencja: w trakcie weryfikacji, Nazwa drużyny: Lub Cube Squash Team, Obiekt: Cube Squash & Fitness, miasto: Lublin

  1. Iwona Bargenda 028299
  2. Karolina Kościuk-Prokop 026839, kapitan
  3. Magdalena Bobolewska 030558
  4. Aleksandra Miler 021419


Region Łódzki:

Licencja: D00065, Nazwa drużyny: AZS Ladies, Obiekt: I'm Fit, Łódź, miasto: Łódź

  1. Nicole Ong 029989
  2. Justyna Szuprowska-Antczak 032682, kapitan
  3. Malwina Otto 028431
  4. Katarzyna Klemba 028621


Licencja: D00064, Nazwa drużyny: AZS Łódź Squash Girls, Obiekt: Squash Point Rytm, miasto: Łódź

  1. Małgorzata Owczarek 028152, kapitan
  2. Katarzyna Nideraus-Martyniak 029508
  3. Iwona Czerwińska 028086
  4. Justyna Cielecka 010778
  5. Szeherezada Saad 028168


Region Pomorski:

Licencja: D00067, Nazwa drużyny: Stangiel Angels, Obiekt: Uczniowski Klub Sportowy Stangiel, miasto: Kowale

  1. Aleksandra Szumska 030792, kapitan
  2. Małgorzata Łukasik 030791
  3. Katarzyna Łatosz 030286
  4. Sara Kucharska 031773


Licencja: D00066, Nazwa drużyny: Stangiel Diamonds, Obiekt: Uczniowski Klub Sportowy Stangiel, miasto: Kowale

  1. Agata Doroszkiewicz 005366
  2. Magdalena Waszkiewicz 024921
  3. Paulina Rogaczewska 022003
  4. Olga Kralewska 022496, kapitan
  5. Agnieszka Kosińska 022506

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner