Drużyny juniorskie - składy, regiony

DRUŻYNY JUNIORSKIE CHŁOPIĘCE:

Region Małopolski (typ A):

Licencja: B00005, Nazwa drużyny: Squash4You Junior Boys Team, Obiekt: Squash4You, miasto: Kraków

U11: 1. Wojciech Krupa, 2. Zuzanna Góra (029699)
U13: 1. Karol Krysiak (023999), 2. Leon Krysiak (024000), 3. Jan Mazurkiewicz (025093), 4. Filip Piorun (033112)
U15: 1. Leon Krysiak (024000), 2. Jakub Gogol (021901), 3. Jan Figurski (031930)
U17: 1. Jakub Pytlowany (021567), kapitan. 2. Jakub Gogol (021901), 3. Jan Figurski (031930), 4. Leon Krysiak (024000)
U19: 1. Mikołaj Giemza (023297), 2. Mikołaj Sztaba (026721), Jakub Pytlowany (021567)

Region Mazowiecki (typ A):

Licencja: w trakcie weryfikacji, Nazwa drużyny: Squash City Team, Obiekt: Squash City Ochota, miasto: Warszawa

U11: 1. Szymon Lohmann (030333), 2. Mateusz Lohmann (030657)
U13: 1. Antoni Binasik (025126), 2. Nikodem Kazanowski (025830)
U15: 1. Aleksander Fordoński (021985), 2. Michał Sienkiewicz (025799)
U17: 1. Piotr Nowak (023507), 2. Jakub Ostrowski (024184), 3. Robert Janasiewicz (023448)
U19: 1. Jakub Fordoński (021216), 2. Piotr Sienkiewicz (024726)
Kapitan: Hubert Sech

Region Śląski (typ A):

Licencja: w trakcie weryfikacji, Nazwa drużyny: Enjoy Junior Tam, Obiekt: Enjoy Squash, miasto: Bielsko - Biała

U11: 1. Weronika Zimecka (026605), 2. Mikołaj Kliś (030303), 3. Krzysztof Białojański (029959)
U13: 1. Jakub Zimecki (023772), 2. Szymon Kolarz (030870), 3. Maksymilian Juźwiak (029962), 4. Oliwier Fojtuch (029964)
U15: 1. Kajetan Lipski (025796), 2. Nataniel Hernas (023306), 3. Mikołaj Moncznik (023731), 4. Aleksander Kozik (021540), 5. Jakub Zimecki (023772)
U17: 1. Kajetan Lipski (025796), 2. Nataniel Hernas (023306), 3. Mikołaj Moncznik (023731)
U19: 1. Maksymilian Wielgus (023347), 2. Mateusz Szewczyk (023308)
Kapitan: Maciej Kliś

Licencja: B00023, Nazwa drużyny: S4S Squash For Silesia & Red Dragon’s, Obiekt: Silesia Club, miasto: Bytom

U11: 1. Adam Pinczak (029855)
U13: 1. Michał Kozicki (031039)
U15: 1. Maciej Bujak (029850)
U17: 1. Kamil Pol (025356)
U19: 1. Jakub Pol (025357)
Kapitan Maciej Chrzanowski

Licencja: B00021, Nazwa drużyny: Squash and More Hit Junior, Obiekt: Squash And More, miasto: Orzech

U11: 1. Karol Cziba
U13: 1. Filip Krawczyk, 2. Mateusz Wrasidlo
U15: 1. Mateusz Wrasidlo
U17: 1. Wiktor Oleś, kapitan
U19: 1. Karina Tyma

Region Wielkopolski (typ A):

Licencja: w trakcie weryfikacji, Nazwa drużyny: 11punkt Junior Team, Obiekt: 11 punkt Squash Klub, miasto: Poznań

U11: 1. Jakub Solawa (030850)
U13: 1. Aleksandra Tomczyk (026870), 2. Jakub Solawa (030850), 3. Filip Stolecki (032111)
U15: 1. Maksymilian Celm (023334)
U17: 1. Wojciech Dobrzyński (023333), 2. Tytus Felbór (021237)
U19: 1. Maciej Forreiter (021165), 2. Tytus Felbór (021237)
Kapitan: Dariusz Filipowski

Licencja: B00003, Nazwa drużyny: Abram Junior Team, Obiekt: Stacja Squash, miasto: Poznań

U11: 1. Mateusz Ptaszek (031584), 2. Antek Zdrojewski (032318), 3. Jakub Kacprzak (030875)
U13: 1. Jan Samborski (024377), 2. Tytus Zdrojewski (031548), 3. Adam Szukała (033058)
U15: 1. Piotr Szymaczek (022590), 2. Łukasz Marcinkowski (022623), Mateusz Marcinkowski (022540), Tobiasz Krawczyk (028513)
U17: 1. Marcin Sikorski (026771), 2. Jakub Dyczkowski (022535)
U19: 1. Kamil Przybitkowski (023801)
Kapitan: Tomasz Abramowski

Licencja: w trakcie weryfikacji, Nazwa drużyny: Malta Junior, Obiekt: Malta Squash, miasto: Poznań

U11: 1. Wojciech Peukert (032463), 2. Ryszard Wiśniewski (030957), 3. Igor Stefaniak
U13: 1. Franiciszek Oleksy (023371), 2. Adam Gilewicz (031760), 3. Kajetan Harris (032338)
U15: 1. Kacper Gilewicz (031759), 2. Kornelia Skąpska (030918), 3. Mateusz Rykowski (030953)
U17: 1. Grzegorz Paczka, kapitan, 2. Mikołaj Nowak, 3. Michał Wojcisek
U19: 1. Leon Stolecki (032464), 2. Oskar Ziemniak (031771), 3. Magdalena Polacka (032310)

Region Dolnośląski (typ B):

Licencja: B00019, Nazwa drużyny: Hasta La Vista, Obiekt: Centrum Sportowe Hasta La Vista, miasto: Wrocław

U11: 1. Michał Grobel (027126)
U13: 1. Mikołaj Hyżyk (031619)
U15: 1. Jakub Woziwodzki (016524), kapitan, 2. Tymon Becella (028133)
U17: 1. Jakub Trojanowicz (027503), 2. Michał Durkalec (028222)
U19: 1. Aleksander Pietrzak (024363), 2. Michał Szewczak (028227)

Region Zachodniopomorski (typ B):

Licencja: B00017, Nazwa drużyny: Squash Zone Junior Team, Obiekt: Klub Sportowy Squash Zone, miasto: Szczecin

U11: 1. Michał Stawarski (030141)
U13: 1. Franciszek Michniewicz (027859), 2. Jakub Szopiak (027668), 3. Tola Otrząsek (028737)
U15: 1. Jakub Szopiak (027668), 2. Franciszek Michniewicz (027859)
U17: 1. Dawid Klimowicz (023484), 2. Leon Dybioch (025390), 3. Filip Jarota (025095), 4. Wojciech Kuliński (026286)
U19: 1. Filip Jarota (025095), 2. Mikołaj Korsak (022956), 3. Wojciech Kuliński (026286)
Kapitan: Marcin Szopa


DRUŻYNY JUNIORSKIE DZIEWCZĘCE:


Region małopolski (typ A):

Licencja: G00003, Nazwa drużyny: Squash4you Junior Girls Team, Obiekt: Squash4You, miasto: Kraków

U11: 1. Zuzanna Góra (029699)
U13: 1. Jagoda Góra (027585), 2. Zuzanna Góra (029699)
U15: 1. Marta Brożek (028622), 2. Jagoda Góra (027585), 3. Maria Knapczyk (030416)
U17: 1. Emilia Boroń (028167), 2. Natalia Czekaj (021113)
U19: 1. Natalia Czekaj (021113), kapitan, 2. Emilia Boroń (028167), 3. Alicja Rusek (030572, 4. Zuzanna Grzech (031795)

Region Wielkopolski (typ A):

Licencja: w trakcie weryfikacji, Nazwa drużyny: 11punkt Junior Girls, Obiekt: 11 punkt Squash Klub, miasto: Poznań

U11: 1. Zofia Janyga
U13: 1. Aleksandra Tomczyk (026870)
U15: 1. Natasza Grzechowiak (026956), 2. Sonia Rak (023201)
U17: 1. Dominika Lubińska (023172), 2. Marta Buczkowska (026363)
U19: 1. Dominika Lubińska (023172), 2. Marta Buczkowska (026363)
Kapitan: Dariusz Filipowski

Region Dolnośląski (typ B):

Licencja: G00005, Nazwa drużyny: Hasta La Vista, Obiekt: Centrum Sportowe Hasta La Vista, miasto: Wrocław

U11: 1. Julia Kopacz (028226)
U13: 1. Aleksandra Trojanowicz (030129)
U15: 1.
U17: 1. Aleksandra Burak (025163)
U19: 1. Julia Burak (025160), kapitan, 2. Aleksandra Hyżyk (029897)

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner