Drużyny męskie - składy, regiony

Region małopolski:

Licencja: M00014, Nazwa drużyny: #Squashmafia Racquet Kraków, Obiekt: Racquet Club, miasto: Kraków

  1. Patrik Rohun 022943, Czechy
  2. Michał Jachimowicz 021115
  3. Sławomir Widomski 022174
  4. Artur Styczeń 023611, kapitan
  5. Michał Diduch 022809
  6. Mateusz Majcher 022761
  7. Łukasz Juzwa 010241
  8. Sebastian Woda 002473
  9. Bartosz Dziewolski 009843


Licencja: M00037, Nazwa drużyny: Angry Squash Boys, Obiekt: Zabierzów Squash, miasto: Zabierzów

  1. Rishi Singh 033164, Indie
  2. Mikołaj Krzyżaniak 031016
  3. Miłosz Dużyński 026672
  4. Jakub Latawiec 010181
  5. Jakub Chmielowski 015012, kapitan
  6. Radosław Janora 026760
  7. Konrad Kaczanowski 022036


Licencja: M00015, Nazwa drużyny: Astor Squash Team, Obiekt: Racquet Club, miasto: Kraków

  1. Damian Krochmal 029333
  2. Piotr Chojancki 024202
  3. Robert Żołnierek 028883
  4. Rafał Goliński 024938
  5. Przemysław Bońdos 022042
  6. Maciej Gajewski 025677
  7. Tomasz Michałek 024845, kapitan
  8. Wojciech Bruzda 024009
  9. Marcin Klimek 026302


Licencja: M00059, Nazwa drużyny: Atlantic - Pansquash.pl - Squashtime.pl, Obiekt: Atlantic Squash & Fitness, miasto: Kraków

  1. Sławomir Krzywak 024127, kapitan
  2. Jakub Żukrowski 001630
  3. Michał Głowacki 025397
  4. Adam Wiszowaty 024608
  5. Wojciech Makara 002444
  6. Grzegorz Sławiński 002958
  7. Rafał Laska 010703
  8. Piotr Romaniec 011492
  9. Tomasz Marczewski 002088
  10. Wojciech Szczeklik 002450


Licencja: M00019, Nazwa drużyny: Echa Leśne Squash Team Katapulta Kielce, Obiekt: Squash Korona, miasto: Kielce

  1. Enrique Sanz Blanco 026305, Hiszpania
  2. Mikołaj Giemza 023297
  3. Michał Kowal 023104
  4. Grzegorz Leżuch 021237
  5. Grzegorz Pędzik 023242, kapitan
  6. Adam Obara 023228
  7. Łukasz Kumański 023608
  8. Waldemar Wróbel 024785
  9. Artur Pawlik 023777
  10. Grzegorz Jelonek 023159
  11. Norbert Gredka 023031


Licencja: M00061, Nazwa drużyny: PszenicznNick Alizka Squash Team, Obiekt: Alizka Squash and Fitness Club, miasto: Wola Filipowska

  1. Karol Filas 023997, kapitan
  2. Karol Rewera 025616
  3. Krzysztof Szlachtowski 029028
  4. Krzysztof Tałach 023993
  5. Piotr Baranowski 025129
  6. Rafał Ryś 031446


Licencja: M00083, Nazwa drużyny: Squash4You Team 1, Obiekt: Squash4You, miasto: Kraków

  1. Karim Abdel Gawad 031656, Egipt
  2. Piedro Schweertman 033027, Holandia
  3. Mateusz Kotra 003614, kapitan
  4. Michał Kotra 007095
  5. Bartosz Rewilak 022229
  6. Jakub Pytlowany 021567
  7. Maciej Politański 024295
  8. Filip Szewczyk 021986
  9. Grzegorz Kaleta 011486
  10. Maciej Maciantowicz 000431
  11. Wiktor Kralka 023210


Licencja: M00084, Nazwa drużyny: Squash4You Team 2, Obiekt: Squash4You, miasto: Kraków

  1. Filip Mazurkiewicz 021142
  2. Stanisław Rusek 021609
  3. Maciej Godula 028000
  4. Radosław Tarach 023850
  5. Maciej Stypa 024294
  6. Maciej Żuchowicz 024317
  7. Paweł Winiarczyk 021195, kapitan
  8. Jan Braun 025394


Licencja: M00007, Nazwa drużyny: Squash4You Masters, Obiekt: Squash4You, miasto: Kraków

  1. Artem Beymart 024827, Rosja
  2. Jakub Szotek 026517
  3. Adam Macheta 024210
  4. Maciej Hawrylak 024208, kapitan
  5. Martin Brzostek 023346
  6. Jerzy Eliasiewicz 002119
  7. Grzegorz Brożek 021308
  8. Tomasz Kruczek 030622


Licencja: M00203, Nazwa drużyny: Squash4You Bandits, Obiekt: Squash4You, miasto: Kraków

  1. Artur Czopek 011109
  2. Michał Kiernicki 027133
  3. Piotr Buchman 030387
  4. Piotr Piwowarczyk 025395
  5. Krzysztof Chmiel 024094, kapitan
  6. Tomasz Kowalski 030033
  7. Sebastian Wojas 014936


Licencja: M00012, Nazwa drużyny: Squash Mafia 2 Racquet Team, Obiekt: Racquet Club, miasto: Kraków

  1. Paweł Kapuściński 028720
  2. Przemysław Sztynder 032265
  3. Grzegorz Piszczek 032489
  4. Patryk Serwatka 033177, kapitan
  5. Piotr Dedo 021226
  6. Michał Jussak 033254
  7. Szymon Cielesta 032705
  8. Dominik Słowik 032954


Licencja: M00122, Nazwa drużyny: Squash Devils, Obiekt: Squash Akademia, miasto: Rzeszów

  1. Kordian Zawadzki 022616
  2. Maciej Tutaj 024944
  3. Jan Rochecki 026532, kapitan
  4. Jakub Nowak 025912
  5. Daniel Litwin 024535
  6. Jacek Jakobus 027391
  7. Radosław Kraśnicki 023149
  8. Tomasz Harpula 023064
  9. Dawid Dembowski 023142


Licencja: M00036, Nazwa drużyny: Zabierzów Squash Dream Team, Obiekt: Zabierzów Squash, miasto: Zabierzów

  1. Michael Harris 010229, Anglia
  2. Artur Machno 019653
  3. Przemysław Dróżdż 019601
  4. Tomasz Bolechała 000030
  5. Tomasz Wilczyński 021188, kapitan
  6. Michał Pilch 023562
  7. Mateusz Macałka 024781
  8. Krzysztof Pietras 008532
  9. Michał Kędzierski 019498


Licencja: M00033, Nazwa drużyny: Zabierzów Squash Team, Obiekt: Zabierzów Squash, miasto: Zabierzów

  1. Christophe Mansuis 021740, Francja
  2. Marcin Zimny 028684
  3. Maciej Fedczyszyn 022936, kapitan
  4. Wojciech Kozłowski 029476
  5. Leszek Zieliński 027176
  6. Piotr Pryga 029487
  7. Mikołaj Moncznik 023731


Licencja: M00032, Nazwa drużyny: Zabierzów Squash Friends, Obiekt: Zabierzów Squash, miasto: Zabierzów

  1. Bogusław Kaleta 024712
  2. Jakub Brzezicki 027531
  3. Damian Korostyński 021867
  4. Jakub Cichocki 024713
  5. Wojciech Duraj 024212
  6. Paweł Więcław 024852, kapitan
  7. Paweł Dziurzyński 021539
  8. Adrian Batko 023047
  9. Mikołaj Traczyk 021481


Licencja: M00013, Nazwa drużyny: Watch Your Balls Racquet Team, Obiekt: Racquet Club, miasto: Kraków

  1. Peter Rohun 029772, Czechy
  2. Jakub Krzanik 015673, kapitan
  3. Bartosz Rycerz 004606
  4. Michał Tuleja 031030
  5. Mikołaj Kotowicz 028470
  6. Marcin Łukawski 014155
  7. Łukasz Drozdek 028378
  8. Bartłomiej Brukarczyk 031084
  9. Jarosław Hebda 021584
  10. Maciej Kulawik 002964
  11. Miłosz Wnęk 021846


Region Mazowiecki:

Licencja: M00181, Nazwa drużyny: Akademia Squasha Legii Warszawa 1, Obiekt: Play Kwadrat, miasto: Raszyn

  1. Jan Gajl 008992, kapitan
  2. Bartosz Pelc 023431
  3. Jakub Fordoński 021216
  4. Dariusz Perzanowski 022787
  5. Marcin Zieliński 022477
  6. Bolesław Gidziński 023058
  7. Marek Albigowski 023269
  8. Grzegorz Karczewski 024746


Licencja: M00182, Nazwa drużyny: Akademia Squasha Legii Warszawa 2, Obiekt: Play Kwadrat, miasto: Raszyn

  1. Adam Babik 022570
  2. Michał Białas 025997
  3. Robert Strulak 028001, kapitan
  4. Marcin Brankowski 023925
  5. Norbert Wysokiński 031720
  6. Maciej Rotowski 033299
  7. Paweł Falęcik 033298


Licencja: M00198, Nazwa drużyny: Akademia Squasha Legii Warszawa 3, Obiekt: Play Kwadrat, miasto: Raszyn

  1. Gaweł Kot 023458
  2. Michał Działowski 032246
  3. Marek Grzelakowski 017835
  4. Marcin Komorowski 026180
  5. Grzegorz Laskowski 031709, kapitan
  6. Piotr Kuczyński 025999
  7. Grzegorz Kawecki 033300


Licencja: M00016, Nazwa drużyny: Anoya United Freaks Team, Obiekt: Anoya Squash, miasto: Stare Babice

  1. Paweł Kęsicki 021117, kapitan
  2. Marek Jędrzejewski 022606
  3. Aleksander Wojtecki 021606
  4. Piotr Boguszewicz 026234
  5. Dawid Podleś 029236
  6. Jakub Majcher 032582


Licencja: M00073, Nazwa drużyny: Calypso Team 1, Obiekt: Calypso, miasto: Warszawa

  1. Tomasz Piechotka 028212
  2. Michał Dobrowolski 001682
  3. Marcin Maląg 024830
  4. Szymon Wróbel 026843
  5. Piotr Zieliński 023826
  6. Adrian Andrzejczyk 026899
  7. Bartosz Świerczyński 000661, kapitan
  8. Michał Jończyk 018780


Licencja: M00120, Nazwa drużyny: Calypso Team 2, Obiekt: Calypso, miasto: Warszawa

  1. Dominik Kobylarz 032527
  2. Jędrzej Pałka 031618
  3. Łukasz Gębala 022554
  4. Piotr Oryński 028519
  5. Mariusz Grodzki 028518
  6. Mateusz Romanowski 025769
  7. Karol Jaszczuk 021708, kapitan
  8. Michał Dzieciuchowicz 029354


Licencja: M00118, Nazwa drużyny: Chłopaki z ferajny, Obiekt: Anoya Squash, miasto: Stare Babice

  1. Michał Antoniewicz 027868
  2. Piotr Śliwiński 024897
  3. Łukasz Kopeć 029136
  4. Rafał Zając 025987
  5. Mateusz Olczak 029212
  6. Marcin Kołodziejczyk 025877, kapitan
  7. Mateusz Skonieczny 031478
  8. Maciej Firkowski 028211
  9. Michał Szukalski 028759


Licencja: M00172, Nazwa drużyny: Legionowo Porusza Spektrum Sportu I, Obiekt: Spektrum Sportu, miasto: Legionowo

  1. Marek Jankowski 005691
  2. Robert Gogłuska 014072
  3. Michał Szostek 014793, kapitan
  4. Marek Cichocki 029272
  5. Marcin Wilk 001179
  6. Artur Habrajski 028749
  7. Sebastian Pielach 030713


Licencja: M00173, Nazwa drużyny: Legionowo Porusza Spektrum Sportu II, Obiekt: Spektrum Sportu, miasto: Legionowo

  1. Janusz Sikora 030275
  2. Sławomir Waryszak 030691
  3. Marcin Żółcik 029297
  4. Piotr Filipiak 029278
  5. Paweł Radosiński 029885
  6. Krzysztof Witkowski 029295
  7. Stefan Jakubowski 029263
  8. Adam Książczyk 031190
  9. Krzysztof Wrzosek 028853, kapitan


Licencja: M00074, Nazwa drużyny: Mike Grzeczyn & Friends Team, Obiekt: Play Kwadrat, miasto: Raszyn

  1. Igor Grzeszczuk 009553
  2. Michał Grzeczyński 023033, kapitan
  3. Marcin Szcześniak 023417
  4. Jakub Staszkiewicz 024161
  5. Karol Kreczmański 023433
  6. Grzegorz Dubanik 029320
  7. Piotr Sienkiewicz 024726
  8. Leszek Sienkiewicz 023811


Licencja: M00153, Nazwa drużyny: OTC Squash Fighters, Obiekt: Okęcie Tennis Club, miasto: Warszawa

  1. Julian Sanchez 033447, Hiszpania
  2. Oleksandr Maliuk 033143, Ukraina
  3. David Szecsi 029394, Węgry
  4. Hubert Wewiórkowski 027036, kapitan
  5. Kamil Wójtowicz 025250
  6. Hubert Rybarczyk 026505
  7. Jarosław Kołton 025777
  8. Grzegorz Leśniak 030029
  9. Maciej Teichert 023097


Licencja: M00071, Nazwa drużyny: Puretech Kahuna Team, Obiekt: Kahuna Squash & Badminton, miasto: Warszawa

  1. Gregory Gaultier 022116, Francja
  2. Cameron Pilley 023622, Australia
  3. Martin Hyams 003732, Anglia
  4. Danis Łopatin 001222, Rosja
  5. Wojciech Nowisz 000483, kapitan
  6. Adam Pełczyński 017433
  7. Łukasz Stachowski 013105
  8. Łukasz Kondratowicz 022772
  9. Michał Wróbel 008839
  10. Robert Łuniewski 000425
  11. Sławomir Nowisz 000490


Licencja: M00105, Nazwa drużyny: Puretech Kahuna Team 2, Obiekt: Kahuna Squash & Badminton, miasto: Warszawa

  1. Santiago Ramos Morena033314, Hiszpania
  2. Louis Voute 031725, Francja
  3. Przemysław Gnitecki 001400, kapitan
  4. Marcin Szymczak 022833
  5. Marcin Ratigowski 011227
  6. Grzegorz Kwiatkowski 002935
  7. Grzegorz Multan 003070
  8. Szczepan Rubczyński 027482
  9. Michał Grzybowski 009300


Licencja: M00106, Nazwa drużyny: Puretech Kahuna Team 3, Obiekt: Kahuna Squash & Badminton, miasto: Warszawa

  1. Marcin Hrycaj 022339
  2. Marcin Wójcicki 000767
  3. Aleksander Kanton 022337
  4. Tomasz Kulik 003494
  5. Jan Szumowski 022407, kapitan
  6. Wojciech Skublewski 012946


Licencja: M00107, Nazwa drużyny: Squash City & Euvic Team, Obiekt: Squash City Ochota, miasto: Warszawa

  1. Mathieu Castagnet 025810, Francja
  2. Lucas Serme 027777, Francja
  3. Bart Ravelli 016843, Holandia
  4. Matthew Karwalski 023626
  5. Przemysław Atras 013631
  6. Marcin Karwowski 000810
  7. Adrian Marszał 019481
  8. Michał Teichert 013832
  9. Piotr Nowak 023507
  10. Paweł Szostek 008845, kapitan
  11. Bartłomiej Wojtunik 022577
  12. Mateusz Morgiewicz 001937
  13. Paweł Michalczuk 024238


Licencja: M00124, Nazwa drużyny: Warsaw Squash Balls, Obiekt: Squash City Targówek, miasto: Warszawa

  1. Marcin Lohmann 012596
  2. Jakub Wroniecki 005521, kapitan
  3. Wojciech Karwowski 003488
  4. Piotr Zagajewski 14422
  5. Mikołaj Modrzewski 018810
  6. Krzysztof Januszewski 021944
  7. Wojciech Kaźmierowski 000230
  8. Andrzej Iwan 010100
  9. Robert Świdziński 007008


Licencja: M00134, Nazwa drużyny: Team², Obiekt: Play Kwadrat, miasto: Raszyn

  1. Jakub Jaworski 008957
  2. Krzysztof Pieńkowski 002579
  3. Grzegorz Mikuła 026260, kapitan
  4. Maciej Kowalik 023355
  5. Wojciech Bakuła 022883
  6. Artur Rogalski 026094


Region Śląski:

Licencja: M00121, Nazwa drużyny: Arena Team, Obiekt: Squash Arena, miasto: Katowice

  1. Łukasz Owczarek 026345
  2. Tomasz Wydmański 026703, kapitan
  3. Tomasz Waniek 023689
  4. Adam Pajestka 023892
  5. Mateusz Kordzikowski 024227
  6. Rafał Schneider 027334
  7. Łukasz Oleaszewski 023682


Licencja: M00103, Nazwa drużyny: Enjoy Squash Team 1, Obiekt: Enjoy Squash, miasto: Bielsko - Biała

  1. Daniel Poleshchuk 023191, Izrael
  2. Wacław Staszkiewicz 001713
  3. Maksymilian Wielgus 023347
  4. Mateusz Szewczyk 023308
  5. Maciej Kliś 001765, kapitan
  6. Bartosz Gil 004635
  7. Kajetan Lipski 025796


Licencja: M00104, Nazwa drużyny: Enjoy Squash Team 2, Obiekt: Enjoy Squash, miasto: Bielsko - Biała

  1. Massimo Roncucci Włochy
  2. Maciej Kondziołka 000276
  3. Marcin Kopacz 026045
  4. Piotr Jóźwiak 011055
  5. Michał Borg 027042
  6. Tomasz Figura 023303, kapitan
  7. Robert Dziech 028802
  8. Robert Salitra 013080
  9. Piotr Szostek 030677
  10. Nataniel Hernas 023306
  11. Jarosław Sitarz 027584
  12. Mateusz Godzic 027634


Licencja: M00039, Nazwa drużyny: Freestyle Squashmania Team, Obiekt: Squashmania, miasto: Gliwice

  1. Marek Nowakowski 023545
  2. Grzegorz Masierak 021897, kapitan
  3. Krzysztof Jerzykowski 022334
  4. Piotr Żurawlow 022796
  5. Marek Sroka 010330
  6. Krzysztof Bartyzel 023004
  7. Mirosław Schab 024041


Licencja: M00034, Nazwa drużyny: Kanlux Vitasport Żory, Obiekt: Vitasport Żory Centrum Rehabilitacyjno - Sportowe, miasto: Żory

  1. Wojciech Wajda 016688
  2. Tomasz Barski 024175
  3. Damian Szuła 028216
  4. Marcin Nieradzik 024141, kapitan
  5. Jakub Wróblewski 022285
  6. Maciej Homel 023368
  7. Piotr Chrapkiewicz 022899
  8. Marek Dobry 030197


Licencja: M00186, Nazwa drużyny: Los Targetos Factory S&F, Obiekt: Factory Squash & Fitness, miasto: Sosnowiec

  1. Wojciech Gorczycki 029754
  2. Tomasz Kazanecki 022692
  3. Krzysztof Karkoszka 028774, kapitan
  4. Robert Gliwiak 024237
  5. Dawid Szczepański 028718
  6. Przemysław Nowak 028241
  7. Tomasz Serafin 027824


Licencja: M00011, Nazwa drużyny: Squash And More Hit Men Pluscom, Squash and More, miasto: Orzech

  1. Mateusz Wicher 024929
  2. Adrian Sokół 023515, kapitan
  3. Marcin Wojciechowski 023540
  4. Marcin Legutko 025011
  5. Mateusz Kędzierski 024510
  6. Marek Chojnowski 023514


Licencja: M00057, Nazwa drużyny: Zew Sosnowiec Squash Point Team, Obiekt: Squash Point Sosnowiec, miasto: Sosnowiec

  1. Patrik Pelech 028938, Czechy
  2. Dawid Kapral 012076
  3. Krzysztof Dawid 022085, kapitan
  4. Kamil Kalinowski 021099
  5. Krystian Miliński 022821
  6. Łukasz Patałąg 022863
  7. Paweł Łukasik 005225


Licencja: M000197, Nazwa drużyny: Zew Sosnowiec Squash Point 3, Obiekt: Squash Point Sosnowiec, miasto: Sosnowiec

  1. Mateusz Koch 023100
  2. Jakub Palka 027289, kapitan
  3. Paweł Białas 024951
  4. Adam Walczak 024278
  5. Grzegorz Burczak 022040
  6. Krzysztof Ignaczak 026012
  7. Patryk Walasek 022045


Licencja: M00047, Nazwa drużyny: Zew Sosnowiec Squash Point 2, Obiekt: Squash Point Sosnowiec, miasto: Sosnowiec

  1. Krzysztof Habas 022075
  2. Wojciech Kloc 028098
  3. Adrian Janik 022164, kapitan
  4. Piotr Patałąg 023508
  5. Rafał Kujawa 021615
  6. Piotr Sekuła 023805
  7. Michał Machelski 022530


Licencja: M00028, Nazwa drużyny: Zew Sosnowiec Squash Point 1, Obiekt: Squash Point Sosnowiec, miasto: Sosnowiec

  1. Rafał Rygielski 022235, kapitan
  2. Kamil Dudek 024089
  3. Krzysztof Janiga 023348
  4. Damian Mandrysz 026177
  5. Wojciech Sodo 021101
  6. Piotr Niechciał 022693
  7. Marcin Tłustochowicz 008176


Licencja: M00056, Nazwa drużyny: Vitasport Team Żory, Obiekt: Centrum Rehabilitacyjno - Sportowe Vita Sport, miasto: Żory

  1. Benjamin Bergel 031722, Czechy
  2. Tomasz Matejski 023050
  3. Robert Olejniczak 021116, kapitan
  4. Grzegorz Sikora 019647
  5. Michał Kasperek 005113
  6. Witold Gryz 018394
  7. Jarosław Stachowiak 0021900
  8. Jakub Gogol 021901


Licencja: M00123, Nazwa drużyny: Toyota Rybnik & No Let Club, Obiekt: Squash Club Rybnik No Let, miasto: Rybnik

  1. Sylwester Skrzypiec 027022
  2. Wojciech Krasucki 026268, kapitan
  3. Sebastian Kłosok 021240
  4. Maciej Krasucki 008070
  5. Stanisław Krasucki 025684
  6. Jacek Grzywa 023908


Licencja: M00027, Nazwa drużyny: Stary Hangar, Obiekt: Stary Hangar, miasto: Gliwice

  1. Jakub Sichnarek 021420, Czechy
  2. Artur Smoleń 008762, kapitan
  3. Grzegorz Gigoń 008638
  4. Piotr Pach 008494
  5. Szymon Sufleta 024242
  6. Mirosław Łobos 008816
  7. Tomasz Rusinowski 003175


Licencja: M00126, Nazwa drużyny: Squashok Squad, Obiekt: Squashok, miasto: Katowice

  1. Kamil Konieczny 022764
  2. Marcin Kamracki 024768
  3. Michał Majchrzak 021964
  4. Michał Kopeć 027742
  5. Wojciech Prokop 022331
  6. Mariusz Pocześniak 019400 kapitan
  7. Rafał Adamiec 024697


Licencja: M00076, Nazwa drużyny: Squashfit Team, Obiekt: Squashfit, miasto: Katowice

  1. Marek Sowa 023527
  2. Wojciech Wycisło 030623
  3. Tomasz Brzozowski 022325
  4. Przemysław Góra 025747
  5. Tomasz Kania 025026, kapitan
  6. Maciej Breguła 008609


Licencja: M00116, Nazwa drużyny: Squash Szok Team, Obiekt: Fitness Szok, miasto: Jaworzno

  1. Artur Wilk 024497, kapitan
  2. Paweł Kobielus 015880
  3. Mateusz Wronkowski 025388
  4. Aureliusz Filipczyk 023758
  5. Tomasz Filipiak 026752
  6. Grzegorz Różycki 024549
  7. Robert Czajka 021972


Licencja: M00144, Nazwa drużyny: Squash and More Hitmen II, Obiekt: Squash and More, miasto: Orzech

  1. Paweł Labus 025671
  2. Andrzej Chachołek 031615
  3. Marceli Cziba 022381, kapitan
  4. Krzysztof Urbański 024329
  5. Kamil Dworak 025502
  6. Roman Powęzka 021242


Licencja: M00020, Nazwa drużyny: Squash and More Hitmen I, Obiekt: Squash and More, miasto: Orzech

  1. Jakub Janikowski 025742
  2. Paweł Łyczko 021847
  3. Szymon Horzela 025282, kapitan
  4. Bartosz Smolin 026862
  5. Tomasz Prokopiak 022986
  6. Michał Frej 023918


Licencja: M00078, Nazwa drużyny: Scout Team, Scout, Obiekt: Scout Squash Club, miasto: Częstochowa

  1. Marcin Bartolewski 021241
  2. Maciej Wolski 022461
  3. Mariusz Nowak 028980
  4. Karol Lachowski 029707
  5. Mateusz Stroiński 025585
  6. Sebastian Szynkiel 024916
  7. Paweł Grabny 022562
  8. Grzegorz Misiak 021233, kapitan
  9. Rafał Znojkiewicz 022217


Licencja: M00194, Nazwa drużyny: S4S Squash For Silesia T3, Obiekt: Silesia Club Bytom, miasto: Bytom

  1. Sebastian Weber 021993, kapitan
  2. Łukasz Piasecki 029247
  3. Adam Pindur 031627
  4. Wojciech Jędrzejczyk 031703
  5. Łukasz Wac 031932
  6. Michał Koźlik 031896
  7. Jarosław Sołtys 0322394
  8. Marcin Skuplik 031797


Licencja: M00046, Nazwa drużyny: S4S Squash For Silesia T2, Obiekt: Silesia Club Bytom, miasto: Bytom

  1. Bartosz Świeca 033219, kapitan
  2. Krzysztof Świeca 024635
  3. Krzysztof Kossowski 022353
  4. Tomasz Kowalewski 027626
  5. Paweł Kastelik 024344
  6. Piotr Strużyna 022459
  7. Michał Turek 026906
  8. Grzegorz Płatek 023640


Licencja: M00051, Nazwa drużyny: S4S Squash For Silesia T1, Obiekt: Silesia Club Bytom, miasto: Bytom

  1. Victor Byrtus 027650, Czechy
  2. Marcin Laszuk 022455
  3. Marcin Kozik 000313
  4. Łukasz Rózicki 022463
  5. Tomasz Muszer 022679, kapitan
  6. Maciej Stolecki 023301
  7. Krzysztof Goral 024408
  8. Konrad Blewąski 022755


Region Wielkopolski:

Licencja: M00174, Nazwa drużyny: 11 Punkt Friends Team 1, Obiekt: 11 punkt - squash klub, miasto: Poznań

  1. Piotr Kramer 001423
  2. Paweł Stolecki 027983
  3. Michał Kujawa 026537, kapitan
  4. Michał Brzeski 022016
  5. Kacper Czarnota 024060
  6. Dariusz Dyrtkowski 022362
  7. Wojciech Jura 022006
  8. Jacek Wasiela 001831


Licencja: M00143, Nazwa drużyny: 11 Punkt Pro Team 1, Obiekt: 11 punkt - squash klub, miasto: Poznań

  1. Marco Gallicchio 033446, Włochy
  2. Kamil Dominiak 000075
  3. Marek Szymanowski 002562
  4. Piotr Kleszcz 023655
  5. Dariusz Filipowski 021245, kapitan
  6. Tymoteusz Wysocki 021209
  7. Maciej Forreiter 021165
  8. Marcin Herzog 002556


Licencja: M00175, Nazwa drużyny: 11 Punkt Friends Team 2, Obiekt: 11 punkt - squash klub, miasto: Poznań

  1. Piotr Urbaniak 029139
  2. Piotr Nowacki 023190
  3. Tomasz Janik 021593
  4. Bartosz Bednarek 032679
  5. Mateusz Rydzewski 024254
  6. Adam Forreiter 023208, kapitan
  7. Marcin Podobiński 033102
  8. Piotr Węglarz 022322
  9. Maciej Skoczny 031729


Licencja: M00187, Nazwa drużyny: 11 Punkt Wasik Team 2, Obiekt: 11 punkt - squash klub, miasto: Poznań

  1. Arkadiusz Banaszek 027116
  2. Jeremi Olejnik 032005
  3. Piotr Wroński 030826
  4. Paweł Jóźwiak 031544
  5. Marcin Jędrzejczak 030081, kapitan
  6. Michał Socha 032960
  7. Marek Schwarz 028453
  8. Marcin Rożentalski 027282
  9. Mateusz Jaworski 026020
  10. Jakub Czerniak 021997
  11. Bartosz Bramiński 033311


Licencja: M00138, Nazwa drużyny: 11 Punkt Wasik Team 1, Obiekt: 11 punkt - squash klub, miasto: Poznań

  1. Sergiej Grishin 030169, Rosja
  2. Adam Wasik 001446, kapitan
  3. Patryk Cieśluk 021628
  4. Paweł Jabłoński 014907
  5. Artur Bałdyga 026991
  6. Piotr Mazur 021049
  7. Paweł Magdziarz 030137
  8. Bartosz Przybylski 021995
  9. Karol Kudela 024710
  10. Artur Kłobucki 007913


Licencja: M00199, Nazwa drużyny: Art. Fitness Squash Squad, Obiekt: Art. Fitness, miasto: Kościan

  1. Piotr Zarwański 029054
  2. Mikołaj Nowak 028420
  3. Przemysław Szubert 031658
  4. Emil Kowalczyk 029386
  5. Tomasz Buszkiewicz 029382, kapitan
  6. Miron Raburski 029417


Licencja: M00201, Nazwa drużyny: fairPlayce Squash Team, Obiekt: Park Rekreacyjno - Sportowy fairPlayce, miasto: Poznań

  1. Szymon Dolata 021251, kapitan
  2. Patryk Chocaj 027548
  3. Hubert Paczesny 022417
  4. Mateusz Kotkowiak 031463
  5. Maciej Roszkowski 031516
  6. Mikołaj Kolasiński 028715


Licencja: M00042, Nazwa drużyny: Lawyer Line Malta Squash Team, Obiekt: Malta Squash, miasto: Poznań

  1. Peter Barker Anglia
  2. Tom Ford 031614, Anglia
  3. Jakub Solnicky 023465, Czechy
  4. Chris Shinnie 023436
  5. Krzysztof Bronikowski 013507
  6. Andrzej Pyda 001848
  7. Karol Andrzejczak 000980
  8. Tomasz Peukert 013499
  9. Michał Przytuła 018260, kapitan
  10. Tomasz Gałecki 001340
  11. Philip Schafer 028615, Anglia
  12. Michał Witczak 022247


Licencja: M00044, Nazwa drużyny: Malta Squash 2, Obiekt: Malta Squash, miasto: Poznań
 

  1. Paweł Włodarczyk 021919
  2. Piotr Kieruzal 022897, kapitan
  3. Piotr Mikołajczak 022029
  4. Włodzimierz Grzelczak 002510
  5. Paweł Przyłuski 000520
  6. Zbigniew Strojk 021046


Licencja: M00183, Nazwa drużyny: Squash Point Miedzyń Team, Obiekt: Squash Point Miedzyń, miasto: Bydgoszcz

  1. Adam Kroll 028877, kapitan
  2. Przemysław Bobkowski 024034
  3. Bartosz Konopa 026653
  4. Michał Ladziński 026172
  5. Kamil Majewski 028269
  6. Wojciech Grupa 002540


Licencja: M00041, Nazwa drużyny: Squash Point Fordon Team, Obiekt: Squash Point Bydgoszcz, miasto: Bydgoszcz

  1. Bartosz Kapuściński 023674, kapitan
  2. Paweł Michalak 023475
  3. Rafał Firfas 026890
  4. Andrzej Sokołowski 025872
  5. Rafał Kapuściński 023675
  6. Patryk Grochowski 026654
  7. Michał Rudnicki 023519


Licencja: M00040, Nazwa drużyny: Squash Point Bydgoszcz Team, Obiekt: Squash Point Bydgoszcz, miasto: Bydgoszcz

  1. Marwan El Shorbagy Egipt
  2. Faizan Khan 027800, Pakistan
  3. Zee Khan 022212, Pakistan
  4. Marek Wojnarski 005722
  5. Konrad Tyma 001185
  6. Grzegorz Przybysz 024668
  7. Kamil Przybitkowski 023801
  8. Bartosz Meckien 024298
  9. Piotr Hełminiak 025577
  10. Damian Firfas 030295, kapitan
  11. Marcin Grabowski 018649


Licencja: M00184, Nazwa drużyny: So Squash II, Obiekt: CTS Sobota, miasto: Rokietnica

  1. Szymon Cendal 024275, kapitan
  2. Dawid Pikul 030183
  3. Maciej Piwecki 024702
  4. Marek Gajewski 021899
  5. Krzysztof Kacprzak 028775
  6. Artur Różak 018945


Licencja: M00111, Nazwa drużyny: So Squash, Obiekt: CTS Sobota, miasto: Rokietnica

  1. Domagoj Spoljar 007184, Chorwacja, kapitan
  2. Maciej Kabaciński 023243
  3. Maciej Śmiałek 021050
  4. Łukasz Skrzypczak 015437
  5. Jarosław Grzechowiak 021659
  6. Marek Cygan 021865
  7. Sylwin Ciałkowski 029312


Region Dolnośląski:

Licencja: M00161, Nazwa drużyny: Cereal Killers, Obiekt: Squash Club Wrocław, miasto: Wrocław

  1. Wojciech Zakręta 029223
  2. Jan Polakowski 031361
  3. Andrzej Lenkov 032239
  4. Mateusz Mentlewicz 010117, kapitan
  5. Michał Regulski 021923
  6. Radosław Rewaj 032139


Licencja: M00149, Nazwa drużyny: Exize Polish Lody GiftMaker Panda Ramen Squashwil Hasta La Vista, Obiekt: Centrum Sportowe Hasta La Vista, miasto: Wrocław

  1. Mikołaj Rogalski 025600, kapitan
  2. Dawid Wilas 026637
  3. Bartłomiej Podgórski 023525
  4. Marcin Ganczarski 023676
  5. Adrian Fulneczek 022888
  6. Adam Maciejewski 022002
  7. Piotr Chlebowicz 026056


Licencja: M00158, Nazwa drużyny: Hasta La Vista Team ZG, Obiekt: Hasta La Vista, miasto: Wrocław

  1. Grzegorz Gajewski 015970, kapitan
  2. Adam Ripa 023916
  3. Rafał Bulczyński 018046
  4. Łukasz Sawicki 023287
  5. Sylwester Jagiełowicz 029127
  6. Stefan Manow 027971
  7. Arek Rembowski 30655
  8. Szymon Sobków 025040
  9. Przemysław Szajder 022255


Licencja: M00148, Nazwa drużyny: Hasta La Vista 2 sort, Obiekt: Centrum Sportowe Hasta La Vista, miasto: Wrocław

  1. Piotr Zierkiewicz 029102, kapitan
  2. Maciej Płaczek 028742
  3. Paweł Kosior 028012
  4. Tomasz Kałędkiewicz 022574
  5. Jakub Trojnowicz 027503
  6. Bartosz Kolasa 027878
  7. Artur Zioło 023554


Licencja: M00159, Nazwa drużyny: Poranne Ptaki, Obiekt: Squash Club Wrocław, miasto: Wrocław

  1. Ireneusz Kawalec 028745
  2. Marcin Kleczyński 026674
  3. Damian Choma 001044, kapitan
  4. Bartłomiej Więcław 027890
  5. Arkadiusz Ossowski 027261
  6. Jakub Watral 028522


Licencja: M00081, Nazwa drużyny: Powstali z Popiołu, Obiekt: Squash Club Wrocław, miasto: Wrocław

  1. Jan Wasilewski 025047
  2. Mateusz Zieliński 024499, kapitan
  3. Piotr Popiołek 027050
  4. Jakub Zieliński 024515
  5. Bartłomiej Bernat 024347
  6. Zbigniew Zieliński 025737


Licencja: M00080, Nazwa drużyny: Żak Wrocław Squash, Obiekt: Squash Club Wrocław, miasto: Wrocław

  1. Łukasz Szkuta 026285
  2. Marcin Żak 024906, kapitan
  3. Tomasz Nabzdyk 023858
  4. Jacek Mróz 023535
  5. Jakub Zalewski 024443
  6. Radosław Kurman 025495
  7. Wojciech Saganowski 031712


Licencja: M00160, Nazwa drużyny: Wyjazdowe Warzywa, Obiekt: Squash Club Wrocław, miasto: Wrocław

  1. Zbigniew Adamczyk 022931
  2. Maciej Misiński 024901
  3. Marcin Pierzgalski 024850, kapitan
  4. Oskar Młyński 024940
  5. Cezary Łukaszewicz 026912
  6. Tomasz Suchocki 006861


Licencja: M00162, Nazwa drużyny: Wrocław Squash Club, Obiekt: Wrocław Squash Club, miasto: Wrocław

  1. Aleksander Pietrzak 024363
  2. Grzegorz Górka 022032, kapitan
  3. Krzysztof Menżyk 030182
  4. Tomasz Teleńczuk 021193
  5. Michał Mierzejewski 030996
  6. Michał Durkalec 028222


Licencja: M00082, Nazwa drużyny: Squash Club Wałbrzych, Obiekt: Squash Club Wałbrzych, miasto: Wałbrzych

  1. Alan Draus 016375
  2. Damian Gotówko 021793, kapitan
  3. Grzegorz Wojciechowski 025633
  4. Marcin Wysoczański 021817
  5. Michał Blinstrub 026320
  6. Artur Sztajnic 025596  


Region Lubelski:

Licencja: M00089, Nazwa drużyny: Cube Squash Team, Obiekt: Cube Squash & Fitness, miasto: Lublin

  1. Piotr Prokop 021379
  2. Szymon Włodarczyk 022751, kapitan
  3. Rafał Kozłowski 012024
  4. Krzysztof Michałowski 023312
  5. Krzysztof Lepionka 021330
  6. Ernest Lis 026014
  7. Jakub Zieliński 010689


Licencja: M00088, Nazwa drużyny: Cube Squash Team 2, Obiekt: Cube Squash & Fitness, miasto: Lublin

  1. Rafał Cieślik 021314, kapitan
  2. Michał Kołodziński 015934
  3. Bartłomiej Osiniak 015621
  4. Kamil Śpiewak 021378
  5. Rafał Król 025952
  6. Marcin Nocuń 023317


Licencja: M00087, Nazwa drużyny: Cube Squash Team 3, Obiekt: Cube Squash & Fitness, miasto: Lublin

  1. Tomasz Piskórz 009228, kapitan
  2. Michał Martynowski 021385
  3. Tomasz Klepacz 022758
  4. Paweł Dunikowski 026923
  5. Piotr Dunikowski 021426
  6. Tomasz Korzeniowski 031359


Licencja: M00202, Nazwa drużyny: Cube Squash Team 4, Obiekt: Cube Squash & Fitness, miasto: Lublin

  1. Łukasz Derecki 022636
  2. Paweł Misiewicz 028023
  3. Artur Górski 028556, kapitan
  4. Paweł Zienkiewicz 026939
  5. Maciej Wryk 028557
  6. Marcin Kozioł 029217


Licencja: M00176, Nazwa drużyny: Power Squash Team 1, Obiekt: Power Squash, miasto: Białystok

  1. Michał Kurek 022371
  2. Rafał Daniluk 028101
  3. Stefan Soszka 022975
  4. Edward Królewski 022578, kapitan
  5. Leszek Busłowski 028016
  6. Dariusz Purta 030912


Licencja: M00022, Nazwa drużyny: Power Squash Team 2, Obiekt: Power Squash, miasto: Białystok

  1. Olaf Gawryluk 012225
  2. Paweł Wojszel 022230
  3. Maciej Purta 030913
  4. Paweł Kułak 030727
  5. Mateusz Purzewski 031281
  6. Konrad Tomczyk 031739, kapitan


Licencja: M00166, Nazwa drużyny: PaintSquash, Obiekt: Squash You, miasto: Rogoźniczka

  1. Karol Filipek 029805, kapitan
  2. Paweł Jasiński 030125
  3. Dominik Teszner 029084
  4. Marcin Papiński 030034
  5. Emil Wasiluk 031631
  6. Robert Walczuk 031632
  7. Robert Sudak 032095
  8. Tomasz Bieńczyk 032307


Region Łódzki:

Licencja: M00167, Nazwa drużyny: AZS E2System, Obiekt: Fit Fabric, miasto: Łódź

  1. Robert Sapierzyński 025428
  2. Hubert Suwalski 024804, kapitan
  3. Rafał Tarsalewski 028205
  4. Paweł Sycz 021557
  5. Robert Rosiak 028203
  6. Dariusz Polinceusz 022829
  7. Michał Mankiewicz 009754
  8. Tomasz Michałowski 024350


Licencja: M00100, Nazwa drużyny: AZS Łódź & Dunlop Sport Squash Team, Obiekt: I'm Fit, miasto: Łódź

  1. Raphael Kandra 033333, Niemcy
  2. Stefan Leifels 027633, Niemcy
  3. Cederic Lenz 029356, Niemcy
  4. Peter Surray 021160, Niemcy, kapitan
  5. Piotr Hemmerling 015420
  6. Jakub Wasilewski 010407
  7. Julian Kischel 022989
  8. Maciej Wieczorek 006192
  9. Mikołaj Centkowski 021987
  10. Piotr Florczyk 002697
  11. Damian Maliński 000448


Licencja: M00155, Nazwa drużyny: AZS Łódź Squash Team, Obiekt: I'm Fit, miasto: Łódź

  1. Jakub Gajos 018661
  2. Bartłomiej Słaboszewski 029215, kapitan
  3. Tomasz Supeł 028160
  4. Marcin Ciszewski 000796
  5. Kamil Rybarczyk 030296
  6. Kacper Kaźmierczak 025647
  7. Adam Maciszewski 028209
  8. Marcin Zdzieszyński 028236


Licencja: M00204, Nazwa drużyny: mBank Squash Team, Obiekt: I'm Fit, miasto: Łódź

  1. Marcin Gwóźdź 021026
  2. Paweł Przybyłek 028608
  3. Marcin Kucharski 029284
  4. Piotr Koliński 031736
  5. Krzysztof Wojciechowski 021561, kapitan
  6. Michał Sopiński 021935
  7. Arkadiusz Przybyłek 031737


Licencja: M00147, Nazwa drużyny: Nik Tim, Obiekt: I'm Fit, miasto: Łódź

  1. Piotr Kijewicz 006625
  2. Tomasz Czyszanowski 006795
  3. Mateusz Cłapa 021398
  4. Marcin Piątkowski 022472
  5. Paweł Janiszewski 027104
  6. Radosław Olkiewicz 021560, kapitan
  7. Bartosz Kowalski 027106
  8. Paweł Miśkiewicz 030310


Licencja: M00024, Nazwa drużyny: W rytmie AZSu, Obiekt: Squash Point Rytm, miasto: Łódź

  1. Michał Siemaszko 024226, kapitan
  2. Michał Janiszewski 021562
  3. Konrad Wiślicki 023825
  4. Rafał Witkowski 022721
  5. Tomasz Krysicki 05018
  6. Przemysław Borowczyński 026989


Licencja: M00193, Nazwa drużyny: SNS Foods Squash Budowlani, Obiekt: I'm fit, miasto: Łódź

  1. Borja Golan 023623, Hiszpania
  2. Kaleem Khan 022197, Pakistan
  3. Dominik Kowalski 015302
  4. Adam Karp 006789
  5. Bartosz Górzyński 003659
  6. Tomasz Krzyżaniak 010726
  7. Paweł Florczyk 001966, kapitan
  8. Jakub Krysicki 005030
  9. Zbigniew Knobloch 0132030
  10. Krzysztof Konarski 018678
  11. Krzysztof Salwach 006588


Region Pomorski:

Licencja: M00004, Nazwa drużyny: Hedonia Devils, Obiekt: Squash Score, miasto: Elbląg

  1. Maciej Wyskiel 028499
  2. Tomasz Rabcewicz 023930
  3. Karol Majcherski 027880
  4. Andrzej Gidziński 027746
  5. Adrian Pomorski 029128, kapitan
  6. Marek Boczula 031231


Licencja: M00188, Nazwa drużyny: Hedonia Devils II, Obiekt: Squash Score, miasto: Elbląg

  1. Michał Sienkiewicz 030991
  2. Paweł Raczyński 027179
  3. Dominik Suchodolski 027864, kapitan
  4. Arkadiusz Pawlak 029308
  5. Łukasz Ładziak 029291
  6. Robert Pillath 032367


Licencja: M00002, Nazwa drużyny: Hedonia Devils well done Squash Score, Obiekt: Squash Score, miasto: Elbląg

  1. Daniel Kantor 027651, Czechy
  2. Mateusz Skorek 025486
  3. Andrzej Lasota 023973, kapitan
  4. Piotr Kania 008130
  5. Radosław Łuczak 025426
  6. Marcin Sikorski 026771
  7. Wojciech Stasiak 025908
  8. Nikodem Wawrzonkowski 022545


Region Zachodniopomorski:

Licencja: M00125, Nazwa drużyny: Prime Fitness Club Giants, Obiekt: Prime Fitness Club, miasto: Szczecin

  1. Jakub Stachurski 029422
  2. Jakub Roguski 023129, kapitan
  3. Jacek Gumplowicz 024584
  4. Lech Lechmański 023205
  5. Wojciech Górecki 022151
  6. Karol Piotrowski 031026
  7. Michał Kmieć 030576
  8. Piotr Murowski 032145


Licencja: M00165, Nazwa drużyny: Rampa Echo Team, Obiekt: Klub Sportowy Squash Zone, miasto: Szczecin

  1. Piotr Chomicki 012840, kapitan
  2. Artur Mozolewski 021371
  3. Krystian Karwatowicz 021679
  4. Grzegorz Etynkowski 021581
  5. Radosław Cieśluk 01629
  6. Krzysztof Romański 01631


Licencja: M00135, Nazwa drużyny: Rampa Squash Team, Obiekt: Klub Sportowy Squash Zone, miasto: Szczecin

  1. Victor Crouin Francja
  2. Farhan Mehboob Pakistan
  3. Farhan Zaman 027780, Pakistan
  4. Filip Jarota 025095
  5. Wojciech Galant 021793
  6. Mateusz Osojca 022999
  7. Mikołaj Korsak 022956
  8. Marcin Smuniewski 022930, kapitan
  9. Jacek Suchowolak 022368


Licencja: M00136, Nazwa drużyny: Rampa Squash Team II, Obiekt: Klub Sportowy Squash Zone, miasto: Szczecin

  1. Mariusz Caronia 022476
  2. Bartosz Swół 023038
  3. Patryk Zawadzki 022842, kapitan
  4. Dariusz Przyłuski 022468
  5. Bartłomiej Fedyna 028404
  6. Ruben Somoza-Suarez 024809  

 

Partnerzy oficjalni

Współsponsorzy Polskiej Reprezentacji Squasha

Sponsor strojów Reprezentacji Polski

Partnerzy medialni

Oficjalna piłka PFS

Partner